Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNowa gra twórców Get Even zabierze nas do Czarnobyla

Cursian czwartek, 26 kwietnia 2018, 16:41 News

Obiecano nam piękną grafikę i angażującą fabułę.

The Farm 51, twórcy Get Even i Painkillera: Hell & Damnation, ujawnili garść informacji na temat swego najnowszego projektu. Chernobylite zabierze nas do Zony i opowie emocjonującą historię, w której główne akordy odegrają „spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja”. Rzecz jasna ta mieszanka jedynie uzupełni motyw przewodni, czyli eksplozję w czarnobylskiej elektrowni i powstały w jej wyniku tytułowy radioaktywny materiał, niewystępujący w żadnym innym miejscu na świecie.

Nie wiadomo jeszcze, jaką formę przybierze rozgrywka, ale liczyć mają się przede wszystkim elementy horroru i survivalu. Twórcy zaznaczają, że spędzili masę czasu w Strefie Wykluczenia, zbierając informacje i skanując okolicę elektrowni (podobnie jak Get Even, gra będzie korzystała z dobrodziejstw fotogrametrii). Efektem ma być piękny, pełen szczegółów tytuł hulający na Unreal Enginie 4. Więcej informacji, w tym szczegóły na temat fabuły i postaci, mamy otrzymać w ciągu najbliższych miesięcy.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 28 kwietnia 2018, 15:32   Nfsfan83
The Farm 51 - jak na razie ich "najlepszą" to w/g mnie ciągle Deadfall Adventures. Było fajnie nie powiem. Mnie zagadek więcej strzelania było by lepiej.
piątek, 27 kwietnia 2018, 13:14   KarczekWieprzowy
@Zajarany Oczywiście, nie mówię że to od razu będzie jak FC i ciągle mam cichą nadzieję że wyjdzie z tego dobry spadkobierca Stalkera, ale patrząc na dzisiejszy "gejming" nastawiony jestem sceptycznie, z dwojga złego wolałbym pobugowany symulator Cheeki Breeki niż kolejne kasyno
piątek, 27 kwietnia 2018, 9:14   PowerMint
Przypomniał mi się mój ulubiony S.T.A.L.K.E.R. aż się łezka w oku kręci...
piątek, 27 kwietnia 2018, 5:44   ZajAranY12
@karczek jak by taki wątek poprowadzic ciekawie a nie fajkrajowo to myśle że mogło by coś z tego ciekawego powstać, zobaczymy co z tej gry będzie
czwartek, 26 kwietnia 2018, 22:39   KarczekWieprzowy
@Tokagero так
czwartek, 26 kwietnia 2018, 22:31   Tokagero
Cheeki breeki? I v damke?
czwartek, 26 kwietnia 2018, 22:01   KarczekWieprzowy
@ZajAranY12 Robi się z tego taki FarCry 3 "Jesteś bogaty, bandyci porywają twoich bliskich, jesteś rzucony w totalną dzicz, tu masz karabin *Kilkanaście godzin i wieży później* brawo w pojedynkę wytłukłeś całą organizację tych złych teraz możesz żyć długo i szczęśliwie", nie mówię że FC3 był zły ale Czernobyl mnie (i pewnie nie tylko mnie) zawsze kojarzył się z takim niezależnym niebezpiecznym przeszukiwaniem zabytków przeszłości, odkrywaniem tajemnic sowieckich bunkrów itd, czy jest tu miejsce na miłość?
czwartek, 26 kwietnia 2018, 21:34   ZajAranY12
Karczek@ z miłoscią chociazby taki scenariusz że żona głównego bohatera który jest nadziany zostaje uprowadzona i miejsce wymiany żona - kasa była w czarnobylu i już mamy motyw miłości :)
czwartek, 26 kwietnia 2018, 20:41   KarczekWieprzowy
... jak Fallout 4 gdzie cały dzień świeci słonko i rosną kwiatuszki to nie będzie klimat zony i Stalkera (a łatwo się domyślić że wszyscy na to liczą)
czwartek, 26 kwietnia 2018, 20:40   KarczekWieprzowy
"...i opowie emocjonującą historię, w której główne akordy odegrają „spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja”..." Miłość i zona? Jakoś nie widzę tego razem, o ile w Metrze to miało sens bo ludzie walczą o przetrwanie i muszą trzymać się razem i (uwaga mini spoiler) na końcu 2035 Artem ma tylko jedną osobę
to zona jest takim miejscem w które można się dostać "dobrowolnie" zarówno w realu jak i w Stalkerze, jak oni to rozwiążą to ich sprawa, ale czarno to widzę
No i jeszcze grafika, jeśli to będzie...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z