Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCyberpunk 2077: O technologii i rozrywkach mieszkańców Night City

hraboll wtorek, 10 lipca 2018, 17:06 News

Nie samą pracą człowiek żyje.

Redzi kontynuują cykl postów opisujących świat gry Cyberpunk 2077. Dowiedzieliśmy się już co nieco o gospodarce i kulturze masowej. Teraz przychodzi czas na kwestie związane z rozrywką. I tak w 2077 roku technologia stała się wszechobecna. Służy ona do „automatyzacji przemysłu, bombardowania społeczeństwa nieustanną reklamą, zastępowania ludzkiego ciała i kości obwodami i stalą”. I choć urządzenia elektroniczne są stosunkowo tanie, to większość osób nie może sobie pozwolić na zakup najnowszych zabawek lub wymianę uszkodzonego sprzętu. W rezultacie wielu od najmłodszych lat eksperymentuje z porzuconym złomem, aby móc samodzielnie naprawiać posiadane urządzenia, a nawet skonstruować własną broń.


(Kliknij, aby powiększyć)

Drugi z najnowszych wpisów dotyczy Night City, głównej lokacji w grze. To tygiel kulturowy, w którym mieszają się ludzie wychowani w odmiennych środowiskach i wyznający różne poglądy. W rezultacie w mieście znajdziemy wiele klubów nocnych, z których każdy ma swój własny motyw i atmosferę. Niektóre bary w Night City mają wyraźny oldskulowy klimat, dlatego nie powinien nas dziwić widok ludzi bawiących się przy tradycyjnym stole bilardowym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 10 lipca 2018, 21:05   martius5
przyjdzie gameplay i wyrowna ;')

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Cyberpunk 2077: Bandai Namco dystrybutorem gry w Europie

News
wtorek, 16 października 2018

cyberpunk-2077-bandai-namco-dystrybutorem-gry-w-europie Twórcy gry poinformowali o dalszej współpracy z japońską firmą.

Komentarzy:
13

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Październikowa plucha za oknem, Halloween za pasem i mnóstwo kuszących wyprzedaży w zasięgu ręki. To dobry moment, by nadrobić zaległości i wgryźć się w jeden z wielu dostępnych na rynku horrorów. Przed tobą lista moich propozycji na długie, ponure noce zbliżającej się nieuchronnie zimy. Odważysz się na jedną z nich?

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z