Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Code Vein: Porcja świeżego gameplayu [WIDEO]

hraboll poniedziałek, 12 marca 2018, 8:11 News

Śmierć zagląda w oczy wampirowi. Wielokrotnie...

Zaplanowane na ten rok Code Vein doczekało się nowej, obszernej prezentacji. Widzimy tu fragmenty zaczerpnięte z drugiego pokazowego dema tej wymagającej produkcji. Próbka zatytułowana „Second Blood” to czyszczenie lochów z grup słabszych przeciwników i późniejsze starcie z dość potężnym bossem. Warto zauważyć, że delikwent określany jako Queen’s Knight potrafi zajść za skórę nawet jednemu z twórców gry. Finałowa potyczka kończy się zwycięstwem wampirzego bohatera dopiero przy trzecim podejściu.


Jak widać na załączonym materiale wideo, w japońskiej produkcji nie zabraknie wymagających przeciwników. W połowie lutego Bandai Namco potwierdziło, że w krytycznych momentach zawsze możemy skorzystać z pomocy innego gracza. Po nadaniu specjalnego sygnału do naszej kampanii zostanie przeniesiony wampir, który „spełni określone warunki”.

W Code Vein zagramy na PC, PS4 i XBO. TUTAJ znajdziecie gameplay z poprzedniego dema.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 14 marca 2018, 9:53   kiogu1
O, klimat jest tu bardzo silny... jeśli lubisz anime :) Ale sama gra wygląda nieźle.
wtorek, 13 marca 2018, 8:31   ZajAranY12
mam nadzieje że nie zawiedzie mnie tak jak nioh przez swoje nudne lokacje, tak czy siak na pewno kupie ale dopiero jak potężnie stanieje.
poniedziałek, 12 marca 2018, 22:22   Denzil
Ale ma wielki scyzoryk...
poniedziałek, 12 marca 2018, 20:32   Scorpix
Nie czuję jakoś klimatu bijącego z tej gry. Bloodborne, Dark Souls, Hollow Knight, Nioh, Surge biły od siebie klimatem i nastrojem. Tutaj jest jakoś nijako.
poniedziałek, 12 marca 2018, 18:49   leon.33
Im dłużej oglądam te gameplaye tym mniej się mi gra podoba. Brakuje klimatu DS czy nawet dopracowanych lokacji z The Surge.
poniedziałek, 12 marca 2018, 13:28   Makintosh
@Wojakov :
Po prostu kamerzysta nie nadąża biegać za graczem :P
poniedziałek, 12 marca 2018, 9:05   Wojakov
praca kamery trochę ssie

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Code Vein: Czyszczenie lochów i walka z bossem na nowym gameplayu [WIDEO]

News
niedziela, 10 czerwca 2018

code-vein-czyszczenie-lochow-i-walka-z-bossem-na-nowym-gameplayu-wideo To jedna z tych gier, które nie wybaczają błędów.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Topowe gamingowe słuchawki firmy znanej z high-endowego sprzętu grającego, co z jednej strony przekłada się na cenę, z drugiej – na jakość.

Komentarzy:
7

Na pierwszy rzut oka to FPS.

Komentarzy:
23

Choć w maju fetował dziesięciolecie, Dontnod to studio wciąż nieokrzepłe, nadal poszukujące zarówno artystycznej tożsamości, jak i właściwego modelu biznesowego.

Komentarzy:
0

Nim świat ujrzał połyskliwą pierś Roberta Pattinsona, o wampirach pisali Goethe, Dumas i Voltaire, a sam wampiryzm przypisywano władcom Węgier i Rumunii. Również poza kartami powieści czy filmowymi klatkami ofiarami domniemanych krwiopijców padły setki tysięcy ludzi.

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z