Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Shenmue: Wiemy, kiedy zadebiutują odświeżone wersje dwóch pierwszych części

Cursian środa, 4 lipca 2018, 11:50 News

Będą sprzedawane w zestawie.

Ci, którzy ze zniecierpliwieniem czekają na przesuniętą na przyszły rok „trójkę”, niebawem będą mogli ukoić smutki, wracając do korzeni serii. Sega ogłosiła, że odnowione wersje „jedynki” i „dwójki” trafią na PC, XBO i PS4 21 sierpnia.


Gry będą sprzedawane w wycenionym na około 140 złotych zestawie (cena nieznacznie waha się w zależności od platformy). Możemy liczyć na poprawiony interfejs, opcje wyboru pomiędzy klasycznym a uwspółcześnionym sterowaniem oraz wysokie rozdzielczości HD i garść efektów postprocesowych. W trakcie normalnej rozgrywki obraz będzie wyświetlany w proporcjach 16:9, lecz filmiki będziemy oglądać jak przed laty. Niestety pozostało też ograniczenie do 30 klatek na sekundę – jak tłumaczą twórcy, z uwagi na sposób, w jaki zaprogramowano gry, zmiana zwyczajnie nie była możliwa. Co ciekawe, chętni będą mogli zdecydować się na japońskie udźwiękowienie, co powinno bardzo pozytywnie wpłynąć na klimat.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 4 lipca 2018, 23:35   ajst47
@Dantes dokładnie tak. Szkoda, że za zwykły port każą sobie płacić tak dużo. Przy odświeżonym Crashu blednie praktycznie każda gra z "remaster" w tytule. Odgrzewańce Beamdoga, zestaw Shenmue, trylogia DMC itd. są robione po linii najmniejszego oporu.
środa, 4 lipca 2018, 16:28   scorbiot
"Będą sprzedawane w zestawie" - z Denuvo.
środa, 4 lipca 2018, 15:27   Mentooss
Tydzień później wychodzi Yakuza kiwami 2 więc shenmue chyba trochę poczeka :D
środa, 4 lipca 2018, 15:05   Dantes
+CasualKiller się zgodzę nakład pracy przy odświeżonej Shenmue nie jest za duży jeśli mowa o grafice oraz animacji, zapewne jeszcze poprawią sterowanie ale to wiąż za mało wystarczy zobaczyć jak prezentuje się odświeżony Crach Bandicoot i tak powinien wyglądać remaster ;)
środa, 4 lipca 2018, 12:30   CasualKiller
Nie nazwał by tego odświeżoną wersją, nadal ta sama grafika która wygląda okrutnie brzydko, nie poratuje ją tona filtrów, nie wspomnę o animacjach czy blokowych kończynach :D do tego gra będzie działać TYLKO W 30HZ i stare filmiki w "super" jakości.
Sorry nie może i klasyk, dla niektórych gra legenda ale bez przesady by tak się dać doić z kasy, wiadomo ślepi fanboye kupią wszytko i nie tylko oni.
HD interfejs i wsparcie dla 16:9 to mam już na emu od jakiegoś czasu ;)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z