Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

A Plague Tale: Innocence – Kilka premierowych fragmentów rozgrywki [WIDEO]

hraboll czwartek, 15 lutego 2018, 18:21 News

Mordercze szczury z Dishonored znalazły nową fuchę.

A Plague Tale: Innocence, dzieło francuskiej ekipy Asobo Studio (na liście jej dokonań znajdziemy wyścigowe Fuel), doczekało się pierwszej prezentacji, a poniżej znajdziecie jej fragmenty.

Tytuł powalczy o nasze uznanie przede wszystkim narracją skupionej wokół dwójki głównych bohaterów – Amicii i jej młodszego brata Hugo. Rodzeństwo prowadzi poszukiwania zaginionej matki, jednocześnie unikając grupy pościgowej złożonej z przedstawicieli Inkwizycji. Jednym z elementów historii będzie powolny rozwój relacji międzyludzkich.

Warstwę fabularną podparto rozgrywką, w której przeplatają się elementy akcji i skradanki. Średniowieczny setting jest naprawdę ponury ze względu na szalejącą epidemię dżumy. Warto wspomnieć o konieczności obcowania ze szczurami, które pojawiają się w ilościach hurtowych, stanowiąc zagrożenie dla ocalałych. Boją się one ognia, dlatego warto zadbać o odpowiedni zapas pochodni, których brak może ksoztować bohaterów życie. Lwia część gry to umiejętne unikanie wszelkich zagrożeń, co wiąże się też z koniecznością rozwiązywania łamigłówek przestrzennych.

A Plague Tale: Innocence ma pojawić się na początku przyszłego roku na PC, PS4 i XBO.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 lutego 2018, 8:58   Hagan
Jakieś takie nierealistyczne, mamy uwierzyć że jakaś nastoletnia dziewoja poradzi sobie w średniowieczu podczas epidemii dżumy? Wtedy kobiety nie mogły zajmować się męskimi zawodami, Joanna D'Arc próbowała bawić się w wojowniczkę i skończyła jako barbecue. W tej grze powinien być raczej team: starszy brat + młodsza siostra.
czwartek, 15 lutego 2018, 22:10   Victarion
Ej co wy tu promujecie facet w 10sek mowi Fuck U ! haha
czwartek, 15 lutego 2018, 20:01   SomekindofDevil
Francuska ekipa, a lektor po włosku napieprza. Odnajduję to zabawnym.
czwartek, 15 lutego 2018, 19:30   gamingman21
Już mi się podoba, może być ciekawe.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z