Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Code Vein: Wbrew obietnicom jednak nie pogramy we wrześniu

Cursian środa, 11 lipca 2018, 11:34 News

Twórcy zamierzają nieco dopieścić swoje dzieło.

O tym, że Code Vein ma zadebiutować 28 września dowiedzieliśmy się niewiele ponad miesiąc temu, ale plany zdążyły się już zdezaktualizować. Bandai Namco ogłosiło, że gra została przesunięta na przyszły rok. Konkretniejszej daty nie podano. Przyczyna? Standardowa: autorzy zamierzają pogrzebać nad nią nieco dłużej i doszlifować rozgrywkę. Eric Hartness, wiceprezes marketingu amerykańskiego działu Bandai Namco, zapewnił, że decyzja nie była łatwa, ale liczne sugestie fanów zachęciły ich do większego zaangażowania się w projekt. Wbrew pozorom opinie testerów były podobno bardzo pozytywne, a firma zamierza po prostu przewyższyć oczekiwania graczy. Odkładając marketingowy bełkot na bok: jeśli liczyliście, że pogracie w tym roku, nic z tego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 11 lipca 2018, 15:18   Mathius
@Danon666 Oby, bo to co do tej pory prezentowali, przynajmniej dla mnie, nie napawało optymizmem.
środa, 11 lipca 2018, 11:50   Danon666
To o ile będzie ta premiera przesunięta skoro nie pogramy w tym roku? Co oni przerabiają grę kompletnie czy jak....

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z