Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCS:GO – Valve zaprasza na testy „najbardziej znaczącej zmiany od premiery” [GALERIA]

hraboll czwartek, 21 czerwca 2018, 12:22 News
pc

Jeden z najważniejszych elementów gry został gruntownie przemodelowany.

Interfejs użytkownika w Counter-Strike: Global Offensive doczekał się naprawdę dużej aktualizacji. Samo Valve twierdzi, że „to najbardziej znacząca zmiana w wyglądzie i sposobie działania CS:GO od czasu premiery gry w 2012 roku”. Okazuje się, że Panorama UI to nie tylko większa ilość przydatnych informacji (choćby z poziomu menu kupna broni czy tablicy wyników), lecz także potencjalna poprawa wydajności. Według niektórych użytkowników serwisu Reddit liczba wyświetlanych klatek animacji wzrasta nawet o 8%.

Jeśli chcecie przetestować wczesną wersję nowego interfejsu, musicie przejść do właściwości gry, a następnie w stosownej zakładce zgłosić chęć dołączenia do trwającej bety. Warto zauważyć, że Panorama na ten moment pozwala tylko i wyłącznie na zabawę z botami oraz rozegranie sesji treningowej z pojedynczym znajomym. Jeszcze nie wiemy, kiedy aktualizacja trafi na serwery publiczne.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 8 lipca 2018, 17:36   izakpl
jak to pobrć
sobota, 23 czerwca 2018, 18:19   Kkrieger
Interfejs na Source 2? A co z samą grą?
piątek, 22 czerwca 2018, 7:20   DarZ
@smyntek To, że gra nie nadąża nad czynnościami gracza (w tym strzelanie) to właśnie w skrócie tickrate. Bo jak to jest, że w trakcie długich sesji na serwerach z tick 128 nie zauważyłem tego rażącego błędu z nienaliczaniem obrażeń, który BARDZO CZĘSTO występuje na tick 64, jedynie które obsługują serwery Valve?
czwartek, 21 czerwca 2018, 23:29   smyntek
Tej grze przydałoby się przeniesienie na source 2 tak jak zrobili z dota2, gdzie nastąpił wzrost fps na starszych jak i nowszych komputerach, o ile pamiętam tam też było to poprzedzone zmianą HUD w grze. Taka zmiana silnika gry na pewno wpłynęła by na fps'y i naliczanie obrażeń, bo nie wierzę, że ten problem spowodowany jest przez tickrate, a nie właśnie archaicznym silnikiem, gdzie następuje wiele obliczeń w jednym momencie.
czwartek, 21 czerwca 2018, 22:55   MegaFilip
Gra której nie zna absolutnie nikt na pewno podbije rynek XD
czwartek, 21 czerwca 2018, 19:45   Mariox2x
Wow. Zmienili menu główne. Jakie to było konieczne. Z pewnością teraz CS:GO wróci na szczyty. Taa... R6 już dawno zjadł CSa i raczej nie szybko to się zmieni. A nowy interfejs na pewno nie wystarczy :P
czwartek, 21 czerwca 2018, 19:27   Scouser
LordOfLight - bo plusem jest, że po 5 latach zrobiono takie rzeczy to dla mnie to jest katastrofa, a nie firma i gra. Brzmisz jak fanboy (widać, że się znasz na tym, nie w negatywnym znaczeniu oczywiście) dlatego wypunktowałem... Pewnie dlatego nie mam ochoty na multi mimo, że to była moja pierwsza gra multi... (ale oczywiście w staruteńkim CS ,a nie tym "nowym" 5 letnim.)
czwartek, 21 czerwca 2018, 18:15   borowcy
Nie napisaliście, że interfejs został przeniesiony z Flasha na Source 2, co jest nawet dosyć istotne.
czwartek, 21 czerwca 2018, 17:05   LordOfLight
@down jak to się ma do tego co napisałem? Bo nie widzę związku, nigdzie nie pisze ze valve dba nie wiadomo jak o graczy
czwartek, 21 czerwca 2018, 16:53   Scouser
LordOfLight - no brawo brawo Valve, po 5 latach takie poprawki zrobić to sztuka :)
Czyli przez 5 lat tolerowano cheaterów i kijowy system "hitoboxów" :)

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z