Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Fragmenty pokazowego dema, przesunięto datę premiery [WIDEO]

hraboll czwartek, 14 czerwca 2018, 16:39 News

Gra zaliczyła niestety potencjalnie poważną obsuwę.

Wreszcie mamy okazję zobaczyć dłuższe fragmenty rozgrywki, która przypomina spopularyzowany przez serię Gears of War tryb hordy. Co odróżnia dzieło studia Saber Interactive (Inversion, God Mode, Will Rock) od takiego Left 4 Dead? Developer wspomina choćby o prezentacji akcji z perspektywy trzeciej osoby, większej mobilności zombiaków czy możliwości wznoszenia barykad.

W momencie premiery World War Z zaoferuje nam trzy kooperacyjne rozdziały. Każdy z nich to inna lokacja (prezentowana na ostatnim zwiastunie Moskwa, a także Nowy Jork i Jerozolima), czworo nowych grywalnych bohaterów oraz unikalny kawałek fabuły. Prócz zabawy w co-opie gra ma zaproponować jeszcze jeden tryb. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać, ale niewykluczone, że chodzi o potyczki z elementami PvP i PvE.

Niestetym, World War Z zaliczyło właśnie sporą obsuwę. Gra zadebiutuje na PC, PS4 i XBO dopiero w przyszłym roku, a nie w tym, jak pierwotnie planowano.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 czerwca 2018, 6:11   wenek3
3 rozdziały to trochę ubogo, taki left4dead oferował ich kilkanaście
piątek, 15 czerwca 2018, 2:21   sabaru
A ja mam pytanie. Co się stanie kiedy już zoobi zjedzą wszystkich ludzi?
czwartek, 14 czerwca 2018, 17:56   toyminator
Left for Dead 3? Tylko z większą ilością zarażonych.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
13

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z