Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Zagraj w Gwinta na ROKO Good Game

Informacja prasowa piątek, 13 kwietnia 2018, 10:07 Info prasowe

Gwint: Wiedźmińska gra karciana doczeka się swojej strefy na ROKO Good Game – Warszawskich Targach Gier.

Gwint to kolekcjonerska, cyfrowa gra karciana, której akcja rozgrywa się w świecie serii Wiedźmin. Choć Gwint wciąż znajduje się w fazie testów, gra zyskała już pokaźne grono fanów. W Strefie Gwinta goście imprezy będą mogli odwiedzić wiedźmińską karczmę, stanąć w szranki o miano najlepszego karciarza w grze Gwint i zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Ale to nie koniec atrakcji dla fanów Wiedźmina. Gościem odbywającego się równolegle z ROKO Good Game Festiwalu Czytelnictwa Warsaw Book Show będzie Andrzej Sapkowski – literacki twórca Wiedźmina. Impreza będzie niecodzienną okazją do spotkania z pisarzem, który rzadko bierze udział w tego typu wydarzeniach.

Imprezy odbędą się w dniach 20-22 kwietnia w Ptak Warsaw Expo. Obowiązuje jeden, wspólny bilet. Niezmotoryzowanych dowiozą bezpłatne autobusy odjeżdżające z centrum Warszawy. Szczegóły na goodgameexpo.com.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z