Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampyr: Kolejny materiał z fragmentami rozgrywki [WIDEO]

hraboll czwartek, 1 lutego 2018, 13:30 News

Zakulisowe pogaduszki o tworzeniu wyjątkowych postaci.

Najnowszy materiał typu „making of” przekonuje, że dzielnice XIX-wiecznego Londynu zamieszkiwane są przez naprawdę unikalne postacie. Studio Dontnod projektuje wszystkich enpeców ręcznie, starając się wzbogacić cyfrowe modele o pierwiastek ludzki.

Kontakt z postaciami niezależnymi zostanie obarczony wieloma wątpliwościami natury moralnej, bo gracz może zakończyć wirtualny żywot każdego napotkanego londyńczyka. Od takiej decyzji nie ma już odwrotu. Ludzka krew przyspiesza rozwój umiejętności głównego bohatera, ale zabicie postaci niezależnej może pozbawić nas dostępu do znaczącego wątku fabularnego. Premiera gry, która postawi nas przed serią dylematów, zaplanowana jest – po poważnej obsuwie – na wiosnę.

W TYM miejscu znajdziecie poprzedni odcinek „pamiętnika” developerów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 lutego 2018, 17:45   tupolew519
ciekawe.
czwartek, 1 lutego 2018, 20:37   WerxGamer
Od razu powiem: Nie przeglądajcie ich pozostałych filmów na yt, bo są tam materiały, które można nazwać spokojnie spoilerami. Właśnie sobie zepsułem niespodziankę.
czwartek, 1 lutego 2018, 20:33   WerxGamer
Czekam na tę grę z niecierpliwością. Dawno nie było wampirzej przygody. Oby tylko stworzyli coś tak wspaniałego jak mówią i planują.
czwartek, 1 lutego 2018, 15:38   Rickerto
NPC z krwi i kości, a nie tylko tłum i zleceniodawcy? Śmierć, która faktycznie waży za każdym razem? Realne konsekwencje i testowanie moralności u podstaw zdobywania poziomów?
Chcę, żeby im się udało.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Vampyr: Fox 21 Televison Studios nabyło prawa do serialu

News
sobota, 18 sierpnia 2018

vampyr-fox-21-televison-studios-nabylo-prawa-do-serialu Projektem ma się podobno zająć reżyser filmu „Terminator: Ocalenie”.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z