Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Anthem: Gra może zaoferować widok FPP

hraboll poniedziałek, 12 lutego 2018, 14:41 News

Tak przynajmniej sugeruje oferta pracy wystawiona przez BioWare.

Już od mniej więcej dwóch tygodni wiemy, że Anthem nie zostanie wydany w tym roku. BioWare rozpoczęło tymczasem poszukiwania ludzi, którzy mogliby wzmocnić ekipę.


Treść jednego z ogłoszeń sugeruje, że nadchodzący erpeg pozwoli na zabawę w trybie FPP. Developer poszukuje aktualnie głównego projektanta rozgrywki (konkretnie do prac nad Anthemem), a jednym z wymagań jest „ponadprzeciętne doświadczenie z mechaniką shooterów z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby”. Owszem, widok rodem z klasycznych FPS-ów pojawiał się w pokazowym demie Anthema, ale używano go tylko i wyłącznie w hubie gry, samą akcję prezentując już z perspektywy trzecioosobowej.

Gra, która może być dla BioWare'u „być albo nie być”, coraz bardziej upodabnia się do Destiny, co nie dla wszystkich musi być zaletą. Jeden z pracowników studia całkiem niedawno przyrównywał zresztą rozmiary map tworzonych dla Anthema właśnie do wielkości lokacji z pierwszego Destiny.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 13 lutego 2018, 7:41   mosieznypatyczak
@Scorpix Pewnie tylko dla gejów i lesbijek ;)
wtorek, 13 lutego 2018, 6:43   konio52
I niech giną! Kupiłem inkwizycje za 70 zł pogralem godzinę i usunąłem to nudne mmo dla jednego gracza. Tak samo z andromeda tylko że tu wydałem 200 zł i znudzilen się po dwóch godzinach. To była ostatnia gra od tego studia. RIP Bioware
poniedziałek, 12 lutego 2018, 23:06   Scorpix
Podczas scenek miłosnych też będzie tryb FPP? :)
poniedziałek, 12 lutego 2018, 20:37   DETHKARZ
To będzie piękna katastrofa.
poniedziałek, 12 lutego 2018, 19:59   SilentBob
Ech, tak prawdę mówiąc to ten Anthem to raczej nikogo. Ale nie życzę źle BioWare'owi. Ba! Chciałbym, żeby podnieśli się z dołka, w którym się znaleźli i zaczęli robić na powrót porządne gry, a nie gry-usługi pod dyktando wydawcy. Tylko że takie marzenia to ja se mogę do kieszeni schować, bo rzeczywistość mamy jaką mamy.
Dlatego [*] RIP in pieces, BioWare.
poniedziałek, 12 lutego 2018, 18:40   Scorpix
@Poganin
Dobre, że chociaż Ubi to zarzuciło (na poprzednim E3 nie mieli, chyba że mnie coś ominęło). Ogólnie konferencja Microsoftu to byłby ogromny facepalm. Miała swoje momenty, ale gdyby nie prezentacja nowej konsoli, to byłaby bardzo mierna. Hitem konferencji był zwiastun gry zrobiony na modłę relacji z meczu E-sportowego.
poniedziałek, 12 lutego 2018, 18:11   Poganin
@Scorpix: Znowu pokażą spreparowany "gameplay" z podrasowaną grafiką i efektami, żeby zrobić wow. A do tego będzie ten żenujący podkład dialogowy zerżnięty z prezentacji Ubisoftu, gdzie aktorzy udają graczy.
poniedziałek, 12 lutego 2018, 17:28   Scorpix
Poczekajmy na E3. Może pokażą jakiś poważniejszy gameplay niż to co ostatnio.
poniedziałek, 12 lutego 2018, 16:47   ja0lek
Już widzę tę spektakularną klęskę gry :)
poniedziałek, 12 lutego 2018, 16:04   gimemoa
W sumie Bioware mnie nigdy nie zawiodło, więc na grę się skuszę. Ale czy na premierę to raczej nie.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z