Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Cholera, drzwi są zamknięte

DavyStrange sobota, 7 lipca 2018, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: LEGO SUPERHOT, cosplay Valve i memy z uderzaniem ręką o dach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 9 lipca 2018, 20:07   Skelldon
@Pitrek95: Mnie, jeśli są zrobione dobrze i pomysłowo. Mój nie był ani dobry, ani pomysłowy. XD
poniedziałek, 9 lipca 2018, 19:21   SerwusX
Ja też nie twierdzę, że są słabe (ale wybitne też nie są). Po prostu smutam nad faktem, że porzucili Dark Fantasy, na rzecz Kid Fantasy.
Może akurat WoW nie pokrywa się z moją opinią o bajkowej grafice, ale nie ma się co oszukiwać: ta gra jest najzwyczajniej w świecie szpetna. I wiem to z pierwszej ręki, bo ostatnio zagrałem w betę tego nowego dodatku. I tego samego dnia gra wyleciała z dysku (nie przez grafikę, żeby nie było, ale przez ogólną nijakość i pustkę).
poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:32   MrAdam
Hej, ja nie powiedziałem, że teraz gry Blizza są słabe, tylko zgodziłem się z tym obrazkiem. Ja po prostu chce kontynuacji historii z Warcrafta 3, gdyż MMO nie podołało utrzymaniu poziomu opowieści znanej ze stategii. Nie chce nocnych elfów w przymierzu ani Opuszczonych w hordzie, chce, by te frakcje miały własną osobowość i cele.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 15:37   Piterk95
Czy naprawdę kogokolwiek bawią memy "slaps the roof of"? Dokąd zmierza internet :/
poniedziałek, 9 lipca 2018, 13:48   Scorpix
@SerwusX
Legion czy nowy dodatek do WoWa raczej nie pasują do twej wizji Blizza. Obecnie przydałoby się jednak nowe ip, bo Starcraft się skończył, a Diablo jedzie na kolejnych sezonach. Ogólnie Blizz daje bardziej kreskówkową grafikę, aby ta wolniej się zestatrzała.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 13:22   SerwusX
@Scorpix
A co takiego zrobił ostatnio Blizzard? Założę się, że gdyby od tego nie zależało zachowanie spójności artystycznej, to nawet ostatni dodatek do Starcrafta 2 zostałby zrobiony we Family Friendly Disney Style.
poniedziałek, 9 lipca 2018, 2:25   Skelldon
DavyStrange: *slaps the roof of [Nadgodziny]*
This bad boy can fit so many gamimg related pictures in it.
niedziela, 8 lipca 2018, 16:26   korinogaro
Blizzard to w ogóle ostatnio takie po*eby że banują graczy za rzeczy których gracze nie zrobili w grze...
niedziela, 8 lipca 2018, 15:35   Scorpix
@MrAdam i Quassimodo
Akurat to porównanie jest zrobione strasznie na wyrost, bo Overwatch, bazujący na assetach z Titana z 2007 roku to jedna oddzielna produkcja z własnym światem, a nie cały dorobek Blizzarda, który powstał ostatnio.
niedziela, 8 lipca 2018, 12:11   Quassimodo
@MrAdam dokładnie patrzy się na to co teraz robią a kiedyś to jest jakaś tragedia.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Czujesz się wypoczęty

News
sobota, 16 lutego 2019

nadgodziny-czujesz-sie-wypoczety W dzisiejszych Nadgodzinach: pauzowanie gier, majestatyczny ptak i romantyczny Krieg.

Komentarzy:
16

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z