Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War Z: Fragmenty pokazowego dema, przesunięto datę premiery [WIDEO]

hraboll czwartek, 14 czerwca 2018, 16:39 News

Gra zaliczyła niestety potencjalnie poważną obsuwę.

Wreszcie mamy okazję zobaczyć dłuższe fragmenty rozgrywki, która przypomina spopularyzowany przez serię Gears of War tryb hordy. Co odróżnia dzieło studia Saber Interactive (Inversion, God Mode, Will Rock) od takiego Left 4 Dead? Developer wspomina choćby o prezentacji akcji z perspektywy trzeciej osoby, większej mobilności zombiaków czy możliwości wznoszenia barykad.

W momencie premiery World War Z zaoferuje nam trzy kooperacyjne rozdziały. Każdy z nich to inna lokacja (prezentowana na ostatnim zwiastunie Moskwa, a także Nowy Jork i Jerozolima), czworo nowych grywalnych bohaterów oraz unikalny kawałek fabuły. Prócz zabawy w co-opie gra ma zaproponować jeszcze jeden tryb. Na szczegóły musimy jeszcze poczekać, ale niewykluczone, że chodzi o potyczki z elementami PvP i PvE.

Niestetym, World War Z zaliczyło właśnie sporą obsuwę. Gra zadebiutuje na PC, PS4 i XBO dopiero w przyszłym roku, a nie w tym, jak pierwotnie planowano.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 czerwca 2018, 6:11   wenek3
3 rozdziały to trochę ubogo, taki left4dead oferował ich kilkanaście
piątek, 15 czerwca 2018, 2:21   sabaru
A ja mam pytanie. Co się stanie kiedy już zoobi zjedzą wszystkich ludzi?
czwartek, 14 czerwca 2018, 17:56   toyminator
Left for Dead 3? Tylko z większą ilością zarażonych.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Za nami premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft – Battle for Azeroth. Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym osobistościom w uniwersum Blizzarda.

Komentarzy:
7

Pierwszy testowany przez nas notebook z wydajnym mobilnym procesorem Intela najnowszej, ósmej generacji bez problemu zastąpi wielkiego gamingowego desktopa.

Komentarzy:
5

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z