Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Metro: Exodus opóźnione

Papkin środa, 16 maja 2018, 10:06 News

Opóźnienie może ulec zmianie.

Następna stacja: pierwszy kwartał 2019. Zapowiedziane podczas ubiegłorocznych targów E3 Metro: Exodus pierwotnie miało ukazać się (na PC, PS4 i XBO) jeszcze w tym roku, jak jednak informują przewoźnicy z THQ Nordic, gra potrzebuje więcej czasu... warto zresztą odnotować, że wydawca nie podzielił się z nami żadnymi powodami zwłoki (a powinien, np. pisząc coś w stylu: "w trosce o zaspokojenie wysokich wymagań graczy i osiągnięcie szlifów, jakich oczekuje globalna społeczność Metro, zdecydowaliśmy się opóźnić premierę" lub: "rozrost zespołu i założeń, wdrożenie nowych technologii oraz odkrycie nowych metod ekspresji sprawiły, że gra stała się większa i wspanialsza, niż się spodziewaliśmy").

Przypomnijmy, że za grę odpowiada studio 4A Games. Tytuł ma się cechować quasi-sandboksową strukturą, scenariuszem większym niż Last Light i 2033 razem wzięte, zaprezentować reformę skradania, znacznie rozbudować arsenał i dostosować oprawę do mocy przerobowych współczesnych pecetów i konsol. Więcej o nim przeczytacie chociażby w tym materiale

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 17 maja 2018, 18:10   marcelo112
no to jeszcze sobie poczekamy pewnie do marca 2019 roku na grę
czwartek, 17 maja 2018, 17:07   tupolew519
a kupa jeszcze czasu prze demną.
środa, 16 maja 2018, 17:40   CzlowiekKukurydza
@Piterk95 Takie jest życie.
środa, 16 maja 2018, 16:11   CrazyHorse
Zaskoczyła mnie ta informacja jak zima kierowców.
środa, 16 maja 2018, 16:02   JJJ111
Jeśli ma to wyjść grze na dobrze, to ok. Wolę poczekać te kilka miesięcy i dostać coś grywalnego, niż zaskoczyć się negatywnie słabym crapem.
środa, 16 maja 2018, 13:17   k4cz0r
"The development of Metro Exodus is progressing well; we are all really excited by what we are seeing," says Deep Silver in a statement. "We have been constantly reviewing the games progress to ensure that we deliver a product that gamers and fans of the Metro series want and deserve, as well as keeping an eye on announcements from our competitor products. <- ja znalazłem takie informacje jako powód. ;)
środa, 16 maja 2018, 11:27   Sheade
Kompletnie nie jestem zaskoczony.
środa, 16 maja 2018, 10:50   fanboyfpsow
Tak coś czułem że przesuną premierę. Jeśli to ma wyjść grze na dobre to nawet jestem za przesunięciem. Wolę dostać dobrze zrobioną grę niż pół produkt z błędami. Myślę że gdzieś luty marzec gra wyjdzie. No nic trzeba uzbroić się w cierpliwość i przygotować kompa pod tą zacną grę:)
środa, 16 maja 2018, 10:27   Piterk95
Zaczyna się. To jest co roku. Na targach zapowiadają gry a potem 3/4 z nich zostaje przesunięte, nigdy nie wychodzi lub okazuje się klapą.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z