Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Kingdom Hearts III: Znajdźki, które naprawdę warto zebrać [WIDEO]

hraboll poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 14:35 News

W grze znalazło się miejsce na zabawę w stylu retro.

Zaplanowane na ten rok Kingdom Hearts III zostanie wzbogacone o naprawdę ciekawy element. Classic Kindom – bo o nim mowa – to zestaw klasycznych minigier znanych z pierwszych kieszonkowych konsolek. Wirtualny odpowiednik takiego sprzętu trafi do rąk Sory. Oznacza to mniej więcej tyle, że w wolnych chwilach zapoznamy się z produkcjami, które w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku uznawano za jedno z większych osiągnięć w dziedzinie rozwoju interaktywnej rozrywki. Każdą z 20 minigier trzeba najpierw odnaleźć, a następnie odblokować.  


Kingdom Hearts III to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier A.D. 2018, ale jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie trafi na PS4 i XBO. W ostatnim tygodniu amerykańska sieć sklepów Target jako moment debiutu wskazywała 31 października, ale data ta szybko została zastąpiona wpisem „31 grudnia”, oznaczającym tyle, że gry spodziewać się można w tym roku. Cóż, pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty od Square Enix. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się, że przed twórcami Kingdom Hearts III jeszcze sporo pracy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z