Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shenmue I & II: Autorzy przybliżają jedną z mocnych stron serii – fabułę [WIDEO]

Cursian środa, 1 sierpnia 2018, 11:24 News

Jednocześnie można zobaczyć, jak w akcji prezentuje się odświeżona „jedynka”.

Miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że odnowione wersje dwóch pierwszych części Shenmue trafią na XBO, PS4 i PC 21 sierpnia. Będą sprzedawane łącznie, ale zakres zmian nie jest nawet w połowie tak imponujący, jak w przypadku chociażby Yakuzy Kiwami. Fani mogą liczyć m.in. na podbitą rozdzielczość, odrobinę współczesnych efektów postprocesowych oraz poprawione sterowanie (będzie można również wybrać klasyczne).

Dlaczego warto zapoznać się z Shenmue? Na to pytanie stara się odpowiedzieć Sega, która rozpoczęła cykl stosownych filmików. W pierwszym z nich Corey Marshall, aktor użyczający głosu głównemu bohaterowi, omawia fabułę, zachwalając ją jako jedną z największych zalet serii.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 sierpnia 2018, 12:34   Scorpix
Fabuła to najlepszy element tej gry, ale japońskie gry zawsze opowiadały ciekawe historie. Niestety oprócz tego gra już w czasie kiedy wyszła, była średniakiem, który wyróżniał się na tle innych systemem QTE oraz tworzeniem iluzji życia w rzeczywistym świecie. Radzę przyjrzeć się samemu grze, a nie słuchać opowieści ludzi wspominających Shenmue poprzez okulary nostalgii.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Shenmue I i II: Bez tych gier nie byłoby GTA V, Fallouta 3, Heavy Raina i Mass Effecta... a teraz wracają! [WIDEO]

News
sobota, 14 kwietnia 2018

shenmue-i-i-ii-bez-tych-gier-nie-byloby-gta-v-fallouta-3-heavy-raina-i-mass-effecta-a-teraz-wracaja-wideo Przy okazji zapowiedzi remasterów pomówmy przez chwilę, dlaczego tak bardzo nie obchodzi was Shenmue, a tak bardzo powinno.

Komentarzy:
12

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z