Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Kilka premierowych fragmentów rozgrywki [WIDEO]

hraboll czwartek, 15 lutego 2018, 18:21 News

Mordercze szczury z Dishonored znalazły nową fuchę.

A Plague Tale: Innocence, dzieło francuskiej ekipy Asobo Studio (na liście jej dokonań znajdziemy wyścigowe Fuel), doczekało się pierwszej prezentacji, a poniżej znajdziecie jej fragmenty.

Tytuł powalczy o nasze uznanie przede wszystkim narracją skupionej wokół dwójki głównych bohaterów – Amicii i jej młodszego brata Hugo. Rodzeństwo prowadzi poszukiwania zaginionej matki, jednocześnie unikając grupy pościgowej złożonej z przedstawicieli Inkwizycji. Jednym z elementów historii będzie powolny rozwój relacji międzyludzkich.

Warstwę fabularną podparto rozgrywką, w której przeplatają się elementy akcji i skradanki. Średniowieczny setting jest naprawdę ponury ze względu na szalejącą epidemię dżumy. Warto wspomnieć o konieczności obcowania ze szczurami, które pojawiają się w ilościach hurtowych, stanowiąc zagrożenie dla ocalałych. Boją się one ognia, dlatego warto zadbać o odpowiedni zapas pochodni, których brak może ksoztować bohaterów życie. Lwia część gry to umiejętne unikanie wszelkich zagrożeń, co wiąże się też z koniecznością rozwiązywania łamigłówek przestrzennych.

A Plague Tale: Innocence ma pojawić się na początku przyszłego roku na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 lutego 2018, 8:58   Hagan
Jakieś takie nierealistyczne, mamy uwierzyć że jakaś nastoletnia dziewoja poradzi sobie w średniowieczu podczas epidemii dżumy? Wtedy kobiety nie mogły zajmować się męskimi zawodami, Joanna D'Arc próbowała bawić się w wojowniczkę i skończyła jako barbecue. W tej grze powinien być raczej team: starszy brat + młodsza siostra.
czwartek, 15 lutego 2018, 22:10   Victarion
Ej co wy tu promujecie facet w 10sek mowi Fuck U ! haha
czwartek, 15 lutego 2018, 20:01   SomekindofDevil
Francuska ekipa, a lektor po włosku napieprza. Odnajduję to zabawnym.
czwartek, 15 lutego 2018, 19:30   gamingman21
Już mi się podoba, może być ciekawe.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z