Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS20 lat StarCrafta: Trzy zestawy gadżetów do wygrania [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 27 kwietnia 2018, 14:04 Konkurs
StarCraft 20 lat
StarCraft 20 lat

W tym roku obchodzimy dwudzieste urodziny kultowego RTS-a i z tej okazji mamy dla Was związany z nim konkurs.

Debiutująca w 1998 roku okazała się prawdziwym hitem i na długie lata stała się wyznacznikiem jakości w gatunku RTS-ów. Dzięki zróżnicowaniu walczących stron nie tylko pod względem wizualnym, ale także poprzez wyraźnie odmienne style rozgrywki, otrzymaliśmy w zasadzie trzy gry w jednym. Świetne multi stało się z kolei fundamentem współczesnych rozgrywek e-sportowych. Świetna jak na tamte czasy grafika, rewolucyjna rozgrywka, dobrze przemyślane rozwiązania i klimatyczna ścieżka dźwiękowa powodowały, że trudno byłoby znaleźć gracza, który nie otarł się o StarCrafta w czasach świetności gry. Zresztą nawet po wielu latach jest ona atrakcyjna, a w zeszłym roku doczekała się wersji zremasterowanej.

Z okazji dwudzestolecia klasyka Blizzarda przygotowaliśmy konkurs. By wziąć w nim udział, trzeba opisać w komentarzu (jednym!) swoje najlepsze wspomnienie związane z pierwszym StarCraftem.

Do wygrania są trzy zestawy gadżetów:

Zestaw I

• niebieska bluza StarCraft z grafiką CarbotAnimations
  • czapka symbiont z Heroes of the Storm
  • otwieracz do butelek Jima Raynora

Zestaw II

• czapka symbiont z Heroes of the Storm

Zestaw III

• 4 wpinki z symbolami frakcji z gry StarCraft II

Poniżej zdjęcie wszystkich nagród:

(Kliknij, aby powiększyć)

Na zgłoszenia czekamy do środy włącznie (25 kwietnia do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Czytając Wasze wspomnienia, aż się łezka kręci. Widać, że ta gra dała ludziom wiele wspaniałych chwil. Przysłaliście tyle fajnych, zabawnych i czasem wzruszających mini opowieści, że w zasadzie powinniśmy wszystkich nagrodzić. Pisaliście o rodzinie, kolegach, przyjaźniach. Naprawdę miło się to czyłało i Wasze wpisy bardzo podnosiły na duchu. Aż szkoda, że mamy tylko trzy nagrody. Tym niemniej kogoś musielismy wybrać. Zdecydowalismy się nagrodzić następujące osoby:

Zestaw I

OrmiusMoje wspomnienie ze Starcraft'a pochodzie z 1999 roku. Będą u wujka zobaczyłem, że gra w coś nowego. Przesiedziałem za nim, przez kilka godzin oglądając jego rozgrywkę i tępienie Zergów za pomocą piechoty Terran. Później zobaczyłem Protosów, ich wygląd tak bardzo mi się spodobał, że ku przerażeniu pań z zerówki, do której chodziłem, przez cały tydzień rysowałem Protosów i ich bazy. :D|PS. Wujek był zachwycony rysunkami.

Zestaw II

wojtej123Pierwszy kontakt ze Starcraftem miałem dzięki ojcu. Byłem wtedy mały i nie pozwalali mi grać, ale mogłem patrzeć jak mój tata grał. Przeżywaliśmy razem skoki emocjonalne od euforii aż do smutku, ja chyba interesowałem się bardziej od niego. Te wieczory są dla mnie niezapominalne. Jest to moje najwcześniejsze i najlepsze wspomnienie związane ze Starcraftem. Dzięki Tato :)

