Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Kingdom Hearts III: Znajdźki, które naprawdę warto zebrać [WIDEO]

hraboll poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 14:35 News

W grze znalazło się miejsce na zabawę w stylu retro.

Zaplanowane na ten rok Kingdom Hearts III zostanie wzbogacone o naprawdę ciekawy element. Classic Kindom – bo o nim mowa – to zestaw klasycznych minigier znanych z pierwszych kieszonkowych konsolek. Wirtualny odpowiednik takiego sprzętu trafi do rąk Sory. Oznacza to mniej więcej tyle, że w wolnych chwilach zapoznamy się z produkcjami, które w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku uznawano za jedno z większych osiągnięć w dziedzinie rozwoju interaktywnej rozrywki. Każdą z 20 minigier trzeba najpierw odnaleźć, a następnie odblokować.  


Kingdom Hearts III to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier A.D. 2018, ale jeszcze nie wiemy, kiedy dokładnie trafi na PS4 i XBO. W ostatnim tygodniu amerykańska sieć sklepów Target jako moment debiutu wskazywała 31 października, ale data ta szybko została zastąpiona wpisem „31 grudnia”, oznaczającym tyle, że gry spodziewać się można w tym roku. Cóż, pozostaje nam czekać na oficjalne komunikaty od Square Enix. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się, że przed twórcami Kingdom Hearts III jeszcze sporo pracy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z