Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStories: The Path of Destinies za darmo

Cursian sobota, 12 maja 2018, 16:35 News

Tradycyjnie warto się pośpieszyć, jeśli zamierzacie skorzystać z oferty.

Niedawno informowaliśmy Was o rozdawanym przez Humble Store The Flame in the Flood, ale okazuje się, że to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dla osób przepadających za grami niezależnymi. Do jutra za pośrednictwem Steama można zgarnąć bezpłatną kopię Stories: The Path of Destinies. Wystarczy kliknąć TUTAJ. Dzieło Spearhead Games to utrzymana w komediowej stylistyce gra akcji. Jednorazowe ukończenie produkcji to kwestia około godziny, ale warto zrobić to kilka razy, bo główną atrakcją są wybory moralne, prowadzące do wzajemnie wykluczających się etapów, co nie pozostaje bez wpływu na fabułę.


Akcja ma na celu wypromowanie debiutującego we wtorek Omensight, nowej gry studia, mającej być „duchowym spadkobiercą” Stories.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 14 maja 2018, 10:01   dabro90
Calkiem przyjemna gierka, pogralem troche w PS Plusie i raczej milo spedzony czas
niedziela, 13 maja 2018, 17:27   Paladyn_Rage
Już to zdążyłem kupić, więc... oh well.
sobota, 12 maja 2018, 21:25   Despero23
Lepiej bym nie podsumował tej gry jak @Zbignieff. System walki jest całkiem przyjemny, a z postępem gry i odblokowywaniem nowych skilli robi się coraz szybciej i fajniej. No ale powtarzanie w kółko tego samego jest męczące
sobota, 12 maja 2018, 20:40   vsavior
Miło, miałem ochotę ją kupić przy jednej z poprzednich GOGowych promocji, ale nie byłem pewien czy będzie mi działać wystarczająco płynnie, teraz będę mógł się przekonać za darmo.
sobota, 12 maja 2018, 17:45   Zbignieff
Ciekawie zrobiona, ale w praktyce nudna, bo zakończeń, owszem, jest wiele, lecz dociera się do nich, biegając po około pięciu niewielkich mapach na krzyż. Po obejrzeniu czterech zakończeń, po jednym z czterech typów, możliwe jest odkrycie ostatecznego, ale w tym celu trzeba dokonać odpowiednich wyborów (i znów przechodzić te same etapy), a że efektów tychże domyślić się nie można - w praktyce biegamy, jak kurczak z uciętą głową. Gra przyjemna, ale diabelnie monotonna. Oczywiście, za darmo brać.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z