Zestaw III

aston132Pierwszy raz w Starcrafta zagrałem dzięki bratu. Do dziś mile wspominam dzień w którym zabrał mnie z domu (w którym wtedy działo się źle, tzn. dużo alkoholu itp, takie były wtedy czasy) do "kafejki" internetowej gdzie jakby nie patrzeć byli,a raczej grali w Starcrafta przeważnie sami dorośli ludzie. I właśnie to uczucie, że można sobie usiąść, uciec od problemów i zacząć czerpać radość z grania towarzyszy mi aż do dnia dzisiejszego. To właśnie dzięki tej grze zacząłem również ogrywać inne tytuły.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - 20 lat StarCrafta" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 25 kwietnia 2018, 22:02   Sh0keR
Osobiście nigdy nie zapomnę momentu kiedy mój starszy brat przyniósł do domu pudełko z pierwszą oryginalną grą PC jaką kupiliśmy i był nią właśnie StarCraft. Cisza i opadnięte szczęki, które trwały przez cały czas filmiku startowego były u nas czymś naprawdę rzadkim. Napięcie i ekscytację było chyba czuć aż w drugim pokoju, bo po chwili dołączył do nas tato, na którym gra również wywarła niesamowite wrażenie o czym świadczy fakt, że później nie raz sam próbował swoich sił w tym kosmicznym uniwersum :)
środa, 25 kwietnia 2018, 21:25   Woolfsan
MOJE najlepsze wspomnienie z pierwszego starcrafta to moment kiedy wygrałem mój pierwszy mecz ze znajomymi. NIGDY nie byłem dobrym gry strategiczne i przeważnie mnie niszczyli (DOSŁOWNIE), le tego dnia to ja DOSŁOWNIE zniszczyłem ich, i id tego momentu nie chcieli zemną grać :D
środa, 25 kwietnia 2018, 20:09   magdalena1811
Kolejny mecz, kolejna przegrana... i tak w kółko... ile można... i wtedy padły te wiekopomne słowa: " A grałaś już w UMSy?". I tak odkryłam Starcrafta na nowo, skomplikowane mapy, wyzwania i współpraca. Chciałam to byłam Goku z Dragonballa, Władcą Wieżyczek, Prowadziłam działania Drugiej Wojny Światowej... Ale chyba nigdy nie zapomnę pierwszej rozgrywki z serii Tower Defense, zakochałam się w nich bez pamięci, grywałam tak dnie i noce, zarywałam kolejne lekcje ale... było warto... bo to nie miało ograniczeń
środa, 25 kwietnia 2018, 19:15   Miszaczek
Karabiny ledwo dają radę potworom, nim dobiegną. Robale wychodzą z jaj złożonych w skupisku przerażających, oddychających budynków, do tego jeszcze ta okropna maź. Co to za latające odkurzacze, a to Oko złe i straszliwe – jaka tajemnica się z nim wiąże? Wersja demo ‘łorkrafta w kosmosie’ czarowała niesamowitym światem, w tym wspaniałymi i niezapomnianymi brzmieniami – krzyk zarzynanych marines, odgłos rozstawiania czołgów generała Duke’a, skwierczących zergów wypalanych przez ‘strażaka’ i jeszcze ten rock…
środa, 25 kwietnia 2018, 18:25   Phantom1a2
Starcraft, gra, której wspomnienia napływają niczym z wodospadu Niagara. Pamiętam że gdy byłem młodszy słyszałem na jego temat wiele ciekawych rzeczy, więc pomyślałem sobie:co mi tam, warto spróbować. Kampania mnie wciągnęła na maksa, a protosi stali się moimi ulubieńcami. Po jej zakończeniu spróbowałem swych sił w multi Przez pierwsze 50 meczy poznałem ból jakim jest zergling rush. Najsilniejszym wspomnieniem jest pierwsza prawie wygrana przeciwko ekspansywnemu graczowi zergów i wyłączenie prądu przy końcu
wtorek, 24 kwietnia 2018, 22:32   ADAMEKKIC
