Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fire Emblem: Three Houses – Pierwszy zwiastun za nami [WIDEO]

Ninho wtorek, 12 czerwca 2018, 18:40 News

Premiera w 2019 roku.

Choć początkowo Nintendo zapowiadało wydanie gry jeszcze w 2018 roku, to teraz oznajmiono, że poczekamy aż do wiosny 2019. Na szczęście dostaliśmy przynajmniej pierwszy trailer:

Warto dodać, że będzie to pełnoprawny powrót serii Fire Emblem na stacjonarne konsole Nintendo po ponad dekadzie. Wśród najciekawszych nowinek Three Houses należałoby natomiast wymienić swobodną eksplorację świata gry i możliwość przybliżania, umiejscowionej nad polem bitwy, kamery w trakcie walki. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 16 czerwca 2018, 10:20   Amigos
Nie trzeba za nimi przepadać. U mnie zazwyczaj widok anime wywołuje odruch wymiotny, ale FE jest
jednym z garści wyjątków bo to po prostu dobra seria.
czwartek, 14 czerwca 2018, 20:33   JJJ111
Meh, nie przepadam za "Chińskimi Bajkami". Jak będzie dobre, to ogram, ale na końcu.
wtorek, 12 czerwca 2018, 20:17   Amigos
Oj tam, nie wygląda wcale tak źle. Cell shading bardziej pasuje do stylu tej gry niż jakaś fotorealistyczna grafika. Zresztą, FE nigdy nie powalały grafiką, a i tak były dziko grywalne
wtorek, 12 czerwca 2018, 19:24   korinogaro
Nie ogarniam tego. Przecież gry w tym stylu nawet na switchu mogłyby wyglądać obłędnie. w Końcu ani tam specjalnie fizyki nie ma, plansze są też z góry ustalone, liczba jednostek znikoma. Zamiast zrobić z tego fajnej strategi i wizualnego cukiereczka to się zadowalają takim czymś. Wstyd dla developerów.

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z