Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fire Emblem: Three Houses – Pierwszy zwiastun za nami [WIDEO]

Ninho wtorek, 12 czerwca 2018, 18:40 News

Premiera w 2019 roku.

Choć początkowo Nintendo zapowiadało wydanie gry jeszcze w 2018 roku, to teraz oznajmiono, że poczekamy aż do wiosny 2019. Na szczęście dostaliśmy przynajmniej pierwszy trailer:

Warto dodać, że będzie to pełnoprawny powrót serii Fire Emblem na stacjonarne konsole Nintendo po ponad dekadzie. Wśród najciekawszych nowinek Three Houses należałoby natomiast wymienić swobodną eksplorację świata gry i możliwość przybliżania, umiejscowionej nad polem bitwy, kamery w trakcie walki. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 16 czerwca 2018, 10:20   Amigos
Nie trzeba za nimi przepadać. U mnie zazwyczaj widok anime wywołuje odruch wymiotny, ale FE jest
jednym z garści wyjątków bo to po prostu dobra seria.
czwartek, 14 czerwca 2018, 20:33   JJJ111
Meh, nie przepadam za "Chińskimi Bajkami". Jak będzie dobre, to ogram, ale na końcu.
wtorek, 12 czerwca 2018, 20:17   Amigos
Oj tam, nie wygląda wcale tak źle. Cell shading bardziej pasuje do stylu tej gry niż jakaś fotorealistyczna grafika. Zresztą, FE nigdy nie powalały grafiką, a i tak były dziko grywalne
wtorek, 12 czerwca 2018, 19:24   korinogaro
Nie ogarniam tego. Przecież gry w tym stylu nawet na switchu mogłyby wyglądać obłędnie. w Końcu ani tam specjalnie fizyki nie ma, plansze są też z góry ustalone, liczba jednostek znikoma. Zamiast zrobić z tego fajnej strategi i wizualnego cukiereczka to się zadowalają takim czymś. Wstyd dla developerów.

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z