Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: O technologii i rozrywkach mieszkańców Night City

hraboll wtorek, 10 lipca 2018, 17:06 News

Nie samą pracą człowiek żyje.

Redzi kontynuują cykl postów opisujących świat gry Cyberpunk 2077. Dowiedzieliśmy się już co nieco o gospodarce i kulturze masowej. Teraz przychodzi czas na kwestie związane z rozrywką. I tak w 2077 roku technologia stała się wszechobecna. Służy ona do „automatyzacji przemysłu, bombardowania społeczeństwa nieustanną reklamą, zastępowania ludzkiego ciała i kości obwodami i stalą”. I choć urządzenia elektroniczne są stosunkowo tanie, to większość osób nie może sobie pozwolić na zakup najnowszych zabawek lub wymianę uszkodzonego sprzętu. W rezultacie wielu od najmłodszych lat eksperymentuje z porzuconym złomem, aby móc samodzielnie naprawiać posiadane urządzenia, a nawet skonstruować własną broń.


(Kliknij, aby powiększyć)

Drugi z najnowszych wpisów dotyczy Night City, głównej lokacji w grze. To tygiel kulturowy, w którym mieszają się ludzie wychowani w odmiennych środowiskach i wyznający różne poglądy. W rezultacie w mieście znajdziemy wiele klubów nocnych, z których każdy ma swój własny motyw i atmosferę. Niektóre bary w Night City mają wyraźny oldskulowy klimat, dlatego nie powinien nas dziwić widok ludzi bawiących się przy tradycyjnym stole bilardowym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 lipca 2018, 21:05   martius5
przyjdzie gameplay i wyrowna ;')

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z