Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Control: Nowa gra twórców Alana Wake’a na pierwszych zapisach rozgrywki [WIDEO]

Cursian czwartek, 14 czerwca 2018, 11:28 News

Latarki wprawdzie zabrakło, ale można ciskać krzesłami. Na odległość.

Kilkadziesiąt godzin temu Remedy zaprezentowało nam pierwszy zwiastun swojej nowej gry, a teraz możemy już się przekonać, czego mniej więcej należy się spodziewać. Wybrane osoby miały już okazję położyć ręce na Contol i przygotowały pierwsze zapisy rozgrywki. Opublikowano ja na kanałach MKIceAndFire oraz lzuniy.

Przypomnijmy, że bohaterką gry jest pracująca dla Federalnego Biura Kontroli (Federal Bureau of Control) Jesse Faden. W wyniku podejrzanego rytuału zyskała ponadnaturalne moce, na przykład coś w rodzaju telekinezy. Zła wiadomość jest taka, że włości jej pracodawcy zostały zaatakowane przez tajemniczych napastników, których – niespodzianka! – należy odeprzeć. Akcja całej gry ma się toczyć w jednej wielkiej lokacji, siedzibie FBC. Wraz z zyskiwaniem nowych umiejętności bohaterka będzie mogła zaglądać do niedostępnych wcześniej sekcji. Premiera na PC, XBO i PS4 odbędzie się w przyszłym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 17 czerwca 2018, 22:47   mustang2009
Wygląda dość efektownie, zniszczalność otoczenia dla mnie na plus, jednak reszta dość dziwna, np. to skulenie i zmiana miejsca, pewnie będzie wyjaśnione to jakoś fabularnie. I kwestia jednej lokacji, mam nadzieję, że nie będzie tam wszystko wyglądało powtarzalnie, to się okaże.
czwartek, 14 czerwca 2018, 20:02   GolemDorfl
@Cursian "[...] położyć ręce na Control [...]". Nie ma za co ;)
czwartek, 14 czerwca 2018, 12:45   Shaddon
Powyższy materiał przypomniał mi jak bardzo potrzebuję nowej odsłony Jedi Academy. Cholerne EA...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Control: Lewitacja i walka z minibossem na nowym zapisie rozgrywki [WIDEO]

News
piątek, 5 października 2018

control-lewitacja-i-walka-z-minibossem-na-nowym-zapisie-rozgrywki-wideo Naoglądamy się też dziwacznych lokacji.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
13

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z