Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKawaii: Wielki powrót pierwszego polskiego magazynu dla fanów mangi i anime

spikain środa, 18 lipca 2018, 14:44 News

Pierwszy (a tak naprawdę czterdziesty szósty) numer Kawaii trafi do kiosków i sklepów za nieco ponad tydzień.

Wreszcie możemy podzielić się informacją o pewnym projekcie. W przyszły czwartek (26 lipca) po kilkunastoletniej przerwie powróci magazyn Kawaii – pierwsze w Polsce czasopismo dla fanów mangi i anime.

Wiąże się z tym kilka dobrych wiadomości: Kawaii po latach jest nie tylko ładniejsze, ale też większe (100 stron) i tańsze (6,99 zł). Okładka nowego numeru wygląda tak:

W środku oprócz rzeczy zajawionych na okładce znaleźć można teksty o innych dziełach japońskiej kultury (starych i nowych), nie tylko mandze i anime. Gry też są, a jakże. Wśród autorów zaś zauważycie między innymi kilkoro tych, których znacie z CD-Action.

Nowe Kawaii to – podobnie jak stare Kawaii – czasopismo, które zrodziło się z pasji i z pasją było tworzone(*). Sam zresztą – że tak na koniec pozwolę sobie na odrobinę prywaty – wiążę z nim masę pięknych wspomnień.

Polecam polajkować fanpage i oznaczyć 26 lipca w kalendarzu. Widzimy się w sklepach i kioskach!

 

(*) "Było", bo wczoraj wysłaliśmy nowy numer do druku. To, czy pojawią się kolejne, zależy – jak to bywa – od jego popularności.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 29 lipca 2018, 14:35   silvver
www .facebook.com/notes/mangowy-na%C5%82%C3%B3g/elo-witajcie-w-kawaii/478216995976426/?_fb_noscript=1
Tu ktoś prawie całe już przeanalizował
środa, 25 lipca 2018, 16:07   tupolew519
fajna sprawa. :)
piątek, 20 lipca 2018, 6:50   Fallschirmjager
Tuż po tym jak poprosiłem waneko o minamoto-kun monogatari, nisekoi i omamori himari. Jedi, do pracy.
czwartek, 19 lipca 2018, 22:39   goliat
Ciekawe co skrobnie Mr Jedi - trudne relacje z Kaloryfelowym czy też fobia duszenia gumowych kurczaków ;). Swoją drogą kiedy Mr Jedi wypowiedział się o powodach upadku Kawaii, było ich kilka i zbiegły się w jednym czasie.
czwartek, 19 lipca 2018, 15:42   p4v
Wnioskując po okładce to plakat DB jest oparty na starycj designach postaci a nie na nowym stylu od Naohiro Shintani jak w nadchodzącym filmie?
czwartek, 19 lipca 2018, 11:26   xcd2
O! Nostalgia bardzo :D Jeszcze mam parę starych numerów w szufladzie. Trochę nie w temacie jestem, ale kupię i tak :-)
czwartek, 19 lipca 2018, 11:25   adadid2
Ogromny szacunek dla MrJedi i innych członków redakcji tego magazynu. Inna sprawa, że Japonię omijam szerokim łukiem, przepraszam.
czwartek, 19 lipca 2018, 11:10   Sheade
Zawsze nienawidziłem mangi, anime i pochodnych i obchodze to szerokim łukiem na kilometr, ale nie zmienia tofaktu że to czasopismo ściąga mnie wspomnieniami do dawnych dobrych czasów kiedy to CDA były jednym z jednych surfujących informacje z świata, dema, e-ziny. Nowy magazyn to był evenyt na który jako szczyl oczekiwałem. Tamte czasy były piekne :) Wszyscy grali we wszystko, każde demo było obgrywane po dzieisątki razy, nikt nie narzekał na jakość gier, błedów. kiedyśtobyło
czwartek, 19 lipca 2018, 11:09   pavoo
Do dzisiaj nawet nie wiedziałem, że tego potrzeba. Gdzieś jeszcze mam numery specjalne "100% Dragon Ball" i "100% Sailor moon". Mam nadzieje, że się przyjmie.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

…czyli growe podsumowanie zeszłego tygodnia. Wstydliwe, ale tylko częściowo.

Komentarzy:
8

Dawno, dawno temu w naszej galaktyce, w czasach, gdy kieszonkowe kalkulatory z wyświetlaczem LCD zdawały się nam szczytem technogadżeciarstwa, młody i obiecujący reżyser George Lucas stworzył „Gwiezdne wojny”. I odtąd nasz świat nie był już taki sam. W 40 lat później nadal czujemy dreszcze, słysząc temat przewodni filmu...

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z