Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hitman 2: Agent 47 panoszy się w słonecznym Miami [WIDEO]

Cursian środa, 13 czerwca 2018, 11:29 News

Wyścigi jeszcze nigdy nie były tak porywające.

Kolejna odsłona Hitmana porzuciła odcinkowy model wydawniczy, więc 13 listopada, gdy Agent 47 zamelduje się na PC, XBO i PS4, będziecie mogli ograć wszystkie sześć epizodów. Jednym z nich będzie upalne Miami, w którym odbywa się właśnie impreza wyścigowa. Zgromadzeni widzowie nie utrudnią jednak bohaterowi zadania, wręcz przeciwnie. Dzięki mechanice krycia się w tłumie (o której nieco więcej przeczytacie TUTAJ), elegancki łysol stanie się jeszcze bardziej nieuchwytny. Spójrzcie zresztą na materiały opublikowane na kanałach IGN, MKIceAndFire oraz Gamer's Little Playground:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 czerwca 2018, 14:29   Sheade
Kilka rzeczy, które dostrzegłem: Nowa twarz 47 (na gorsze, ale to może być trolling IOI), kamery działają jak w trybie Professional, opcja Picture in Picture z Blood Money, animacja otwierania drzwi, głębsze i ciemniejsze cenie, poprawione oświetlenie, przeprojektowany (na gorsze) interface, plamy krwi które wygladaja jak z Blood Money, ukrywanie się w tłumie sprawia że strażnicy niewidzą 47, skrytka ICA zawiera więcej miejsca na sprzęt. HYPE HYPE :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Hitman 2: Prolog dostępny za darmo

News
środa, 14 listopada 2018

hitman-2-prolog-dostepny-za-darmo Oferta dotyczy zarówno PC jak i konsol.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z