Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Hitman 2: Agent 47 panoszy się w słonecznym Miami [WIDEO]

Cursian środa, 13 czerwca 2018, 11:29 News

Wyścigi jeszcze nigdy nie były tak porywające.

Kolejna odsłona Hitmana porzuciła odcinkowy model wydawniczy, więc 13 listopada, gdy Agent 47 zamelduje się na PC, XBO i PS4, będziecie mogli ograć wszystkie sześć epizodów. Jednym z nich będzie upalne Miami, w którym odbywa się właśnie impreza wyścigowa. Zgromadzeni widzowie nie utrudnią jednak bohaterowi zadania, wręcz przeciwnie. Dzięki mechanice krycia się w tłumie (o której nieco więcej przeczytacie TUTAJ), elegancki łysol stanie się jeszcze bardziej nieuchwytny. Spójrzcie zresztą na materiały opublikowane na kanałach IGN, MKIceAndFire oraz Gamer's Little Playground:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 czerwca 2018, 14:29   Sheade
Kilka rzeczy, które dostrzegłem: Nowa twarz 47 (na gorsze, ale to może być trolling IOI), kamery działają jak w trybie Professional, opcja Picture in Picture z Blood Money, animacja otwierania drzwi, głębsze i ciemniejsze cenie, poprawione oświetlenie, przeprojektowany (na gorsze) interface, plamy krwi które wygladaja jak z Blood Money, ukrywanie się w tłumie sprawia że strażnicy niewidzą 47, skrytka ICA zawiera więcej miejsca na sprzęt. HYPE HYPE :D

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z