Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Code Vein: Wbrew obietnicom jednak nie pogramy we wrześniu

Cursian środa, 11 lipca 2018, 11:34 News

Twórcy zamierzają nieco dopieścić swoje dzieło.

O tym, że Code Vein ma zadebiutować 28 września dowiedzieliśmy się niewiele ponad miesiąc temu, ale plany zdążyły się już zdezaktualizować. Bandai Namco ogłosiło, że gra została przesunięta na przyszły rok. Konkretniejszej daty nie podano. Przyczyna? Standardowa: autorzy zamierzają pogrzebać nad nią nieco dłużej i doszlifować rozgrywkę. Eric Hartness, wiceprezes marketingu amerykańskiego działu Bandai Namco, zapewnił, że decyzja nie była łatwa, ale liczne sugestie fanów zachęciły ich do większego zaangażowania się w projekt. Wbrew pozorom opinie testerów były podobno bardzo pozytywne, a firma zamierza po prostu przewyższyć oczekiwania graczy. Odkładając marketingowy bełkot na bok: jeśli liczyliście, że pogracie w tym roku, nic z tego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 lipca 2018, 15:18   Mathius
@Danon666 Oby, bo to co do tej pory prezentowali, przynajmniej dla mnie, nie napawało optymizmem.
środa, 11 lipca 2018, 11:50   Danon666
To o ile będzie ta premiera przesunięta skoro nie pogramy w tym roku? Co oni przerabiają grę kompletnie czy jak....

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Październikowa plucha za oknem, Halloween za pasem i mnóstwo kuszących wyprzedaży w zasięgu ręki. To dobry moment, by nadrobić zaległości i wgryźć się w jeden z wielu dostępnych na rynku horrorów. Przed tobą lista moich propozycji na długie, ponure noce zbliżającej się nieuchronnie zimy. Odważysz się na jedną z nich?

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z