Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

EA Sports UFC 3: Zwiastun premierowy [WIDEO]

Cursian sobota, 3 lutego 2018, 12:44 News

Gra spotkała się z całkiem przyzwoitym przyjęciem ze strony recenzentów.

Najnowsza edycja UFC jest już dostępna na PS4 i XBO. Gra wprowadza sporo nowości względem poprzedniczki, między innymi poprawione animacje i przebudowany tryb kariery, w którym obok czysto sportowego dorobku swojego podopiecznego dbamy także o jego wizerunek i popularność. Pierwsze recenzje sugerują dobry, acz daleki od ideału tytuł. Najczęściej narzeka się na nieudany system dźwigni (submissions), chwali się zaś wspomniane wyżej nowości. Tak czy owak średnia ocen wygląda zachęcająco i obecnie wynosi ok. 80%.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 5 lutego 2018, 11:01   Matt3rs
A ja właśnie się cieszę że rozgrywka jest bardziej skomplikowana, w UFC 2 wystarczyło przytrzymać załóżmy L1, kierunek w prawo i załóżmy kwadrat żeby wyprowadzić widowiskowe kopniecie, teraz jak takie coś wyjdzie to jest chociaż satysfakcja. A co do lootboxów, przecież w dwójce one też były, ja potrzebowałem około 400 walk w Ultimate Team żeby zrobić wymarzoną postać, tutaj formuła jest nieco zmianiona, ale czy te paczki sie jakos zmieniły?
poniedziałek, 5 lutego 2018, 9:41   Skelldon
@Tesu: Z dwojga złego lepszy sam McGregor, niż McGregor z Rhondą Rousey. XD Ale wyobrażam sobie ten ból...
poniedziałek, 5 lutego 2018, 5:08   Scorpix
Za to średnia graczy wynosi 4.9 i narzekają nie na loot boxy, ale na zbytnie skomplikowanie rozgrywki (niektóre ciosy wymagają jednoczesnego naciśnięcia... 5 przycisków) oraz nijakość gry i brak ciekawych pomysłów na rozwój serii.
niedziela, 4 lutego 2018, 16:04   Tesu
@Matt3rs
Nie o to mi chodzilo. McGregor jest Irlandczykiem, ja mieszkam w Dublinie i reklamy z nim w TV, radiu, gazetach czy na ulicy widze praktycznie codziennie. Cos jak Lewandowski w Polsce, tylko chyba bardziej.
niedziela, 4 lutego 2018, 13:19   Matt3rs
@Tesu: Bo to jest postać medialna, nikt nie robi pieniędzy tak jak on. Nie walczy, nie broni pasa,a jest dużo bardziej znany niż chociażby MightyMouse, GSP. To też nakręca ludzi do kupna :D
sobota, 3 lutego 2018, 14:28   Somi88
To jest ta część gdzie są loot boxy z chwytami ,technikami itp które są jeszcze podzielone na rożne poziomy mocy ?
sobota, 3 lutego 2018, 12:54   Tesu
Juz nie moge patrzec na McGregora. Jeszcze troche i bedzie w mojej lodowce...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

EA Sports UFC 3: Do najbliższego poniedziałku pogramy za darmo [WIDEO]

News
sobota, 7 kwietnia 2018

ea-sports-ufc-3-do-najblizszego-poniedzialku-pogramy-za-darmo-wideo- Można przetestować całą zawartość gry, ale czas na to jest ograniczony.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z