Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFar Cry 5: John Seed może okazać się równie pomylony co Vaas [WIDEO]

Cursian czwartek, 15 lutego 2018, 8:12 News

Warto więc poznać go nieco bliżej.

Do najmocniejszych elementów kolejnych części Far Cry’a z pewnością należą występujące w nich szwarccharaktery. Szurnięty Vaas z „trójki” wraz ze swą słynną definicją szaleństwa oraz niepokojący, niejednoznaczny moralnie Pagan Min z „czwórki” zawiesili poprzeczkę całkiem wysoko, więc najnowszy przeciwnik, John Seed, będzie musiał się naprawdę postarać, by im dorównać. Materiał przygotowany przez IGN sugeruje, że nie powinien mieć z tym większych problemów. Bohater, choć wyszkolony w każdej formie walki, nie będzie musiał jednak stawiać mu czoła sam – zawsze może liczyć na pomoc sojuszników.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 16 lutego 2018, 12:39   mrowczak
@Micholew 4 można było ukończyć w 25
piątek, 16 lutego 2018, 10:00   Micholew
Z racji tego iż wielce jestem zainteresowany nową odsłoną Far Cry (żarcik taki), pragnę zadać krótkie, ale nadzwyczaj ważne pytanie - Czy da się ukończyć ją w 10 minut :)
piątek, 16 lutego 2018, 0:33   mrowczak
@RedCrow widzę kolega nie zrozumiał mojego przytyku. ;)
czwartek, 15 lutego 2018, 19:10   Syskol
Przecież to Wielebny Gary Wayne
czwartek, 15 lutego 2018, 17:41   mogar18
"brody" nie mody :]
czwartek, 15 lutego 2018, 17:39   mogar18
Widzę, że moda na hipsterskie mody zawitała też w FC5
czwartek, 15 lutego 2018, 14:08   KafarPL
No ale oni nie są podobni xd
czwartek, 15 lutego 2018, 13:35   Lumin
Ty chyba serio nie wiesz co to interpretacja i czytanie ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że są do siebie podobni, nie tacy sami, więc ubi po raz kolejny idzie tym samym schematem i kij mnie obchodzi czy Vass to zwykły psychopata, a ten tutaj to fanatyk religijny. Motyw jest TEN SAM. Twierdzisz, że Hoyt był inny, no i był, ale kim promowali trójkę? I nie, badass nie jest oklepany jeśli się go dobrze nakresli, oklepany to jest antagonista Far Cry.
czwartek, 15 lutego 2018, 13:01   KafarPL
Zresztą nie oszukujmy się, sam napisałeś "nie może być po prostu" co świadczy o tym jak bardzo znany i oklepany jest motyw zwyczajnego złego twardziela. I owy motyw jest po prostu na tyle nudny że w przypadku większości gier jeżeli chodzi o ocenianie fabuły to najczęściej mówi się że główny (bądź poboczny) antagonista jest "nijaki" bo to po prostu kolejny złodupiec na drodze bez jakiegoś wyraźnego motywu przewodzącego

O autorze

Cursian

Podobne newsy

[Weekend z The Division 2] Jak wiele wiesz o sandboksach Ubisoftu? [QUIZ]

News
niedziela, 17 marca 2019

weekend-z-the-division-2-jak-wiele-wiesz-o-sandboksach-ubisoftu-quiz Ubi umie sypać piasek. Pytanie, jak wiele pamiętacie z Far Cry'a, cyklu Ghost Recon, Watch Dogów, Asasynów i innych piaskownic wydawcy?

Komentarzy:
7

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
0

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z