Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURS[Weekend z Vampyrem] Wygraj egzemplarz gry

Ghost piątek, 8 czerwca 2018, 14:48 Konkurs

Z okazji premiery mrocznego erpega Vampyr mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze gry na PC oraz trzy kubeczki.

Recenzję najnowszej produkcji studia Dontnod znajdziecie w aktualnym wydaniu CDA. Zdradzimy, że Ninho wypowiedział się o grze pochlebnie, chwaląc ją m.in. za klimat i dojrzałą fabułę usianą niejeznoznacznymi moralnie dylematami.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba napisać w jednym komentarzu pod tym newsem, dlaczego warto być wampirem w Polsce – albo odwrotnie: dlaczego to bardzo zły pomysł.

Na propozycje czekamy do wtorku włącznie (12 czerwca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci dwóch pierwszych miejsc otrzymają grę w wersji PC. Osoby, które zajmą miejsca od 3. do 5., otrzymają nagrody pocieszenia w postaci kubków.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, przygodowa gra akcji, DONTNOD,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 16 czerwca 2018, 23:59   SerwusX
@Negru777
Ubawiłem się setnie. :)
wtorek, 12 czerwca 2018, 23:28   KGI
Polska to kraj bez stosów. Otwarte granice naszej ojczyzny czekają na wszystkich, którzy mogą np. przyczynić się do ubogacenia kulturowego. Powstałoby przecież mnóstwo klechd, legend o nocnych wyczynach upiorów. Stałyby się również pożywką dla portali społecznościowych. Nastąpiłby wzrost popytu na odzież ze stylowymi kołnierzami ochronnymi. Niektóre wampiry mogłyby znaleźć substytut w postaci choćby trzody chlewnej. Ostatecznie przypadki na ludziach można tłumaczyć wrażliwością artystyczną, performance'em.
wtorek, 12 czerwca 2018, 22:20   nolifeGreg
W Polsce wampirem warto byłoby być ale są plusy dodatnie i ujemne. Wampiry są długowieczne - można byłoby doczekać emerytury. Oszczędza się kasę na fast foodach np.: pijąc sok pomidorowy (Vegan wampir). Ja wam powiem, że sam jestem wampirem. Długie przebywanie na słońcu szkodzi mojej skórze, dlatego wychodzę tylko po zmroku. Nie cierpię czosnku a kościół omijam z daleka. Dziewuch narazie nie kąsam a jedyne co zasysam to gry na dysk. Pozdrawiam.
wtorek, 12 czerwca 2018, 22:10   Inssajdor
Opresyjność Państwa i galopująca biurokracja nie wpłynęłaby pozytywnie na życie (nie-życie?) wampirów. Raz, że urzędy pracują głównie w dzień, a dwa ich działanie (nie-działanie?) przeciągałoby w nieskończoność skierowanie na zabieg wysysania krwi czy borowania kłów. Na wysokie refundacje do RH+ też bym nie liczył. Odpowiedni protest w Sejmie mógłby nieco polepszyć wampirzy byt np. programem 500 ml+ albo wyprawką na pełnie księżyca, ale to dalej jedynie kropla krwi w morzu potrzeb.
wtorek, 12 czerwca 2018, 21:16   TaDam
Czy warto być wampirem w Polsce? Oczywiście, że tak! Wyobraźcie sobie, ile pracy miałby taki wampir. W Polsce jest coraz więcej ludzi starych, młodzi wyjeżdżają za granicę, wampir pracownik zakłada organizację ,,Ino Kropelka" i wypija trochę krwi wszystkim, którzy mają nadciśnienie. Wampir kapłan zakłada organizację ,,Ruch-Ciemność-Krew" i ,,oczyszcza" grzesznych krwiołazów(ludzi). Wampir polityk obiecuje wszystko w zamian za krew, a wampir poeta śpiewa ballady o hojnych krwiodawcach. Społeczeństwo idealne.
wtorek, 12 czerwca 2018, 21:12   Miako
Być w Polsce wampirem to praktycznie wydać na siebie wyrok. Wysokie podatki, słabe prawa, płaca marna (za co się kupi kwiobiad???) krew średniej jakości, w końcu tyle osób cierpi na otyłość alkocholizm i inne takie... bleh... kto by chciał to pić. Już lepsza woda z kranu. i jeszcze ten SMOG, gdyby to był smok to byłaby zabawa ale smog? Weź tu człowieku oddychaj. I ta chora ilość slońca. Wampir ma być blady jak ściana. A niedajboże ktoś się dowie? zero tolerancji, od razu zacznie się palenie na stosie. .
wtorek, 12 czerwca 2018, 16:55   Mariop89
Z geograficznego punktu widzenia, to warto być wampirem w Polsce. W okresie zimowym zachmurzenie wynosi średnio 80%. Okres letni jest trochę ostrzejszy - średnie zachmurzenie wynosi 55% (lecz to nadal ponad połowa!). Średnio 120-160 dni pochmurnych w roku. Nie polecałbym obszarów górskich gdzie pogoda fenowa często rozwiewa chmury, ale w miastach dokłada się smog i jest prawie ciągle bez słońca - idealnie dla wampira. Polecałbym Łódź - tutaj bardzo łatwo o świeżą krew, którą dresy chętnie wycisną z biedaków
wtorek, 12 czerwca 2018, 12:55   Draconic
Oczywiście, że na TAK gdyż jak stare Transylwańskie przysłowie mówi:
Tu na razie jest ściernisko
Ale będzie Wampirzysko,
A tam, gdzie to kretowisko
Będzie stał mój loch.
wtorek, 12 czerwca 2018, 9:19   Negru777
>bądź mną
>wampir lvl 846
>idź z dziewuszką na randewu
>11/10 lvl ok20
>świeża krew
>idziecie do teatru
>hipster.gif
>w hallu wisi krzyż
>odwróć się palą plecy yolo
>jakie yolo lol
>siadacie
>ciemno jak w trumnie lubię to
>zaczyna się
>gówno i trzy metry mułu
>palenie na stosie i kołek bolały mniej
>wreszcie koniec
>ratujesz sytuację
>podchodzisz do reżyserki
>szczerzenie kłów
>ona zdziwiona
>pan Karolak? dzisiaj nie ma prób wiedźmina
>wtf.jpg
>gadka się klei
>mówi że ma problem
>zgadnijcie kto zagra Regisa
poniedziałek, 11 czerwca 2018, 23:09   Drzewo
Warto, bo Belmontom, Buffy i Joestarom za daleko, Wiedzmin juz dawno nie zyje, a prezydent nie ma czasu.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Vampyr: Pierwsi recenzenci twierdzą, że tytuł ani nie ssie, ani nie wsysa

News
wtorek, 5 czerwca 2018

vampyr-pierwsi-recenzenci-twierdza-ze-tytul-ani-nie-ssie-ani-nie-wsysa Twórcy Life Is Strange postawili na wampiry bez zębów?

Komentarzy:
26

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Dobre wcale nie musi być drogie, czego Modecom Volcano GMX4 Plus jest niezłym przykładem. Myszka co prawda ma parę mniej istotnych wad, w ogólnym rozrachunku jednak pozytywnie mnie zaskoczyła.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z