Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSWorld of Warcraft: Battle for Azeroth – Wygraj jeden ze 100 kluczy dostępowych do bety [UPDATE]

Ghost czwartek, 14 czerwca 2018, 13:12 Konkurs
PC
Battle for Azeroth
Battle for Azeroth

Do World of Warcraft zmierza kolejny duży dodatek, zatytułowany Battle for Azeroth. Dajemy Wam szansę zapoznać się z nim wcześniej poprzez uczestnictwo w jego zamkniętej becie.

Tak o dodatku piszą twórcy:

World of Warcraft: Battle for Azeroth zawiera nowe funkcje i zawartość, dzięki którym gracze wystawią na próbę swoje zaangażowanie i niezłomność. Oto jakie wyzwania czekają w nadchodzącym dodatku:

  • Odkryj dwie legendarne krainy. Jako czempion Hordy wyruszysz z misją do Imperium Zandalariańskiego, by przekonać trolle do udzielenia wsparcia twojej frakcji na morzach i oceanach Azeroth. Jako obrońca Przymierza udasz się do żeglarskiego królestwa Kul Tiras – ojczyzny Jainy Proudmoore – aby zachęcić mieszkańców do walki o wspólny cel.
  • Zwerbuj sprzymierzone rasy. Rozpocznij przygodę jako przedstawiciel jednej z nowych, grywalnych sprzymierzonych ras. Każdą z nich cechują wyjątkowe zdolności. Zaskarb sobie szacunek taurenów z Wysokiej Góry, elfów Pustki, Czarnorytnych krasnoludów i innych, aby stworzyć postacie wywodzące się z tych ras i zasilić nimi szeregi swojej frakcji.
  • Złup wyspy Wielkiego Morza. Ruszaj na poszukiwanie przygody w Wyspiarskich wyprawach. Staw czoła coraz to nowym, zmieniającym się przeciwnikom oraz rodzajom terenu i realizuj nowe cele. Wraz z towarzyszami w trzyosobowych grupach zmierzycie się z innymi najeźdźcami lub wrogimi graczami, aby zagarnąć dla siebie zasoby wysp i wzmocnić pozycję swojej frakcji w wojnie.
  • Ruszaj na Front Wojenny. Ruszaj na pierwszą linię i weź udział w zakrojonych na wielką skalę, rozgrywanych w dwudziestoosobowych grupach kooperacyjnych misjach na Frontach Wojennych, aby przejąć kontrolę nad jednym ze strategicznych punktów kluczowych dla przebiegu wojny. Gromadź zasoby, by budować potęgę swojej frakcji i poprowadź swoje oddziały ku zwycięstwu w nowych, inspirowanych strategicznymi korzeniami serii Warcraft bataliach PvE.
  • Nasyć swój pancerz potęgą tytanów. Wyrusz na poszukiwania azerytu – tajemniczego i bezcennego zasobu, który pojawił się na świecie po inwazji Płonącego Legionu. Nasyć Serce Azeroth – legendarny amulet powierzony bohaterom przez Magniego Miedziobrodego – mocą tego minerału, aby spersonalizować swój pancerz i nadać mu nowe cechy i właściwości.
  • Walcz do poziomu 120. Odkryj źródło splugawienia Krwawego Boga w Podzgnilisku (Underrot), poznaj sekrety zapomnianej krypty tytanów i wymknij się z kontrolowanego przez drustów Królestwa Umarłych. Wykonując zadania, możesz awansować o 10 kolejnych poziomów. Następnie rośnij w siłę dzięki zadaniom publicznym, rajdom, podziemiom i wielu innym.

Więcej informacji o World of Warcraft: Battle for Azeroth można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej dodatku www.worldofwarcraft.com/battleforazeroth.

Dzięki naszemu konkursowi 100 osób dostanie szansę uczestnictwa w testach.

Battle for Azeroth to przede wszystkim powrót do korzeni, czyli konfliktu Przymierza z Hordą. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w jednym komentarzu pod tym newsem, po której stronie chciałbyś stanąć w nadchodzącym dodatku i uzasadnij swój wybór w trzech zdaniach.

