Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITMount & Blade II: Bannerlord – Nowa wersja silnika w akcji [WIDEO]

DavyStrange poniedziałek, 12 marca 2018, 18:49 News
PC

Niech żyje globalne oświetlenie!

O Bannerlordzie było od dłuższego czasu dość cicho – od ostatnich doniesień o postępach prac nad mechaniką walk minęło już wszak prawie pół roku. Studio TaleWorlds Entertainment postanowiło najwyraźniej wykorzystać przywróconą przez Kingdom Come: Deliverance modę na średniowiecze i przypomniało o sobie, publikując film prezentujący tytuł hulający na najnowszej wersji stworzonego przez nich silnika, oznaczonej numerkiem 1.4. Ukazane na wideo różnice wobec poprzedniej jego iteracji są, delikatnie mówiąc, drastyczne, a to głównie dzięki zastosowaniu systemu globalnego oświetlenia i podrasowaniu tekstur. Developerzy jednocześnie pochwalili się też, że równie ciężko pracują nad optymalizacją tytułu.

Data premiery gry wciąż pozostaje nieznana, ale jeśli chcecie zaostrzyć sobie apetyt, rzućcie okiem na wspomniany film i oceńcie zmiany sami:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 17 marca 2018, 22:37   Meno
Grafika nie musi być świetna, bo i tak pojawią się mody oprawiające warstwę graficzną. Ważne, aby skupili się na rozgrywce. Liczę na to, że będzie rozbudowana do granic możliwości, nie tylko pod względem ścieżek "kariery" naszych postaci, ale również dyplomacji, misji, wynajmu wojska i ogólnie wszystkiego. :P Przede wszystkim warstwa techniczna.
środa, 14 marca 2018, 7:03   petematerazzi
@tommy50 - Pomyśl o tym z innej strony. Będziesz miał co na emeryturze robić ;-)
wtorek, 13 marca 2018, 8:36   Antipaladin
Będzie jak z Duke Nukem forever.
wtorek, 13 marca 2018, 7:53   Kuba1993
Pora odwiedzić ich osobiście i grzecznie się zapytać, kiedy wyjdzie gra. Kto jedzie ze mną ?
poniedziałek, 12 marca 2018, 23:10   Ziemas
tommy50@ ja grałem w jedynkę jak miałem małe dzieci. Teraz syn już od dawna rąbie we wszystkie odnogi i czekamy obaj z wypiekami na dwójkę
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:54   tommy50
W jedynke grałem jak byłem na studiach, teraz mam już kilkuletnie dziecko i 10 lat pracy za sobą.
Kiedy wkońcu oni zrobią tą grę? Za kolejne 20 lat?

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z