Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFar Cry 5: John Seed może okazać się równie pomylony co Vaas [WIDEO]

Cursian czwartek, 15 lutego 2018, 8:12 News

Warto więc poznać go nieco bliżej.

Do najmocniejszych elementów kolejnych części Far Cry’a z pewnością należą występujące w nich szwarccharaktery. Szurnięty Vaas z „trójki” wraz ze swą słynną definicją szaleństwa oraz niepokojący, niejednoznaczny moralnie Pagan Min z „czwórki” zawiesili poprzeczkę całkiem wysoko, więc najnowszy przeciwnik, John Seed, będzie musiał się naprawdę postarać, by im dorównać. Materiał przygotowany przez IGN sugeruje, że nie powinien mieć z tym większych problemów. Bohater, choć wyszkolony w każdej formie walki, nie będzie musiał jednak stawiać mu czoła sam – zawsze może liczyć na pomoc sojuszników.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 lutego 2018, 12:39   mrowczak
@Micholew 4 można było ukończyć w 25
piątek, 16 lutego 2018, 10:00   Micholew
Z racji tego iż wielce jestem zainteresowany nową odsłoną Far Cry (żarcik taki), pragnę zadać krótkie, ale nadzwyczaj ważne pytanie - Czy da się ukończyć ją w 10 minut :)
piątek, 16 lutego 2018, 0:33   mrowczak
@RedCrow widzę kolega nie zrozumiał mojego przytyku. ;)
czwartek, 15 lutego 2018, 19:10   Syskol
Przecież to Wielebny Gary Wayne
czwartek, 15 lutego 2018, 17:41   mogar18
"brody" nie mody :]
czwartek, 15 lutego 2018, 17:39   mogar18
Widzę, że moda na hipsterskie mody zawitała też w FC5
czwartek, 15 lutego 2018, 14:08   KafarPL
No ale oni nie są podobni xd
czwartek, 15 lutego 2018, 13:35   Lumin
Ty chyba serio nie wiesz co to interpretacja i czytanie ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że są do siebie podobni, nie tacy sami, więc ubi po raz kolejny idzie tym samym schematem i kij mnie obchodzi czy Vass to zwykły psychopata, a ten tutaj to fanatyk religijny. Motyw jest TEN SAM. Twierdzisz, że Hoyt był inny, no i był, ale kim promowali trójkę? I nie, badass nie jest oklepany jeśli się go dobrze nakresli, oklepany to jest antagonista Far Cry.
czwartek, 15 lutego 2018, 13:01   KafarPL
Zresztą nie oszukujmy się, sam napisałeś "nie może być po prostu" co świadczy o tym jak bardzo znany i oklepany jest motyw zwyczajnego złego twardziela. I owy motyw jest po prostu na tyle nudny że w przypadku większości gier jeżeli chodzi o ocenianie fabuły to najczęściej mówi się że główny (bądź poboczny) antagonista jest "nijaki" bo to po prostu kolejny złodupiec na drodze bez jakiegoś wyraźnego motywu przewodzącego

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Far Cry 5: Żywe trupy gotowe na odstrzał [WIDEO]

News
czwartek, 30 sierpnia 2018

far-cry-5-zywe-trupy-gotowe-na-odstrzal-wideo Najnowsze DLC trafiło na rynek, a „podstawka” doczekała się nowego trybu.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z