Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Scavengers: Kooperacyjna strzelanka twórców Halo, Battlefielda, Call of Duty [WIDEO]

hraboll wtorek, 13 marca 2018, 20:48 News

W nowej epoce lodowcowej rozgrzeje nas walka o przetrwanie.

Josh Holmes, niegdyś dyrektor kreatywny marki Halo i jednocześnie szef 343 Industries, formuje nową ekipę developerską. Ta, działając pod nazwą Midwinter Entertainment, rozpoczyna prace nad sieciową, pierwszoosobową strzelanką Scavengers. W powstającym w oparciu o technologię Unreal Engine 4 projekcie znajdziemy kooperację i odpowiednio przygotowaną mieszankę PvP oraz PvE.

Bohaterami gry będą śmiałkowie, którzy powalczą o przetrwanie w zamarzniętej dziczy. Będziemy zbierać surowce, eksplorować rozległe środowisko, odpierać ataki innych graczy oraz próbować pokonać oponentów sterowanych przez zaawansowane AI. Tych ostatnich podzielono na zróżnicowane frakcje – każda z nich ma dostęp do unikalnego arsenału i odmiennego wachlarza zagrywek taktycznych.


Scavengers będzie korzystać z potencjału obliczeń wykonywanych w chmurze. Związana z nimi platforma SpatialOS przejmie na siebie część ważnych procesów, by odciążyć tradycyjne serwery. Developer uważa, że dzięki temu uda się stworzyć bogaty, żywy i spójny świat. Chmurowa technologia umożliwi choćby wprowadzenie do wirtualnego środowiska większej liczby obiektów zależnych od AI.

Na pierwsze screeny i materiały wideo z rozgrywki jeszcze poczekamy. Midwinter Entertainment jest dopiero na początku bardzo długiej drogi. Małe studio ma jednak wielkie ambicje. Tego należało się spodziewać po ludziach, którzy w przeszłości tworzyli naprawdę głośne tytuły – Halo 5: Guardians, Battlefield 1, Halo 4, Battlefield 4, Halo: Reach, Battlefield 3, Call of Duty: WWII.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 marca 2018, 1:37   SantaChief12
Ale suche.
wtorek, 13 marca 2018, 21:26   Gavriel6
Ekhem, chyba w "przeszłości" a nie w "przyszłości", chyba, że to jakieś insynuacje o powrocie Holmesa do branży i ojcowanie kolejnego Halo ;D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Najświeższa odsłona jedna z najpopularniejszych serii w historii gier w końcu ma wersję pecetową. Na dobrym sprzęcie wygląda ona – co oczywiste – lepiej niż edycje konsolowe. Mniej oczywiste są stojące za tym wszystkim technologie.

Komentarzy:
9

Deliverance robi wiele, by oddać sprawiedliwość średniowiecznym fechmistrzom. Wraz z zawodowymi szermierzami postanowiliśmy sprawdzić, ile system walki ma wspólnego ze sposobem, w jaki posługiwano się bronią w XV-wiecznych Czechach.

Komentarzy:
1

Kilka niezależnych, zbliżonych do firmy źródeł podało nam informacje o zamknięciu studia. 

Komentarzy:
16

…który zamienił desktopa na cienkiego gamingowego laptopa z technologią Max-Q. I teraz bardzo tego żałuje. 

Komentarzy:
68

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z