Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nowe informacje o The Agency podczas przyszłorocznych targów

Piotrek66 piątek, 21 listopada 2008, 17:47 News
The Agency - logo
The Agency - logo

The Agency jest tworzoną przez Sony grą MMO, która pojawi się na PC i konsolach PS3. O samej grze od dłuższego czasu nic się nie mówi. Być może wkrótce się to zmieni.

Hal Milton, jeden z programistów pracujących w Sony Online Entertainment - oddziału, który tworzy wspomnianą produkcję - uważa, że nowe informacje o tym szpiegowskim MMO powinniśmy poznać podczas przyszłorocznych targów. Wtedy planowane jest zaprezentowanie nowego materiału z gry (obecny pochodzi z wersji z 2007 roku).

"Nie mogę mówić o żadnych konkretnych terminach, ale myślę, że powinniście zobaczyć parę nowości w trakcie tych kilku 'małych' imprez w następne wakacje, które odbywają się co roku" – mówi Milton.

Jako ciekawostkę warto dodać, że w tym samym wywiadzie pan Hal zdradził, iż w The Agency pojawią się takie miasta, jak Praga czy… Warszawa. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy przyjdzie nam  je zwiedzić.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 22 listopada 2008, 10:41   Bahamut

// Oby programiści z Sony pokazali , na co graficznie stać PS3 :D

Sam tytuł uważam za ciekawy :P

Podobne newsy

The Agency: Szpiegowskie MMO od Sony w koszu

News
piątek, 1 kwietnia 2011

the-agency-szpiegowskie-mmo-od-sony-w-koszu O The Agency – szpiegowskim MMO na PC i PS3 – od dawna nic nowego nie słyszeliśmy i... wygląda na to, że więcej nie usłyszymy. Przedstawiciele Sony Online Entertainment poinformowali bowiem, że projekt został anulowany.

Komentarzy:
17

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z