Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Tropikalna mapa wkrótce trafi na serwery testowe

Cursian sobota, 31 marca 2018, 10:23 News

Jest też jeszcze czas, by wziąć udział w nowym wydarzeniu.

Brendan Greene poinformował, że zapowiedziana niedawno tropikalna mapa do PUBG-a będzie nazywała się Codename: Savage, a co ważniejsze, już w przyszłym tygodniu trafi na serwery testowe. Lokację będzie można ogrywać od 2 do 5 kwietnia. Szczegóły odnośnie do tego, jak dołączyć do zabawy, zostaną ujawnione w poniedziałek. Twórca zastrzega, że mapa znajduje się na bardzo wczesnym etapie prac i zasiadając do gry, trzeba mieć tego świadomość.

Przy okazji warto wspomnieć, że do niedzieli można brać udział w kolejnym wydarzeniu czasowym. Jego głównym elementem są pistolety sygnałowe, dzięki którym można wezwać zrzut zaopatrzenia w dowolne miejsce na mapie. Do walki na Miramar (TPP) stają maksymalnie czteroosobowe drużyny. Wydarzenie to to obecnie jedyna okazja, by pobawić się nowym przedmiotem, choć w przyszłości może on również trafić do tradycyjnego trybu gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z