Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Gears 5 zapowiedziane! Oprócz tego: mobilne Gears Pop i pecetowe Gears Tactics [WIDEO]

spikain niedziela, 10 czerwca 2018, 23:30 News

Mamy trailer (z rozgrywką!) piątych Gearsów, mobilnego Gears Pop i taktycznego Gears Tactics. Powtórzę: Gears 5, Gears Pop, Gears Tactics. Trzy gry.

No to po kolei:

Gears 5

Gears Pop

I kawałek gameplayu z Gears Tactics:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 12:34   JJJ111
Troszkę wałkują tę serię, ale nawet cieszę się z nowej gry. Bardzo fajne prezentuja się scenerie zimowe i mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Szykuje się kolejny pretekst do zakupu Xboxa One S. :)
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 8:37   Dantes
Gears of War 4 wyszyły takie sobie choć niektórym gra mogła się podobać odnośnie Gears 5 nie ma co wiązać wielkich nadziei może wyjść jeszcze gorsze, gdyby Microsoft nie był tak zachłanny na kasę by dawno wydał oryginalną trylogię na Pc a tak to może sobie do grobu zabierze podupadającą markę :P
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 8:12   V1nci
Nie wiem kto odpowiada ostatnio za nazywanie gier, ale powinien wrócić do szkoły. Najpierw Fallout 76 teraz Gears 5, jakby nie mogli nazwać tej gry po prostu Gears. Żeby nie smęcić to trzeba też jakieś plusy powiedzieć, gra może być ciekawa zwłaszcza, że jedna osoba ze starej gwardii wraca na stałe, a może i więcej... Jeśli zrobią tę grę klimatycznie jak jedynke to WoW. A co do tego POPshitu to ręce opadają.
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 0:18   goliat
Plotki o trzech z grach tej serii się potwierdziły - w piątce widzę, że scenerie śnieżne będą odgrywały duże role. Taktyczne Gearsy to pewnie odpowiedź Microsoftu na sukces serii XCOM. Mobilne Gearsy - też nie jestem zdziwiony, na rynku mobilek zarabia się niemałe pieniądze.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z