Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Eee... z mapą dzieje się coś bardzo, bardzo dziwnego... [WIDEO]

Papkin poniedziałek, 9 lipca 2018, 13:55 News

Znikają z niej co bardziej współczesne rekwizyty (które odnajdują się później na kalifornijskiej pustyni), a wlatują na nią obiekty rodem z Dzikiego Zachodu.

Po starcie rakiety (który gracze obserwowali ponad podziałami, na moment zawieszając broń) fortnite’ową mapę pustoszą dziwne wyładowania. W ich wyniku pewne obiekty zaczęły znikać – chociażby motelowy szyld, który został zabrany nie wiedzieć gdzie...

...albo maskotka restauracji Durrr Burger, która odnalazła się na... kalifornijskiej pustyni!

Robi się coraz dziwniej. Na wyspie pojawił się bowiem powóz rodem z westernu, co poniekąd potwierdza teorie, jakoby piąty sezon Fortnite’a miał w jakimś stopniu nawiązywać do Dzikiego Zachodu i/lub podróży w czasie.

Przy czym nie wyciągałbym (jeszcze) daleko idących wniosków. Pamiętajmy, jak pięknie twórcy zagrali nam na nosie, wytrwale sugerując pozbycie się z gry Tilted Towers, by finalnie zrobić coś zgoła innego .

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:39   kraska10
W ostatnim akapicie jest napisane " Pamiętajmy, jak pięknie twórcy zagrali nam nosie " zamiast " jak pięknie twórcy zagrali nam na nosie ".
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:26   gimemoa
Gra spoko, ale budowanie z czasem bardziej wkurza niż bawi, bo coraz mniej liczy się strzelanie, a coraz bardziej spam konstrukcjami.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:56   2real4game
No i właśnie dlatego konkurencja przegrywa o kilka długości. Gdyby tylko nie to budowanie.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 16:40   songogu
Ok, nie lubię Fortnite ale te eventy maja fajne

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
80

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Za nami premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft – Battle for Azeroth. Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym osobistościom w uniwersum Blizzarda.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z