Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Vampyr: Kolejny materiał z fragmentami rozgrywki [WIDEO]

hraboll czwartek, 1 lutego 2018, 13:30 News

Zakulisowe pogaduszki o tworzeniu wyjątkowych postaci.

Najnowszy materiał typu „making of” przekonuje, że dzielnice XIX-wiecznego Londynu zamieszkiwane są przez naprawdę unikalne postacie. Studio Dontnod projektuje wszystkich enpeców ręcznie, starając się wzbogacić cyfrowe modele o pierwiastek ludzki.

Kontakt z postaciami niezależnymi zostanie obarczony wieloma wątpliwościami natury moralnej, bo gracz może zakończyć wirtualny żywot każdego napotkanego londyńczyka. Od takiej decyzji nie ma już odwrotu. Ludzka krew przyspiesza rozwój umiejętności głównego bohatera, ale zabicie postaci niezależnej może pozbawić nas dostępu do znaczącego wątku fabularnego. Premiera gry, która postawi nas przed serią dylematów, zaplanowana jest – po poważnej obsuwie – na wiosnę.

W TYM miejscu znajdziecie poprzedni odcinek „pamiętnika” developerów.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 lutego 2018, 17:45   tupolew519
ciekawe.
czwartek, 1 lutego 2018, 20:37   WerxGamer
Od razu powiem: Nie przeglądajcie ich pozostałych filmów na yt, bo są tam materiały, które można nazwać spokojnie spoilerami. Właśnie sobie zepsułem niespodziankę.
czwartek, 1 lutego 2018, 20:33   WerxGamer
Czekam na tę grę z niecierpliwością. Dawno nie było wampirzej przygody. Oby tylko stworzyli coś tak wspaniałego jak mówią i planują.
czwartek, 1 lutego 2018, 15:38   Rickerto
NPC z krwi i kości, a nie tylko tłum i zleceniodawcy? Śmierć, która faktycznie waży za każdym razem? Realne konsekwencje i testowanie moralności u podstaw zdobywania poziomów?
Chcę, żeby im się udało.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Vampyr: Fox 21 Televison Studios nabyło prawa do serialu

News
sobota, 18 sierpnia 2018

vampyr-fox-21-televison-studios-nabylo-prawa-do-serialu Projektem ma się podobno zająć reżyser filmu „Terminator: Ocalenie”.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To najbardziej rozbudowana aplikacja czatowa, jaką kiedykolwiek widziałem!

Komentarzy:
5

Mathias Karlson o tym, dlaczego premiera jego gry to moment, dla którego wszechświat został stworzony, o uczeniu się od konkurencji i o tym, że Ubisoft nie musi być polityczny.

Komentarzy:
7

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z