Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dynasty Warriors 9: Nowy zwiastun przypomina o premierze gry [WIDEO]

hraboll wtorek, 13 lutego 2018, 8:44 News
PS4

Fani serii już mogą się szykować na wiele nieprzespanych nocy.

Nadszedł dzień premiery Dynasty Warriors 9 i warto z tej okazji rzucić okiem na okolicznościowy zwiastun.

Najnowsza odsłona serii przynajmniej w kilku miejscach przeciera nowe szlaki. Fani cyklu muszą przygotować się na eksplorację otwartego świata, a także zgłębianie niuansów gruntownie przemodelowanego systemu walki. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdziemy choćby ogromne potyczki, misje zwiadowcze, akcje partyzanckie czy też skrupulatnie zaplanowany sabotaż. Całość rzecz jasna podlano sporą ilością orientalnego sosu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 13 lutego 2018, 14:59   GolecWTF
Wygląda na 3 godzinki fajnej zabawy i kolejne 30 (czy ile tam może trwać) nudy.
wtorek, 13 lutego 2018, 12:40   Poganin
@GeDo: Porty gier Tecmo-Koei na PC są raczej kiepskie. Spośród wszystkich "Warriorsów" wydanych do tej pory na PC dobrze chodził mi tylko "All Stars". Pozostałe produkcje były zoptymalizowane tragicznie i w przypadku DW9 nie liczyłbym na jakąś poprawę. Zwłaszcza że jeden z filmików z wersji PC, jaki pojawił się w sieci, pokazywał animację o płynności może 8 fps.
wtorek, 13 lutego 2018, 11:31   GeDo
0:33 haha.
BTW:Pierwsza cześc którą ogram na PC.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z