Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Eee... z mapą dzieje się coś bardzo, bardzo dziwnego... [WIDEO]

Papkin poniedziałek, 9 lipca 2018, 13:55 News

Znikają z niej co bardziej współczesne rekwizyty (które odnajdują się później na kalifornijskiej pustyni), a wlatują na nią obiekty rodem z Dzikiego Zachodu.

Po starcie rakiety (który gracze obserwowali ponad podziałami, na moment zawieszając broń) fortnite’ową mapę pustoszą dziwne wyładowania. W ich wyniku pewne obiekty zaczęły znikać – chociażby motelowy szyld, który został zabrany nie wiedzieć gdzie...

...albo maskotka restauracji Durrr Burger, która odnalazła się na... kalifornijskiej pustyni!

Robi się coraz dziwniej. Na wyspie pojawił się bowiem powóz rodem z westernu, co poniekąd potwierdza teorie, jakoby piąty sezon Fortnite’a miał w jakimś stopniu nawiązywać do Dzikiego Zachodu i/lub podróży w czasie.

Przy czym nie wyciągałbym (jeszcze) daleko idących wniosków. Pamiętajmy, jak pięknie twórcy zagrali nam na nosie, wytrwale sugerując pozbycie się z gry Tilted Towers, by finalnie zrobić coś zgoła innego .

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:39   kraska10
W ostatnim akapicie jest napisane " Pamiętajmy, jak pięknie twórcy zagrali nam nosie " zamiast " jak pięknie twórcy zagrali nam na nosie ".
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:26   gimemoa
Gra spoko, ale budowanie z czasem bardziej wkurza niż bawi, bo coraz mniej liczy się strzelanie, a coraz bardziej spam konstrukcjami.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:56   2real4game
No i właśnie dlatego konkurencja przegrywa o kilka długości. Gdyby tylko nie to budowanie.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 16:40   songogu
Ok, nie lubię Fortnite ale te eventy maja fajne

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Amerykańska armia wkracza do świata e-sportu

News
piątek, 16 listopada 2018

amerykanska-armia-wkracza-do-swiata-e-sportu Wygląda na to, że Fortnite’owi i League of Legends przydałoby się trochę demokracji.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z