Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITState of Decay 2: Fragmenty rozgrywki, start technicznej bety [WIDEO]

Cursian wtorek, 1 maja 2018, 12:10 News
PC

Czytelnicy CDA będą mogli pograć w finalną wersję za darmo.

Szybki rzut oka na kalendarz wskazuje, że do premiery State of Decay 2 pozostały już tylko trzy tygodnie. Undead Lab postanowiło więc przetestować serwery i ruszyć z techniczną betą State of Decay 2. Jeśli chcecie mieć szansę na udział w niej, zarejestrujcie się TUTAJ. Ci, do których los się nie uśmiechnie, muszą poprzestać na obejrzeniu nowych fragmentów rozgrywki.


Jeśli się Wam spodobało, mam dobre wiadomości. Jak być może pamiętacie, State of Decay 2 trafi w dniu premiery do programu Xbox Game Pass, co znaczy, że będzie dostępne (na Xboksie One i Windowsie 10) bez dodatkowych kosztów dla wszystkich, którzy opłacają odpowiednią subskrypcję wycenioną na 30 zł miesięcznie. Czytelnicy CDA będą mogli zagrać całkowicie bezpłatnie, ponieważ do CDA 06/2018 dołączymy kod na 30 dni Xbox Game Passa (również dla tych, którzy już korzystali z usługi), co oznacza dostęp nie tylko do State of Decay 2, ale także wielu innych gier na XBO i Windowsa 10, w tym Sea of Thieves czy Gears of War 4.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 2 maja 2018, 13:51   Dives
Przydałaby się informacja w newsie na jaką platformę jest ta beta. Informacja o GamePassie w nowym CDA jest super, czyżbyście zaczeli próbować dawać nie tylko gry na PC?
środa, 2 maja 2018, 11:09   spikain
@JohnyGuliano: ...i będziesz mógł go użyć po upłynięciu okresu próbnego – w ogóle kodu można użyć na każdym koncie, na którym w chwili używania kodu nie ma aktywnej subskrypcji XGP. Nawet jeśli wcześniej miałeś ją przez rok.
wtorek, 1 maja 2018, 20:27   CormaC
@JohnyGuliano Naszego kodu na Xbox Game Pass trzeba użyć do 1 lipca.
wtorek, 1 maja 2018, 18:00   JohnyGuliano
A ja mam z kolei całkiem inne pytanie do tego Cd-Actionowego kodu - do kiedy można go użyć? Bo ja właśnie na State of Decay 2 miałem zamiar użyć tego 14-dniowego bezpłatnego Game Passa ze sklepu Microsoftu i zastanawia mnie, czy po jego upływie (np. w połowie czerwca) mógłbym użyć tego kodu z magazynu, żeby mieć to na kolejny miesiąc?
wtorek, 1 maja 2018, 14:34   Skelldon
@AssassinFan555: Nie zadziała. :/
wtorek, 1 maja 2018, 14:07   AssassinFan555
Takie pytanko. Czy kod na Game Passa zadziała również na XBOX 360 z grami na tę konsolę?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

State of Decay 2 sprzedaje się nieprzerwanie doskonale

News
środa, 14 sierpnia 2019

state-of-decay-2-sprzedaje-sie-nieprzerwanie-doskonale Kolejne miliony egzemplarzy trafiają w ręce spragnionych walki z zombie graczy.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z