Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCD-Action: Weź udział w naszych badaniach rynku!

CD-Action piątek, 19 stycznia 2018, 8:11 CD-Action

Spotkaj się z nami i powiedz, co sądzisz o CDA! Kupujesz magazyn regularnie lub chociaż od czasu do czasu? A może kupowałeś(-aś), ale już tego nie robisz? Podziel się swoją opinią!

Na nasze zlecenie Instytut Brandquest Media organizuje badanie CD-Action w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Kielcach, Warszawie, Częstochowie i Wrocławiu. Jeśli mieszkasz w którymś z tych miastach lub w ich okolicy, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Spotkania przyjmą formę trzygodzinnej dyskusji o piśmie w kilkuosobowych grupach i odbędą się w godzinach popołudniowych w pierwszej połowie lutego. Każdy, kto weźmie w nich udział, w zamian za poświęcony czas otrzyma 200 złotych.

Jesteś chętny(-a)? Wyślij swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek i numer telefonu w mailu na adres rekrutacja@cdaction.pl, wpisując w temacie wiadomości "Badania".

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 stycznia. Uczestnicy muszą mieć skończone 13 lat.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc w przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie możliwość zaproszenia na spotkanie tylko wybranych osób.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 lutego 2018, 20:04   Ksysiu1310
A do mnie właśnie dziś zadzwonili ;)
poniedziałek, 5 lutego 2018, 12:30   tommy50
Zero wiesci na temat rekrutacji. Oby sie nie okazalo, ze to kolejna firemka, ktora zaprasza znajomych wlasciciela i pracowników zamiast czytelnikow.
piątek, 26 stycznia 2018, 18:54   tommy50
Kiedy będzie wiadomo, czy dana osoba się zakwalifikowała?
Jest już dawno po terminie zgłoszeń i nie wiadomo, czy czekać na jakiś kontakt, czy już po ptokach?
czwartek, 25 stycznia 2018, 0:38   Bilu
i w konsekwencji dać szersze pole do popisu przy dalszym ulepszaniu CDA (np. zmienić drukarnię).
@tommy50
Przegranym jest ten, kto wrzuca do jednego wora każde słowa krytyki i z szyderczym uśmiechem spogląda na niszczarkę. CDA przez lata kojarzyło mi się bardziej ze stagnacją i wpadkami niż zmianami. Można ich podziwiać za to, że zdołali utrzymać się na rynku, ale na pewno nie za chęć rozwoju. Na tę chwilę najlepiej będzie stonować wszelkie zachwyty i poczekać, aż w końcu jakieś słowa zamienią się w czyny.
czwartek, 25 stycznia 2018, 0:33   Bilu
Większość kupuje CDA dla pełniaków, a niekupujących skusi łatwa kasa, więc bez ostrej selekcji się nie obejdzie, jeśli wyniki mają przekonać szefostwo do gruntownych zmian. Inaczej skończy się na kosmetycznych poprawkach dla wspomnianej większości i stracie kasy. Ciekawe, czy zostanie poruszony temat powrotu do wydawania dwóch wersji CDA (ktoś kiedyś wspomniał o zdrapkach lub tekturkach z kodami). Takie "odchudzone" numery (obok tych "wypasionych") mogłyby okazać się strzałem w dziesiątkę
niedziela, 21 stycznia 2018, 12:05   Kindziol
@tommy50 może w jakiś wielkich korpo ma to sens, ale cdaction to inna bajka, wydaję mi się, że ci eksperci nie podołają bo to bardzo specyficzna branża, Branża gier, jest unikatowa i inna niż wszystkie, cała konkurencja co sprzedawała płytki + gazetke padły, więc zostalo tylko cdaction, i można zaklinać rzeczywistość ale takie badania nic nie dadzą bo to nie gazetka dla Pani Domu tylko gazetka która traci przez super promocje na internecie i dużo darmowych do czytania na różnych portalach.
niedziela, 21 stycznia 2018, 11:34   tupolew519
To może być fajne.
niedziela, 21 stycznia 2018, 8:54   tommy50
@Kindziol
Jeśli ktoś chce zbadać rynek i mieć wiarygodne wyniki to musi skorzystać z usług profesjonalistów.
To kosztuje niemało, ale skoro CDA to robi to znaczy, że poważnie myśli o swojej przyszłości i nie chce być biernym.
Ja ich za to podziwiam, gdyż chcą się zmieniać i rozwijać, a nie tylko patrzeć jak obroty spadają.
W mojej ocenie utracili czytelników 30+ i jestem b. ciekawy tych badań co na nich będzie.
Przegrany jest ten, kto nie próbuje i nie walczy o swoją przyszłosc
sobota, 20 stycznia 2018, 20:57   Kindziol
Takie badania to strata kasy, ale nie płacę, więc ja się tylko śmieję.
piątek, 19 stycznia 2018, 18:59   CormaC
Panowie, badanie przeprowadzi dla nas profesjonalna firma, która się w takich rzeczach specjalizuje. Zrobi to dobrze. I nie, nie można było "równie dobrze takiego badania dać tu na stronie", bo wyniki moglibyśmy wtedy od razu przefiltrować przez niszczarkę. :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z