Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dead Frontier 2: Darmowa sieciówka w klimacie Resident Evil na nowym zwiastunie [WIDEO]

Cursian niedziela, 8 lipca 2018, 20:36 News
PC

Gra niebawem trafi do wczesnego dostępu.

Dead Frontier 2 to nadchodząca darmowa sieciówka autorstwa Creaky Corpse. Autorzy zapewniają, że szykują dla nas „etyczny” model mikropłatności, który nigdy nie da płacącym przewagi nad resztą stawki. Gracze będą mogli barykadować się wewnątrz budynków, tworzyć sprzęt i ekwipunek oraz awansować na kolejne poziomy i zyskiwać nowe umiejętności. Gra pozwoli zwiedzić dziesiątki lokacji pod otwartym niebem oraz wybrać się do proceduralnie generowanych wnętrz, które będą zmieniały się każdego dnia. Oprócz kooperacyjnego strzelania do zgniłków, będzie można również wziąć się za łby w szeregu trybów PvP, między innymi capture the flag i last man standing. Dead Frontier 2 trafi do steamowego wczesnego dostępu 31 sierpnia.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:21   Winograd
Nie wiem, dlaczego tak negatywnie podchodzicie do gry, jeśli gra online tzw. Coop będzie w więcej niż 4 osoby tzn. Naprawdę otwarty świat, ze sporą liczbą graczy naraz, to chętnie pogram. Jeśli coop ala left 4 dead, to dzięki, nie dla mnie.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 12:45   FrytasPL
Fajnie sie prezentuje ; p
poniedziałek, 9 lipca 2018, 8:12   Dantes
Dead Frontier 2 bliżej do The Evil Within 2 niżeli Resident Evil, sama rozgrywka słabo się prezentuje i lepiej, żeby w ogóle nie została skończona / wydana.
niedziela, 8 lipca 2018, 23:13   CzlowiekKukurydza
Zombie survival w early access. Nie mogę się doczekać... NOT!

O autorze

Cursian

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z