Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dreadnought po polsku w wersji PC

Art. sponsorowany środa, 14 lutego 2018, 8:23 Artykuł sponsorowany

Twórcy gry, chcąc uhonorować pełną pasji polską społeczność, udostępnili polską wersję językową wraz z najnowszą aktualizacją

Kosmiczni kadeci z Grey Box i Six Foot oraz niezależne studio YAGERwprowadzili polską wersję tekstową do swojej gry Dreadnought. Gra okazała się niezwykle popularna wśród polskiej społeczności, a liczba graczy z kraju nad Wisłą dorównuje liczbom graczy z Wielkiej Brytanii czy Francji. Polska to niezwykle ważny kraj na rynku gier wideo i udostępnienie polskiej wersji gry było dla twórców naturalnym krokiem naprzód, a także zapewnieniem polskim graczom najlepszych możliwych doświadczeń z grą.

Amatorzy międzygwiezdnych potyczek, którzy szukają przygód w kosmicznej otchłani, mogą zagrać w Dreadnought za darmo:

https://www.greybox.com/pl/register/?from=www.greybox.com&path=/dreadnought/pl/&platform=pc

Polska społeczność może pochwalić się niesamowitymi wynikami, które zostały uchwycone na dedykowanej infografice. Można się z niej dowiedzieć, jakie są ulubione statki Polaków i poznać statystyki 10 najlepszych polskich graczy. Ponadto, Polska znalazła się także w pierwszej dziesiątce krajów, które zadały największą ilość obrażeń w grze, zajmując wyższe miejsce niż chociażby Rosja, Japonia czy Niemcy. Infografika zawiera także ciekawostki na temat tego, gdzie poza granicami kraju aktywni są Polacy i wiele więcej. 

W języku polskim dostępna jest także oficjalna strona gry: https://www.greybox.com/dreadnought/pl/

Aktualizacja 1.11 na PC wnosi także dodatkowe udoskonalenia oraz nowy okręt bohatera Naga. Dodatkowe wyposażenie zwiększające różnorodność podczas meczów oraz integrację z Razer Chroma.

Zmieniono także drzewko rozwoju technologii, co jest bezpośrednią reakcją na prośby społeczności gry Dreadnought. Od teraz gracze będą mieli więcej swobody w ulepszaniu konkretnych modułów i statków, na których naprawdę im zależy. Kapitanowie kosmicznej floty już dawno nie mieli tyle wygody w kierowaniu swymi okrętami.

Więcej szczegółów na temat zmian można znaleźć pod poniższym linkiem:

https://www.greybox.com/dreadnought/en/news/dreadnought-community-update-11918/

Polski jest piątym językiem dodanym do wersji pecetowej Dreadnought, który dostępny jest także w hiszpańskim (wersja latynoamerykańska), francuskim, niemieckim oraz angielskim. Każdy polski gracz może aktywnie włączyć się do rozbudowy polskiej społeczności i dołączyć do kosmicznej rodziny. Żeby skontaktować się z zespołem Six Foot, który opiekuje się graczami, wystarczy wysłać maila na adres: community@playdreadnought.com.

Wieloosoba kosmiczna gra akcji Dreadnought jest dostępna za darmo na PC oraz PlayStation®4. Więcej informacji na stronie www.dreadnought.com oraz w portalach społecznościowych:FacebookTwitter i Twitch.

 


Redakcja cdaction.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów sponsorowanych i informacji prasowych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 15 lutego 2018, 14:54   Muidus
kurde tyle tych gier, najgorsze jest to, że wycofują się ze spolszczeń w aktualizacjach
środa, 14 lutego 2018, 14:39   Arthanis
@Wiedźmin673 Takie własciwie Ogame. Tyle że w 3D w czasie rzeczywistym, grasz jednym statkiem naraz na mapach przeciw drugiej drużynie, nie chodzi w przeglądarce, nie ma rozbudowy bazy ani kolonizacji, za to jest "customizacja" statków, gra skupia się na warstwie zręcznościowo-taktycznej, gra jest podzielona na starcia, a interakcje z graczami bardziej przypominają np. te z World of tanks. Poza tymi mało istotnymi róznicami - jest to właściwie przeglądarkowe Ogame.
środa, 14 lutego 2018, 13:54   Wiedzmin673
A to sie gra na przegląndarce??

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z