Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pillars of Eternity II: Deadfire – Na premierę poczekamy nieco dłużej

hraboll wtorek, 13 marca 2018, 17:17 News
PC

Twórcy obiecują, że nasza cierpliwość zostanie nagrodzona dopracowaną grą.

Pillars of Eternity II: Deadfire niestety nie trafi do sprzedaży na początku kwietnia. Aktualna data premiery to – na szczęście niezbyt odległy – 8 maja. Obsidian Entertainment wykorzysta dodatkowy czas na dopracowanie swojego dzieła.

W oficjalnym oświadczeniu developera czytamy:

Wiemy, że jesteście, tak samo jak my, podekscytowani nadchodzącą premierą Pillars of Eternity II: Deadfire. Zapewne domyślacie się, że Deadfire to ogromna gra – znacznie większa od oryginalnego Pillars of Eternity. Obsidian pracuje ciężej niż Abydon [bóg stworzenia i rzemiosła w uniwersum gry – dop. red], by każdy jej cal był niesamowity i uwzględniał świetne informacje zwrotne od fundatorów, którzy brali udział w beta-testach.


Na początku lutego Obsidian potwierdził, że jeszcze w tym roku klasyczny erpeg zostanie przeniesiony na PS4, XBO i Switcha. Za wersje konsolowe odpowiada zewnętrzny developer.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 marca 2018, 17:20   Muidus
@Darku22 Kalystos najlepiej to podsumował, finał był zbyt spłycony. Dlatego czekam na recenzje graczy o PoE2 ,a między czasie Pathfinder: Kingmaker
środa, 14 marca 2018, 16:24   Kalystos
@Darku22 To super. Tylko devsi zamiast skupić się na robieniu takiego rozbudowanego drzewka wyboru do tych misji, mogliby poświęcić czas na zrobienie gry hmm... ciekawej i wciągającej? Pillarsy to gra najwyżej średnia. Jedynie Biała Marchia cz. 1 trzymała wysoki poziom, ale część druga dodatku była wręcz fatalna. Stawiania tej gry na równi z klasykami nawet nie skomentuję, bo nie warto.
środa, 14 marca 2018, 14:45   Darku22
@Muidus Masz rację, wydaje Ci się. Duża pula opcji była blokowana, ze względu na Twoje wcześniejsze wybory, niektórzy w ogóle z Tobą wtedy nie gadali na dany temat. Czasem nawet poprzez to jaką płeć wybrałeś czy pochodzenie zmieniałeś nastawienie NPC'ów. Na Reddicie kiedyś ktoś dał taką rozpiskę co do Pillarsów to z tego co pamiętam decyzji było ponad 140, przy czym 50 było kluczowych.
środa, 14 marca 2018, 6:32   Muidus
@ Darku22 Nie pamiętam dokładnie, ale testowałem różne opcje, a moja postać miała dużo odblokowanych dialogów. Wydaje mi się, że wybór tych opcji dialogowych był kosmetyczny i do rozwiązań prowadziło wiele ścieżek.
wtorek, 13 marca 2018, 21:44   Darku22
@Muidus Które nie miały? Łatwo? Niektórych opcji w ogólnie nie mogłeś odblokować jak tylko inaczej zbudowałeś postać, stąd mój post o tym, że gre trzeba było przejść parę razy, bo niektóre decyzje automatycznie blokowały inne.
wtorek, 13 marca 2018, 21:15   Muidus
@Darku22 nie każda po za tym bardzo łatwo można było do tych opcji odprowadzić.
wtorek, 13 marca 2018, 20:53   Darku22
@Muidus Rzeczywiście niezbyt, każda misja miała przynajmniej 3-4 zakończenia, a żeby poznać wszystkie dycyzję, grę trzeba było przejść przynajmniej 3x.
wtorek, 13 marca 2018, 20:35   SilentBob
Polskie wydanie a polonizacja to nie jest to samo... -_-
wtorek, 13 marca 2018, 19:37   Therion95
Na razie nikt chyba nie wspominał o polskim wydaniu.
wtorek, 13 marca 2018, 19:28   snigonas
Swoją drogą, kto jest odpowiedzialny za polonizacje, ponownie Cenega czy jakaś inna firma?

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z