Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Fire Emblem: Three Houses – Pierwszy zwiastun za nami [WIDEO]

Ninho wtorek, 12 czerwca 2018, 18:40 News

Premiera w 2019 roku.

Choć początkowo Nintendo zapowiadało wydanie gry jeszcze w 2018 roku, to teraz oznajmiono, że poczekamy aż do wiosny 2019. Na szczęście dostaliśmy przynajmniej pierwszy trailer:

Warto dodać, że będzie to pełnoprawny powrót serii Fire Emblem na stacjonarne konsole Nintendo po ponad dekadzie. Wśród najciekawszych nowinek Three Houses należałoby natomiast wymienić swobodną eksplorację świata gry i możliwość przybliżania, umiejscowionej nad polem bitwy, kamery w trakcie walki. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 16 czerwca 2018, 10:20   Amigos
Nie trzeba za nimi przepadać. U mnie zazwyczaj widok anime wywołuje odruch wymiotny, ale FE jest
jednym z garści wyjątków bo to po prostu dobra seria.
czwartek, 14 czerwca 2018, 20:33   JJJ111
Meh, nie przepadam za "Chińskimi Bajkami". Jak będzie dobre, to ogram, ale na końcu.
wtorek, 12 czerwca 2018, 20:17   Amigos
Oj tam, nie wygląda wcale tak źle. Cell shading bardziej pasuje do stylu tej gry niż jakaś fotorealistyczna grafika. Zresztą, FE nigdy nie powalały grafiką, a i tak były dziko grywalne
wtorek, 12 czerwca 2018, 19:24   korinogaro
Nie ogarniam tego. Przecież gry w tym stylu nawet na switchu mogłyby wyglądać obłędnie. w Końcu ani tam specjalnie fizyki nie ma, plansze są też z góry ustalone, liczba jednostek znikoma. Zamiast zrobić z tego fajnej strategi i wizualnego cukiereczka to się zadowalają takim czymś. Wstyd dla developerów.

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
15

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z