Na propozycje czekamy do niedzieli włącznie (10 czerwca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Potem poprzez PW (prywatną wiadomość) na forum otrzymają kod wraz z instrukcją jak go użyć. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Dla zachęty kilka grafik i zwiastun dodatku.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

UPDATE

Od części czytelników dostaliśmy informację, że mieli oni problemy z zalogowaniem się na naszej stronie. Problem ten został usunięty. Aby dać im również szansę wzięcia udziału w konkursie przedłużamy termin jego trwania do niedzieli (do godziny 23:59 w niedzielę 17 czerwca 2018).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, MMO, Blizzard Entertainment,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
dzisiaj, 10:17   Vindicus
już minął termin więc tylko napiszę : Lok'tar Ogar!
wczoraj, 22:52   makosia
w bitwie o azeroth będę grała w sojuszu, tak samo jak w poprzednich dodatkach. Alliance ma swój urok, który zdecydowanie mi odpowiada, do tego ma ładniejsze lokacje od tych hordy.
wczoraj, 22:25   pilarz
Alliance... bo żona nie pozwala mi grać blood elfką :D
wczoraj, 21:34   abelto1337
Alianci!
Bo kto jest horda ten jest krzywa morda.
wczoraj, 20:18   wujot333
Horda
Wybrałem tą frakcje ponieważ, musieli walczyć, aby przetrwać. Przywództwo Sylvanas zmieniło bieg historii, dzięki niej horda odrodziła się na nowo, i ma szansę zrobić coś wielkiego. Ich siła, bezwzględność i odwaga są atutami wojowników doskonałych, co w bitwie się bardzo liczy.
wczoraj, 16:57   Kaede94
Chwała Aliantom!
Złoty chłopiec i jego wierny pies to duża lepsza perspektywa niż gra w gorące krzesla, która trwa w Orgrimmarze od czasów Kataklizmu :D Legenda głosi że pewnego dnia w Becie spod fortecy Ironforge wynurzy się najmniejszy gnom jakikolwiek i kiedykolwiek istniał...
A na tabardzie jego "Rider of Ce De kreska Akszyn!"
wczoraj, 1:19   Identyfikator
Alliance
Undead jest nadal moją ulubioną rasą ale nienawidze reszty ras hordy.
Miasta Alliance są lepsze dla oka, te miasta typu silvermoon dają mi bólów glowy jak mozna sie tam pogubic i jak wszystko jest pokręcone, rasy też są lepsze w wyglądzie.
Dodatkowo większosc ludzi w hordzie, nie mówie ze wszyscy to idioci no tak jakby trudno sie z nimi rozmawia, są bardzo niemili więc to troche decyduje nad moim wyborem "alliance"
wczoraj, 0:39   SerwusX
Wybieram Przymierze, ponieważ szczerze powiedziawszy nie lubię tej cyrkowej kolorystyki architektury niektórych ras hordy (o was mówię, orkowie!). Nawet niebo wygląda, jakby miało zaraz spać na głowę, jest duszno od samego patrzenia. Bardzo odpowiada mi za to stonowana albo nawet surowa architektura Przymierza.
przedwczoraj, 12:46   Gumiaczek
Stanę po stronie Hordy dlatego że jest to dużo ciekawsza frakcja. Trolle, orkowie czy taureny to coś z czym zazwyczaj w innych grach trzeba było walczyć. Bo ileż razy można grać rycerzem w białej zbroi i patatajać na koniku?
przedwczoraj, 12:39   Antorius123
Ja gram Alliance, ponieważ oni nie chcą wojen toczyć ani powodować. Według mnie wyglądają na ucywilizowanych w przeciwieństwie do hordy. Dobrze tez pamiętam scenę kiedy Varian chciał hordziaków nauczyć co to honor. Mimo imbalansu nie przejdę do hordy. FOR THE ALLIANCE!!!

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

World of Warcraft: Battle for Azeroth – Data premiery, nowe szczegóły [WIDEO]

News
czwartek, 5 kwietnia 2018

world-of-warcraft-battle-for-azeroth--data-premiery-nowe-szczegoly-wideo Tradycyjnie część zawartości zostanie udostępniona wcześniej.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Dobre wcale nie musi być drogie, czego Modecom Volcano GMX4 Plus jest niezłym przykładem. Myszka co prawda ma parę mniej istotnych wad, w ogólnym rozrachunku jednak pozytywnie mnie zaskoczyła.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z