Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: Do czego w przyszłości używa się wszczepów?

Cursian czwartek, 12 lipca 2018, 11:17 News

Chociażby do poprawy wyglądu.

Po lekcji na temat rozrywek 2077 roku Redzi postanowili poruszyć temat wszczepów. Jak wiadomo, w świecie gry są one powszechnie dostępne nawet dla najbiedniejszych warstw społecznych. Rzecz jasna, im grubszy portfel, tym przydatniejsze bądź bardziej ekstrawagancje zabawki można sobie sprawić. Choć wiele gadżetów ma jak najbardziej praktyczne zastosowanie (przydają się w boju czy umożliwiają odczuwanie cudzych emocji), ludzie szybko zaczęli używać ich do celów estetycznych. W Night City lans stał się podstawą stosunków społecznych. Jeśli chcesz cokolwiek znaczyć, musisz odpowiednio wyglądać. Naturalnie nie każdy chce świecić ludziom po oczach gołym metalem – dla takich osób stworzono sztuczną skórę, którą możecie podziwiać na poniższym screenie.


(Kliknij, aby powiększyć)

Więcej o Night City i realiach systemu RPG Cyberpunk 2020, na którym opierają się Redzi, przeczytacie w aktualnym wydaniu CDA. Znajdziecie tam też obszerne (cztery strony) wrażenia z zamkniętego pokazu gry na E3.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 lipca 2018, 18:52   kolosmenus
Te artykuły są robione przez CD Projekt, sprawdźcie stronę cyberpunk.net. To nie mają być informację o grze, tylko o uniwersum cyberpunka.
czwartek, 12 lipca 2018, 14:08   ForisUA
DarZ - właśnie złapałem siebie na myśli, że czytając te informacje, nie dowiaduję się praktycznie nic nowego albo ciekawego o grze. Taka rozrzucona na kilka tygodni interpretacja trailera..,
czwartek, 12 lipca 2018, 13:05   lastmanstanding
zastanwiam się, czy ostatnie artykuły tutaj, miały zachęcić czy obrzydzić grę? Nie ładnie robić taki zły pr naszej rodzimej produkcji ;)
czwartek, 12 lipca 2018, 13:01   DarZ
Ale wiecie, że praktycznie wszystkie elementy z tej gry Redów już kiedyś w grach były, prawda?
Serio musicie robić "newsy" o każdej najmniejszej nawet drobnostce z tej gry, jadąc pociągiem hype'u?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Październikowa plucha za oknem, Halloween za pasem i mnóstwo kuszących wyprzedaży w zasięgu ręki. To dobry moment, by nadrobić zaległości i wgryźć się w jeden z wielu dostępnych na rynku horrorów. Przed tobą lista moich propozycji na długie, ponure noce zbliżającej się nieuchronnie zimy. Odważysz się na jedną z nich?

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z