Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: O technologii i rozrywkach mieszkańców Night City

hraboll wtorek, 10 lipca 2018, 17:06 News

Nie samą pracą człowiek żyje.

Redzi kontynuują cykl postów opisujących świat gry Cyberpunk 2077. Dowiedzieliśmy się już co nieco o gospodarce i kulturze masowej. Teraz przychodzi czas na kwestie związane z rozrywką. I tak w 2077 roku technologia stała się wszechobecna. Służy ona do „automatyzacji przemysłu, bombardowania społeczeństwa nieustanną reklamą, zastępowania ludzkiego ciała i kości obwodami i stalą”. I choć urządzenia elektroniczne są stosunkowo tanie, to większość osób nie może sobie pozwolić na zakup najnowszych zabawek lub wymianę uszkodzonego sprzętu. W rezultacie wielu od najmłodszych lat eksperymentuje z porzuconym złomem, aby móc samodzielnie naprawiać posiadane urządzenia, a nawet skonstruować własną broń.


(Kliknij, aby powiększyć)

Drugi z najnowszych wpisów dotyczy Night City, głównej lokacji w grze. To tygiel kulturowy, w którym mieszają się ludzie wychowani w odmiennych środowiskach i wyznający różne poglądy. W rezultacie w mieście znajdziemy wiele klubów nocnych, z których każdy ma swój własny motyw i atmosferę. Niektóre bary w Night City mają wyraźny oldskulowy klimat, dlatego nie powinien nas dziwić widok ludzi bawiących się przy tradycyjnym stole bilardowym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 lipca 2018, 21:05   martius5
przyjdzie gameplay i wyrowna ;')

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Cyberpunk 2077: Nad grą pracuje już ponad 400 osób

News
poniedziałek, 28 stycznia 2019

cyberpunk-2077-nad-gra-pracuje-juz-ponad-400-osob CD Projekt Red uspokaja po rozstaniu z dyrektorem kreatywnym.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z