Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNowy Dragon Age w produkcji – oficjalnie! Są pierwsze strzępki informacji

hraboll czwartek, 25 stycznia 2018, 15:42 News

Nowa odsłona marki Dragon Age powstaje – fakt ten został potwierdzony wprost przez producenta ze studia BioWare Edmonton.

Mark Darrah – producent wykonawczy całej smoczej serii – to bardzo zapracowany człowiek, bo jego doświadczenie jest też kluczowe dla produkcji gry Anthem, której jakość według nieoficjalnych doniesień zadecydować może o „być albo nie być” kanadyjskiego zespołu.

Jestem w połowie mojego wyjazdu do Barcelony!

Przeprowadzam tu wewnętrzny pokaz gry Anthem dla EA. Jestem producentem wykonawczym zarówno dla DA, jak i Anthem. Pracuję z Jonathanem Warnerem jako reżyserem. Anthem jest następny w kolejce, ale ludzie ciężko pracują nad obiema markami i nie mogę się doczekać chwili, kiedy podzielimy się dalszymi informacjami.


Wpis producenta potwierdza zakulisowe doniesienia, wedle których nowy Dragon Age to obecnie przedsięwzięcie drugoplanowe

Na konkrety dotyczące Dragon Age'a jest oczywiście za wcześnie. Dyrektor BioWare’u Casey Hudson zanęcił już jednak pierwszą drobinką informacji: 

Czytam wiele opinii o Dragon Age'u i myślę, że poczulibyście ulgę, widząc, nad czym pracuje zespół. Nacisk  na fabułę i postacie.

Zbyt wcześnie, by omawiać szczegóły, ale gdy mówimy o [elementach typu] „live”, oznacza to po prostu, że projektujemy grę tak, by dało się kontynuować opowieść po wątku głównym.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 31 stycznia 2018, 2:29   VampirX4
Patrze na komcie, licze na "kolejna Andromeda?", a dostaje znowu "dyskusje" o homoseksualizmie. Czasami sie zastanawiam, dla kogo bioware to robi, bo najbardziej zainteresowani to hetero.
niedziela, 28 stycznia 2018, 15:31   kowal445
@CamCygi Jeszcze jedna sprawa, proszę, czytaj uważniej co inni piszą. Nigdy nie napisałem, że żaden homoseksualista tego nie robi. Podobnie jak każdy heteroseksualista. To co robisz to jest zwykła nadinterpretacja. To nie są moje słowa. Jak napisałem, żaden ROZSĄDNY człowiek nie będzie robił takich rzeczy, ale ludzie są różni, więc w obu grupach znajdą się osoby, które manipulują dziećmi, bo żadne dziecko nie rodzi się homofobem czy rasistą, ale staje się nimi pod wpływem osób dorosłych.
niedziela, 28 stycznia 2018, 15:20   kowal445
Oczywiście ten mężczyzna musi zaliczać kobiety jedną za drugą, bo tylko to jest oznaką męskości i zdrowia, prawda? Do tego musi być zarośnięty, nie może pokazywać emocji, bo te są oznaką słabości i są zarezerwowane tylko dla kobiet (bo wiadomo, słaba płeć!). Ten mężczyzna koniecznie musi rozwiązywać wszystkie swoje problemy siłą (bo takie męskie i w ogóle) i zawsze, ale to zawsze musi pokazywać swoją dominację nad innymi.
niedziela, 28 stycznia 2018, 15:16   kowal445
@CamCygi Kolejny raz mogę odnieść Twoje słowa do heteroseksualnych ludzi. Równie dobrze można powiedzieć, że to heteroseksualiści indoktrynują dzieci. Moje zdanie na temat homoseksualistów świetnie uchwycił @Xellar. Zgadzam się nim i zdecydowanie nikogo nie wybielam. @Xengeyokai Kto według Ciebie jest w pełni zdrowy? Typowy stereotypowy, heteroseksualny mężczyzna? Najprawdopodbniej taki, który nie dba o siebie, który koniecznie musi być otoczony wianuszkiem kobiet, które zawsze muszą być na jego skinienie?
niedziela, 28 stycznia 2018, 14:52   Xengeyokai
@Xellar w przeciągu całej tej konwersacji wątek przypisania jednej bądź drugiej strony do roli dobrego i złego nie pojawił się dotychczas, a Ty go eskalujesz. Osoba chora nie musi być zła, racja. Homoseksualista moze byc wspanialym czlowiekiem. Nie mniej jednak, nie spelniajacy wymogow okreslenia go jako osobnika w pelni zdrowego.
niedziela, 28 stycznia 2018, 14:04   Xellar
CamCygi,
Ja ich nie wybielam. Nigdzie w moich wypowiedziach nie znajdziesz cukierkowania grup LGBT. Drażnią mnie Twoje próby wciskania komuś słów w usta, których nie powiedział. Przekaz, który próbuję przemycić w swoich wypowiedziach jest bardzo prosty: Homoseksualiści to tacy sami ludzie, jak Ty czy ja. Nie lepsi, nie gorsi. Mogą być dobrzy i szlachetni, mogą być źli i nikczemni. To jednak nie bycie homoseksualistą jest czynnikiem determinującym, czy ktoś będzie dobry czy zły.
niedziela, 28 stycznia 2018, 13:12   Celdur
No popatrz pan, a oczernianie już jest w porządku.
niedziela, 28 stycznia 2018, 12:50   CamCygi
@Xellar: To słodkie, ale dla pewności powtarzam - nie wybielajmy homoseksualistów, bo nieskazitelni oni nie są, nieważne jak bardzo byś tego chciał.
niedziela, 28 stycznia 2018, 10:07   Xellar
CamCygi
A Ty przestań być jak polityk :) Wyciągasz jedno zdanie z całej, dość długiej wypowiedzi, pozbawiasz je kontekstu, dokładasz od siebie swoją interpretację i wynaturzasz sens, albo zamiar drugiej osoby. To sie nazywa manipulacja i demagogia. Nie łapmy się tutaj takich tanich chwytów, to nie przystoi poważnym dyskutantom.
niedziela, 28 stycznia 2018, 8:49   CamCygi
@kowal445: "więc to nie geje i lesbijki psioczą na heteroseksualistów wpajając dzieciom, że to nienaturalne tylko heteroseksualiści na gejów i lesbijki" - czyli znowu chcesz wmawiać innym, że żaden homoseksualista nie indoktrynuje dzieci. Przestań, naprawdę przestań ich wybielać. Rozpowiadasz kłamstwa.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Książki z cyklu Dragon Age – wygraj jeden z 5 zestawów [ZAKOŃCZONY]

News
piątek, 11 października 2019

ksiazki-z-cyklu-dragon-age--wygraj-jeden-z-5-zestawow-zakonczony Od paru dni w kięgarniach dostepne są trzy książki z uniwersum Dragon Age. W naszym konkursie można wygrać jeden z 5 zestawów tych powieści.

Komentarzy:
59

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
19

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z