Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCD-Action 04/2018: Powracają GameWalker i Kaszanka Zone!

CormaC czwartek, 1 marca 2018, 16:15 CD-Action

Już to zajawialiśmy, ale czas powiedzieć wprost: w najbliższym, urodzinowym wydaniu CDA spotkacie starych znajomych – GameWalkera i Kaszankę.

Piekło zamarzło, a świnia wyrzucona przez okno redakcji rozwinęła skrzydła i poszybowała nad wrocławskim Rynkiem (spokojnie, była ubezpieczona). Często z nostalgią wspominaliście dwa działy z przeszłości – GameWalkera i Kaszanka Zone. Korzystając z wyjątkowej okazji (czyli urodzin CDA), postanowiliśmy więc wskrzesić je. Liczymy na to, że sprawimy tym przyjemność czytelnikom, którzy są z nami od wielu lat.

Dajcie znać w komentarzach, czy podoba Wam się ten pomysł!

Na dowód, że to się dzieje naprawdę, prezentujemy dwie z sześciu stron GameWalkera:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 marca 2018, 17:20   DUSTDEVIL
meh. Jest powód dlaczego te działy przestaliście prowadzić. Bardzo ładnie kilkanaście lat temu wyargumentowaliście dlaczego ich już nie robicie, więc wyciąganie tych trupów z szafy, i tym samym zaprzeczeniu własnej wytyczonej koncepcji, tylko pokazuje, że nie potraficie wymyślić czegoś lepszego.
sobota, 3 marca 2018, 5:18   Iscariot
O matko, jak nostalgicznie dobrze <3
piątek, 2 marca 2018, 20:18   Krolek
Super!
piątek, 2 marca 2018, 13:45   K4I
Czy miały na to wpływ spotkania przeprowadzane w lutym z fanami?
piątek, 2 marca 2018, 11:28   luczador
Moje 2 ulubione działy wracają! Mam nadzieję, że to na stałe a nie tylko na ten jeden numer czasopisma?
piątek, 2 marca 2018, 10:29   notoco42
Jeszcze jakby do urodzinowego wrócili gościnnie niektórzy ze starej ekipy. Nie to, że nowa jest zła, ale wiecie - nostalgia.
piątek, 2 marca 2018, 10:23   tommy50
Bardzo sie ciesze.
piątek, 2 marca 2018, 8:22   KoichiSan
Fuck yea, good old times!
piątek, 2 marca 2018, 8:11   Papkin
:*
piątek, 2 marca 2018, 5:23   gerralt8
Game walker, fajne to było. Ale pewnie już nie będzie, bo redaktor Papkin zapewne i tam będzie produkował połowę całego tekstu, tak jak w całym czasopiśmie. A redaktor Papkin szczerze mówiąc denerwujący i pretensjonalny jest.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Z okazji 50. rocznicy pierwszego lądowania na Księżycu przypominamy Lunar Lander. Grę pozwalającą śmiałkom samodzielnie wylądować na jedynym naturalnym satelicie Ziemi.

Komentarzy:
1

„Dokąd się teraz uda nowo narodzona? Sieć jest wielka i nieskończona” – puentuje Motoko Kusanagi w ostatniej scenie cyberpunkowego anime „Ghost in the Shell”. Twórcy gier z tej konwencji wzięli sobie jej słowa do serca. Z biegiem lat ich produkcje oferowały graczom coraz więcej swobody, chociaż z początku wcale się na to nie zanosiło.

Komentarzy:
1

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
38

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
29

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z