Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampyr: Kolejny materiał z fragmentami rozgrywki [WIDEO]

hraboll czwartek, 1 lutego 2018, 13:30 News

Zakulisowe pogaduszki o tworzeniu wyjątkowych postaci.

Najnowszy materiał typu „making of” przekonuje, że dzielnice XIX-wiecznego Londynu zamieszkiwane są przez naprawdę unikalne postacie. Studio Dontnod projektuje wszystkich enpeców ręcznie, starając się wzbogacić cyfrowe modele o pierwiastek ludzki.

Kontakt z postaciami niezależnymi zostanie obarczony wieloma wątpliwościami natury moralnej, bo gracz może zakończyć wirtualny żywot każdego napotkanego londyńczyka. Od takiej decyzji nie ma już odwrotu. Ludzka krew przyspiesza rozwój umiejętności głównego bohatera, ale zabicie postaci niezależnej może pozbawić nas dostępu do znaczącego wątku fabularnego. Premiera gry, która postawi nas przed serią dylematów, zaplanowana jest – po poważnej obsuwie – na wiosnę.

W TYM miejscu znajdziecie poprzedni odcinek „pamiętnika” developerów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 lutego 2018, 17:45   tupolew519
ciekawe.
czwartek, 1 lutego 2018, 20:37   WerxGamer
Od razu powiem: Nie przeglądajcie ich pozostałych filmów na yt, bo są tam materiały, które można nazwać spokojnie spoilerami. Właśnie sobie zepsułem niespodziankę.
czwartek, 1 lutego 2018, 20:33   WerxGamer
Czekam na tę grę z niecierpliwością. Dawno nie było wampirzej przygody. Oby tylko stworzyli coś tak wspaniałego jak mówią i planują.
czwartek, 1 lutego 2018, 15:38   Rickerto
NPC z krwi i kości, a nie tylko tłum i zleceniodawcy? Śmierć, która faktycznie waży za każdym razem? Realne konsekwencje i testowanie moralności u podstaw zdobywania poziomów?
Chcę, żeby im się udało.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Vampyr: Zwiastun z datą premiery na Nintendo Switch [WIDEO]

News
piątek, 6 września 2019

vampyr-zwiastun-z-data-premiery-na-nintendo-switch-wideo Jeszcze tej jesieni zatopimy kły w szyi niewinnych ofiar również w poczekalni do lekarza.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z