Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Scavengers: Kooperacyjna strzelanka twórców Halo, Battlefielda, Call of Duty [WIDEO]

hraboll wtorek, 13 marca 2018, 20:48 News

W nowej epoce lodowcowej rozgrzeje nas walka o przetrwanie.

Josh Holmes, niegdyś dyrektor kreatywny marki Halo i jednocześnie szef 343 Industries, formuje nową ekipę developerską. Ta, działając pod nazwą Midwinter Entertainment, rozpoczyna prace nad sieciową, pierwszoosobową strzelanką Scavengers. W powstającym w oparciu o technologię Unreal Engine 4 projekcie znajdziemy kooperację i odpowiednio przygotowaną mieszankę PvP oraz PvE.

Bohaterami gry będą śmiałkowie, którzy powalczą o przetrwanie w zamarzniętej dziczy. Będziemy zbierać surowce, eksplorować rozległe środowisko, odpierać ataki innych graczy oraz próbować pokonać oponentów sterowanych przez zaawansowane AI. Tych ostatnich podzielono na zróżnicowane frakcje – każda z nich ma dostęp do unikalnego arsenału i odmiennego wachlarza zagrywek taktycznych.


Scavengers będzie korzystać z potencjału obliczeń wykonywanych w chmurze. Związana z nimi platforma SpatialOS przejmie na siebie część ważnych procesów, by odciążyć tradycyjne serwery. Developer uważa, że dzięki temu uda się stworzyć bogaty, żywy i spójny świat. Chmurowa technologia umożliwi choćby wprowadzenie do wirtualnego środowiska większej liczby obiektów zależnych od AI.

Na pierwsze screeny i materiały wideo z rozgrywki jeszcze poczekamy. Midwinter Entertainment jest dopiero na początku bardzo długiej drogi. Małe studio ma jednak wielkie ambicje. Tego należało się spodziewać po ludziach, którzy w przeszłości tworzyli naprawdę głośne tytuły – Halo 5: Guardians, Battlefield 1, Halo 4, Battlefield 4, Halo: Reach, Battlefield 3, Call of Duty: WWII.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 marca 2018, 1:37   SantaChief12
Ale suche.
wtorek, 13 marca 2018, 21:26   Gavriel6
Ekhem, chyba w "przeszłości" a nie w "przyszłości", chyba, że to jakieś insynuacje o powrocie Holmesa do branży i ojcowanie kolejnego Halo ;D

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
29

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z