Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Conan Exiles: Twórcy chwalą się nowościami [WIDEO]

hraboll piątek, 13 kwietnia 2018, 14:29 News

Większość z nich zapowiada się naprawdę dobrze.

Już 8 maja gra Conan Exiles opuści wczesny dostęp na Steamie i XBO. W oczekiwaniu na premierę możemy – a posiadacze PS4 nawet powinni – obejrzeć nowy zwiastun, prezentujący elementy, które trafią do wersji 1.0. Warto w tym miejscu wspomnieć choćby o ulepszonym systemie walki (nowe ataki i animacje dla wszystkich rodzajów broni) czy rozległych lokacjach (bagna i obiecywane w grudniu zeszłego roku tereny wulkaniczne). Dodatkowo wszystkie dotychczasowe regiony zostały znacząco rozbudowane, zresztą podobnie jak mechanika PvE. Dzięki świeżo wprowadzanej funkcji Purges nasza baza może zostać zaatakowana przez hordę groźnych oponentów. W zależności od miejsca zamieszkania wrogami mogą być choćby nieumarli, mroźne olbrzymy, szarańcza czy goryle. Przed każdą Czystką gracz otrzymuje powiadomienie oraz kilka chwil na przygotowanie obrony.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 13 kwietnia 2018, 18:09   arisa321
Conana Exiles można lubić lub nie, ale Funcom w ciągu ostatnich trzech miesięcy wprowadził do gry więcej zmian niż twórcy DayZ przez cały okres developingu. Gdyby każdy twórca w Early Access tworzył grę w takim tempie jak Funcom to świat byłby lepszy.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Conan Exiles: Darmowy weekend i aktualizacja rocznicowa [WIDEO]

News
czwartek, 9 maja 2019

conan-exiles-darmowy-weekend-i-aktualizacja-rocznicowa-wideo W ramach tej ostatniej wprowadzono między innymi nowy loch dla wysokopoziomowych bohaterów.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Choć chyba każdy kiedyś miał styczność z pinballem, to wiedza na temat jego historii, ewolucji, zasad działania itd. wcale powszechna nie jest. Czas to naprawić.

Komentarzy:
8

Myśl na dziś: Każda choroba jest śmiertelna, jeśli tylko dobrze wyguglować.

Komentarzy:
3

Wydanie wieczorne. Bo deadline.

Komentarzy:
13

Na miesiąc przed premierą Borderlands 3 miałem okazję przez kilka godzin pograć w niemal finalną wersję gry. Rewolucji tu nie widać. Wszystko jednak wskazuje na to, że tak czy inaczej dostaniemy bardzo dobrą grę.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z