Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITThe Bard’s Tale IV: Zmiana tytułu i gameplay z wersji alpha [WIDEO]

hraboll sobota, 24 marca 2018, 15:45 News
PC
The Bard's Tale IV
The Bard's Tale IV

Tak zaczyna się przygoda w starym, dobrym stylu.

Studio inXile Entertainment – zresztą zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – udostępniło dość wczesną wersję klasycznego erpega The Bard’s Tale IV. Na przedpremierowe testy zaproszono osoby, które wsparły zbiórkę funduszy w serwisie Kickstarter. Fakt ten zaowocował publikacją obszernej, nieoficjalnej prezentacji. Użytkownik YouTube’a o nicku Retcon Raider przedstawia elementy, które mogą stanowić o wyjątkowości ambitnego dungeon crawlera – bogatą narrację, taktyczną walkę, ciekawe łamigłówki.


Warto zauważyć, że gra trafi do sptrzedaży pod pełnym tytułem The Bard’s Tale IV: Barrows Deep. Premiera została zaplanowana na trzeci kwartał tego roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 24 marca 2018, 19:47   shrbr
Zajebista piosenka na początku ktoś wie co to za koleś śpiewa ???

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
6

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z