Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: Do czego w przyszłości używa się wszczepów?

Cursian czwartek, 12 lipca 2018, 11:17 News

Chociażby do poprawy wyglądu.

Po lekcji na temat rozrywek 2077 roku Redzi postanowili poruszyć temat wszczepów. Jak wiadomo, w świecie gry są one powszechnie dostępne nawet dla najbiedniejszych warstw społecznych. Rzecz jasna, im grubszy portfel, tym przydatniejsze bądź bardziej ekstrawagancje zabawki można sobie sprawić. Choć wiele gadżetów ma jak najbardziej praktyczne zastosowanie (przydają się w boju czy umożliwiają odczuwanie cudzych emocji), ludzie szybko zaczęli używać ich do celów estetycznych. W Night City lans stał się podstawą stosunków społecznych. Jeśli chcesz cokolwiek znaczyć, musisz odpowiednio wyglądać. Naturalnie nie każdy chce świecić ludziom po oczach gołym metalem – dla takich osób stworzono sztuczną skórę, którą możecie podziwiać na poniższym screenie.


(Kliknij, aby powiększyć)

Więcej o Night City i realiach systemu RPG Cyberpunk 2020, na którym opierają się Redzi, przeczytacie w aktualnym wydaniu CDA. Znajdziecie tam też obszerne (cztery strony) wrażenia z zamkniętego pokazu gry na E3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 lipca 2018, 18:52   kolosmenus
Te artykuły są robione przez CD Projekt, sprawdźcie stronę cyberpunk.net. To nie mają być informację o grze, tylko o uniwersum cyberpunka.
czwartek, 12 lipca 2018, 14:08   ForisUA
DarZ - właśnie złapałem siebie na myśli, że czytając te informacje, nie dowiaduję się praktycznie nic nowego albo ciekawego o grze. Taka rozrzucona na kilka tygodni interpretacja trailera..,
czwartek, 12 lipca 2018, 13:05   lastmanstanding
zastanwiam się, czy ostatnie artykuły tutaj, miały zachęcić czy obrzydzić grę? Nie ładnie robić taki zły pr naszej rodzimej produkcji ;)
czwartek, 12 lipca 2018, 13:01   DarZ
Ale wiecie, że praktycznie wszystkie elementy z tej gry Redów już kiedyś w grach były, prawda?
Serio musicie robić "newsy" o każdej najmniejszej nawet drobnostce z tej gry, jadąc pociągiem hype'u?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z