Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Total War Saga: Thrones of Britannia – Poznajcie przywódcę Walii [WIDEO]

Cursian sobota, 3 marca 2018, 11:27 News
PC

Twórcy wspominają też o jednym z warunków zwycięstwa.

Jeśli śledzicie wiadomości dotyczące pierwszej części cyklu Total War Saga, poznaliście już zapewne Alfreda, króla Wesseksu, oraz Finna Sinnę, władcę Mide, a razem jedną z ważniejszych postaci w historii Irlandii. Tym razem Creative Assembly zabiera nas do walijskiego Gwynedd (Gwined), by przedstawić postać Anarauta, najstarszego syna króla Rhodriego Wielkiego.

Twórcy wspomnieli też o jednym z warunków zwycięstwa – sławie (ang. fame). Ten rodzaj triumfu wymagać będzie zgromadzenia odpowiedniej liczby specjalnych punktów. Zdobywa się je między innymi poprzez wznoszenie odpowiednich budynków oraz opracowywanie kluczowych technologii. Walijczycy będą szczególnie predysponowani ku tego rodzaju zwycięstwu. Wszystko dzięki ich unikalnej cesze – heroizmowi. Zwiększa on wpływ przywódcy, a to z kolei przekłada się na wzrost sławy frakcji

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 marca 2018, 21:10   RedCrow
Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze do sukcesu tego tytułu :).

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
5

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z