Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hitman 2: Agent 47 panoszy się w słonecznym Miami [WIDEO]

Cursian środa, 13 czerwca 2018, 11:29 News

Wyścigi jeszcze nigdy nie były tak porywające.

Kolejna odsłona Hitmana porzuciła odcinkowy model wydawniczy, więc 13 listopada, gdy Agent 47 zamelduje się na PC, XBO i PS4, będziecie mogli ograć wszystkie sześć epizodów. Jednym z nich będzie upalne Miami, w którym odbywa się właśnie impreza wyścigowa. Zgromadzeni widzowie nie utrudnią jednak bohaterowi zadania, wręcz przeciwnie. Dzięki mechanice krycia się w tłumie (o której nieco więcej przeczytacie TUTAJ), elegancki łysol stanie się jeszcze bardziej nieuchwytny. Spójrzcie zresztą na materiały opublikowane na kanałach IGN, MKIceAndFire oraz Gamer's Little Playground:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 czerwca 2018, 14:29   Sheade
Kilka rzeczy, które dostrzegłem: Nowa twarz 47 (na gorsze, ale to może być trolling IOI), kamery działają jak w trybie Professional, opcja Picture in Picture z Blood Money, animacja otwierania drzwi, głębsze i ciemniejsze cenie, poprawione oświetlenie, przeprojektowany (na gorsze) interface, plamy krwi które wygladaja jak z Blood Money, ukrywanie się w tłumie sprawia że strażnicy niewidzą 47, skrytka ICA zawiera więcej miejsca na sprzęt. HYPE HYPE :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Hitman 2: Wymagania sprzętowe, kolekcjonerka z gumową kaczuszką [WIDEO]

News
piątek, 8 czerwca 2018

hitman-2-wymagania-sprzetowe-kolekcjonerka-z-gumowa-kaczuszka-wideo Elegancko odzianą, dodajmy.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z