Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Tropikalna mapa wkrótce trafi na serwery testowe

Cursian sobota, 31 marca 2018, 10:23 News

Jest też jeszcze czas, by wziąć udział w nowym wydarzeniu.

Brendan Greene poinformował, że zapowiedziana niedawno tropikalna mapa do PUBG-a będzie nazywała się Codename: Savage, a co ważniejsze, już w przyszłym tygodniu trafi na serwery testowe. Lokację będzie można ogrywać od 2 do 5 kwietnia. Szczegóły odnośnie do tego, jak dołączyć do zabawy, zostaną ujawnione w poniedziałek. Twórca zastrzega, że mapa znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac i zasiadając do gry, trzeba mieć tego świadomość.

Przy okazji warto wspomnieć, że do niedzieli można brać udział w kolejnym wydarzeniu czasowym. Jego głównym elementem są pistolety sygnałowe, dzięki którym można wezwać zrzut zaopatrzenia w dowolne miejsce na mapie. Do walki na Miramar (TPP) stają maksymalnie czteroosobowe drużyny. Wydarzenie to to obecnie jedyna okazja, by pobawić się nowym przedmiotem, choć w przyszłości może on również trafić do tradycyjnego trybu gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
5

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z