Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFortnite: Eee... z mapą dzieje się coś bardzo, bardzo dziwnego... [WIDEO]

Papkin poniedziałek, 9 lipca 2018, 13:55 News

Znikają z niej co bardziej współczesne rekwizyty (które odnajdują się później na kalifornijskiej pustyni), a wlatują na nią obiekty rodem z Dzikiego Zachodu.

Po starcie rakiety (który gracze obserwowali ponad podziałami, na moment zawieszając broń) fortnite’ową mapę pustoszą dziwne wyładowania. W ich wyniku pewne obiekty zaczęły znikać – chociażby motelowy szyld, który został zabrany nie wiedzieć gdzie...

...albo maskotka restauracji Durrr Burger, która odnalazła się na... kalifornijskiej pustyni!

Robi się coraz dziwniej. Na wyspie pojawił się bowiem powóz rodem z westernu, co poniekąd potwierdza teorie, jakoby piąty sezon Fortnite’a miał w jakimś stopniu nawiązywać do Dzikiego Zachodu i/lub podróży w czasie.

Przy czym nie wyciągałbym (jeszcze) daleko idących wniosków. Pamiętajmy, jak pięknie twórcy zagrali nam na nosie, wytrwale sugerując pozbycie się z gry Tilted Towers, by finalnie zrobić coś zgoła innego .

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:39   kraska10
W ostatnim akapicie jest napisane " Pamiętajmy, jak pięknie twórcy zagrali nam nosie " zamiast " jak pięknie twórcy zagrali nam na nosie ".
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:26   gimemoa
Gra spoko, ale budowanie z czasem bardziej wkurza niż bawi, bo coraz mniej liczy się strzelanie, a coraz bardziej spam konstrukcjami.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:56   2real4game
No i właśnie dlatego konkurencja przegrywa o kilka długości. Gdyby tylko nie to budowanie.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 16:40   songogu
Ok, nie lubię Fortnite ale te eventy maja fajne

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Fortnite: Wygraj książkowy poradnik do gry

News
sobota, 16 lutego 2019

fortnite-wygraj-ksiazkowy-poradnik-do-gry Od niedawna w sprzedaży dostępny jest nieoficjalny poradnik do gry Fortnite autorstwa Jasona R. Richa. W naszym konkursie rozdamy Wam pięć egzemplarzy.

Komentarzy:
28

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z