Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSWorld of Warcraft: Battle for Azeroth – Wygraj jeden ze 100 kluczy dostępowych do bety [ZAKOŃCZONY]

Ghost środa, 20 czerwca 2018, 15:57 Konkurs
PC
Battle for Azeroth
Battle for Azeroth

Do World of Warcraft zmierza kolejny duży dodatek, zatytułowany Battle for Azeroth. Dajemy Wam szansę zapoznać się z nim wcześniej poprzez uczestnictwo w jego zamkniętej becie.

Tak o dodatku piszą twórcy:

World of Warcraft: Battle for Azeroth zawiera nowe funkcje i zawartość, dzięki którym gracze wystawią na próbę swoje zaangażowanie i niezłomność. Oto jakie wyzwania czekają w nadchodzącym dodatku:

  • Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić mieszkańców do walki o wspólny cel.
  • Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
  • Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
  • Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach PvE.
  • Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
  • Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym.

Więcej informacji o World of Warcraft: Battle for Azeroth można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej dodatku www.worldofwarcraft.com/battleforazeroth.

Dzięki naszemu konkursowi 100 osób dostanie szansę uczestnictwa w testach.

Battle for Azeroth to przede wszystkim powrót do korzeni, czyli konfliktu Przymierza z Hordą. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w jednym komentarzu pod tym newsem, po której stronie chciałbyś stanąć w nadchodzącym dodatku i uzasadnij swój wybór w trzech zdaniach.

Na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (10 czerwca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Potem poprzez PW (prywatną wiadomość) na forum otrzymają kod wraz z instrukcją jak go użyć. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Dla zachęty kilka grafik i zwiastun dodatku.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

UPDATE

Od części czytelników dostaliśmy informację, że mieli oni problemy z zalogowaniem się na naszej stronie. Problem ten został usunięty. Aby dać im również szansę wzięcia udziału w konkursie przedłużamy termin jego trwania do niedzieli (do godziny 23:59 w niedzielę 17 czerwca 2018).

Laureaci

Klucze do bety wraz z instrukcją użycia zostały wysłane do setki szczęśliwców poprzez PW (prywatną wiadomość) na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, MMO, Blizzard Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 23 czerwca 2018, 18:40   Antorius123
Oczywiscie od momentu odpalenia gry z kodu
sobota, 23 czerwca 2018, 18:39   Antorius123
Ej mam takie pytanie do wszystkich zwyciezcow i tego konkursu i innych. Czy wszystko u was dobrze z kompem bo moj sam sie wylacza 5 sekubd doslownie po nacisnieciu magicznego guziczka wlaczajacego kompa? Napiszcie czy tez tak macie.
piątek, 22 czerwca 2018, 15:23   SerwusX
Ach, dobrze, że przedłużono czas trwania konkursu. Dzięki temu udało mi się wygrać kluczyk. Fajnie. :)
czwartek, 21 czerwca 2018, 14:35   Sagan51
Dzięki za kod :) No Life Mode ON
środa, 20 czerwca 2018, 22:57   zaku30
Ach, tak się namęczyłem żeby się zalogować jeszcze w pierwszym tygodniu konkursu i przynajmniej byłem pewny że dostanę. Niestety potem został dodany drugi tydzień i całe te starania na marne. Fajnie :)
środa, 20 czerwca 2018, 17:22   wieszczu92
Gg wp :) dzieki!
poniedziałek, 18 czerwca 2018, 10:17   Vindicus
już minął termin więc tylko napiszę : Lok'tar Ogar!
niedziela, 17 czerwca 2018, 22:52   makosia
w bitwie o azeroth będę grała w sojuszu, tak samo jak w poprzednich dodatkach. Alliance ma swój urok, który zdecydowanie mi odpowiada, do tego ma ładniejsze lokacje od tych hordy.
niedziela, 17 czerwca 2018, 22:25   pilarz
Alliance... bo żona nie pozwala mi grać blood elfką :D
niedziela, 17 czerwca 2018, 21:34   abelto1337
Alianci!
Bo kto jest horda ten jest krzywa morda.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z