Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nowe informacje o The Agency podczas przyszłorocznych targów

Piotrek66 piątek, 21 listopada 2008, 17:47 News
The Agency - logo
The Agency - logo

The Agency jest tworzoną przez Sony grą MMO, która pojawi się na PC i konsolach PS3. O samej grze od dłuższego czasu nic się nie mówi. Być może wkrótce się to zmieni.

Hal Milton, jeden z programistów pracujących w Sony Online Entertainment - oddziału, który tworzy wspomnianą produkcję - uważa, że nowe informacje o tym szpiegowskim MMO powinniśmy poznać podczas przyszłorocznych targów. Wtedy planowane jest zaprezentowanie nowego materiału z gry (obecny pochodzi z wersji z 2007 roku).

"Nie mogę mówić o żadnych konkretnych terminach, ale myślę, że powinniście zobaczyć parę nowości w trakcie tych kilku 'małych' imprez w następne wakacje, które odbywają się co roku" – mówi Milton.

Jako ciekawostkę warto dodać, że w tym samym wywiadzie pan Hal zdradził, iż w The Agency pojawią się takie miasta, jak Praga czy… Warszawa. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy przyjdzie nam  je zwiedzić.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 22 listopada 2008, 10:41   Bahamut

// Oby programiści z Sony pokazali , na co graficznie stać PS3 :D

Sam tytuł uważam za ciekawy :P

Podobne newsy

The Agency: Szpiegowskie MMO od Sony w koszu

News
piątek, 1 kwietnia 2011

the-agency-szpiegowskie-mmo-od-sony-w-koszu O The Agency – szpiegowskim MMO na PC i PS3 – od dawna nic nowego nie słyszeliśmy i... wygląda na to, że więcej nie usłyszymy. Przedstawiciele Sony Online Entertainment poinformowali bowiem, że projekt został anulowany.

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z