Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dead Frontier 2: Darmowa sieciówka w klimacie Resident Evil na nowym zwiastunie [WIDEO]

Cursian niedziela, 8 lipca 2018, 20:36 News
PC

Gra niebawem trafi do wczesnego dostępu.

Dead Frontier 2 to nadchodząca darmowa sieciówka autorstwa Creaky Corpse. Autorzy zapewniają, że szykują dla nas „etyczny” model mikropłatności, który nigdy nie da płacącym przewagi nad resztą stawki. Gracze będą mogli barykadować się wewnątrz budynków, tworzyć sprzęt i ekwipunek oraz awansować na kolejne poziomy i zyskiwać nowe umiejętności. Gra pozwoli zwiedzić dziesiątki lokacji pod otwartym niebem oraz wybrać się do proceduralnie generowanych wnętrz, które będą zmieniały się każdego dnia. Oprócz kooperacyjnego strzelania do zgniłków, będzie można również wziąć się za łby w szeregu trybów PvP, między innymi capture the flag i last man standing. Dead Frontier 2 trafi do steamowego wczesnego dostępu 31 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:21   Winograd
Nie wiem, dlaczego tak negatywnie podchodzicie do gry, jeśli gra online tzw. Coop będzie w więcej niż 4 osoby tzn. Naprawdę otwarty świat, ze sporą liczbą graczy naraz, to chętnie pogram. Jeśli coop ala left 4 dead, to dzięki, nie dla mnie.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 12:45   FrytasPL
Fajnie sie prezentuje ; p
poniedziałek, 9 lipca 2018, 8:12   Dantes
Dead Frontier 2 bliżej do The Evil Within 2 niżeli Resident Evil, sama rozgrywka słabo się prezentuje i lepiej, żeby w ogóle nie została skończona / wydana.
niedziela, 8 lipca 2018, 23:13   CzlowiekKukurydza
Zombie survival w early access. Nie mogę się doczekać... NOT!

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z