Z racji mojego wieku, w tym roku kończe 23 lata, nie mam żadnego wspomnienia związanego ze StarCraftem z okolic premiery tego tytułu. Jednak w kwietniu zeszłego roku pobrałem rozdawaną za darmo wersję i po prostu się zakochałem. Oczywiście nie był to mój pierwszy RTS, ale i tak mechanika gry zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Zwłaszcza to jak różnie gra się każdą ze stron konfliktu. No i ta naprawdę wciągająca fabuła, to przez nią po raz pierwszy zdarzyło mi się zarwać całą noc przed egzaminem nad grą.
wtorek, 24 kwietnia 2018, 16:57   Tyslava
2002 rok, pierwszy "nowoczesny" komputer za pieniądze z komunii. Dla mojego starszego o 4 lata brata była to pierwsza "poważna" gra na PC, a ja jako jeszcze dzieciak we wczesnej podstawówce towarzyszyłam mu w posiadówkach i tak wciągnęłam się w kampanię, iż zaraz po usłyszeniu ekranu startowego biegłam zobaczyć co będzie dalej (do dzisiaj pamiętam ten szok, gdy okazało się,że Sarah Kerrigan została zainfekowana). Starcraft był inspiracją dzięki której sama po paru latach zaczęłam "bawić się"w gry.
wtorek, 24 kwietnia 2018, 6:50   Ruseek
Pamiętam jak pierwszy raz kolega pokazał mi starcrafta i jak bardzo mi się on spodobał :D. Nie mogłem się napatrzeć jakie to wszystko piękne i cudowne. Raynor na każdym kroku mi imponował swoją męskością i twardym charakterem. Każdą misję chłonąłem jak pelikan :D. Strasznie wtedy zainteresowało mnie uniwersum strarcrafta które kocham do dziś. Najbardziej nie zapomnianym momentem jednak była "śmierć" Kerrigan. Pamiętam że wtedy myślałem że pęknie mi serce i że jak dorwę tego bandytę Mengsk'a to nie daruje :D
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 15:20   Borysmayster
W kraju internet to był rarytas; każdy MB TPSA kasowała jak za zboże. Z sąsiadem postanowiliśmy połączyć kompy aby mieć namiastkę gry sieciowej. Poprosiliśmy starszego przyjaciela, aby kupił 2 karty LAN i 100m skrętki (w mięście nie było sklepu IT). Potem cyrk jak z "Sąsiedzi". Dwóch smrodów biegało po dachu i mocowało przewód. Budynek w kształcie U. Musieliśmy podwiesić kabel, inaczej 100m mało. Po 20 latach jak sobie pomyślę... to cud, że nie spadliśmy. Nie róbcie tego bez dorosłych. Graliśmy w SC latami
poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 15:00   ODread
Sam miałem wtedy chyba z 10 albo 11 lat zbliżał się sylwester i rodzice stwierdzili że mogę sobie kupić jakąś grę. W empiku kupiłem właśnie StarCrafta. Wróciłem do domu uradowany z nowego zakupu ojciec pomógł mi zainstalować i po odpaleniu gry PRZEZ MOJEGO OJCA ten sam zaczął grać bo to była też jego gra z dzieciństwa tylko problem był w tym że po odpaleniu gry ten musiał szykować się na imprezę sylwestrową XD matka zła ja to samo bo sam grać nie mogłem no istny cyrk ale potem siedziałem przy nim do rana.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Uniwersum Metro 2035: „Piter. Wojna” – Wygraj książkę [ZAKOŃCZONY]

News
piątek, 27 kwietnia 2018

uniwersum-metro-2035-piter-wojna--wygraj-ksiazke-zakonczony Dziś do sprzedaży trafiła książka Szymuna Wroczka „Piter. Wojna”, dająca początek nowej serii Uniwersum Metro 2035. Biorąc udział w naszym konkursie, macie szansę wygrać jeden z pięciu egzemplarzy.

Komentarzy:
52

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z