Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Code Vein: Wbrew obietnicom jednak nie pogramy we wrześniu

Cursian środa, 11 lipca 2018, 11:34 News

Twórcy zamierzają nieco dopieścić swoje dzieło.

O tym, że Code Vein ma zadebiutować 28 września dowiedzieliśmy się niewiele ponad miesiąc temu, ale plany zdążyły się już zdezaktualizować. Bandai Namco ogłosiło, że gra została przesunięta na przyszły rok. Konkretniejszej daty nie podano. Przyczyna? Standardowa: autorzy zamierzają pogrzebać nad nią nieco dłużej i doszlifować rozgrywkę. Eric Hartness, wiceprezes marketingu amerykańskiego działu Bandai Namco, zapewnił, że decyzja nie była łatwa, ale liczne sugestie fanów zachęciły ich do większego zaangażowania się w projekt. Wbrew pozorom opinie testerów były podobno bardzo pozytywne, a firma zamierza po prostu przewyższyć oczekiwania graczy. Odkładając marketingowy bełkot na bok: jeśli liczyliście, że pogracie w tym roku, nic z tego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 lipca 2018, 15:18   Mathius
@Danon666 Oby, bo to co do tej pory prezentowali, przynajmniej dla mnie, nie napawało optymizmem.
środa, 11 lipca 2018, 11:50   Danon666
To o ile będzie ta premiera przesunięta skoro nie pogramy w tym roku? Co oni przerabiają grę kompletnie czy jak....

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z