Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCD-Action: Weź udział w naszych badaniach rynku!

CD-Action piątek, 19 stycznia 2018, 8:11 CD-Action

Spotkaj się z nami i powiedz, co sądzisz o CDA! Kupujesz magazyn regularnie lub chociaż od czasu do czasu? A może kupowałeś(-aś), ale już tego nie robisz? Podziel się swoją opinią!

Na nasze zlecenie Instytut Brandquest Media organizuje badanie CD-Action w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Radomiu, Kielcach, Warszawie, Częstochowie i Wrocławiu. Jeśli mieszkasz w którymś z tych miastach lub w ich okolicy, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Spotkania przyjmą formę trzygodzinnej dyskusji o piśmie w kilkuosobowych grupach i odbędą się w godzinach popołudniowych w pierwszej połowie lutego. Każdy, kto weźmie w nich udział, w zamian za poświęcony czas otrzyma 200 złotych.

Jesteś chętny(-a)? Wyślij swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek i numer telefonu w mailu na adres rekrutacja@cdaction.pl, wpisując w temacie wiadomości "Badania".

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 stycznia. Uczestnicy muszą mieć skończone 13 lat.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc w przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie możliwość zaproszenia na spotkanie tylko wybranych osób.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 lutego 2018, 20:04   Ksysiu1310
A do mnie właśnie dziś zadzwonili ;)
poniedziałek, 5 lutego 2018, 12:30   tommy50
Zero wiesci na temat rekrutacji. Oby sie nie okazalo, ze to kolejna firemka, ktora zaprasza znajomych wlasciciela i pracowników zamiast czytelnikow.
piątek, 26 stycznia 2018, 18:54   tommy50
Kiedy będzie wiadomo, czy dana osoba się zakwalifikowała?
Jest już dawno po terminie zgłoszeń i nie wiadomo, czy czekać na jakiś kontakt, czy już po ptokach?
czwartek, 25 stycznia 2018, 0:38   Bilu
i w konsekwencji dać szersze pole do popisu przy dalszym ulepszaniu CDA (np. zmienić drukarnię).
@tommy50
Przegranym jest ten, kto wrzuca do jednego wora każde słowa krytyki i z szyderczym uśmiechem spogląda na niszczarkę. CDA przez lata kojarzyło mi się bardziej ze stagnacją i wpadkami niż zmianami. Można ich podziwiać za to, że zdołali utrzymać się na rynku, ale na pewno nie za chęć rozwoju. Na tę chwilę najlepiej będzie stonować wszelkie zachwyty i poczekać, aż w końcu jakieś słowa zamienią się w czyny.
czwartek, 25 stycznia 2018, 0:33   Bilu
Większość kupuje CDA dla pełniaków, a niekupujących skusi łatwa kasa, więc bez ostrej selekcji się nie obejdzie, jeśli wyniki mają przekonać szefostwo do gruntownych zmian. Inaczej skończy się na kosmetycznych poprawkach dla wspomnianej większości i stracie kasy. Ciekawe, czy zostanie poruszony temat powrotu do wydawania dwóch wersji CDA (ktoś kiedyś wspomniał o zdrapkach lub tekturkach z kodami). Takie "odchudzone" numery (obok tych "wypasionych") mogłyby okazać się strzałem w dziesiątkę
niedziela, 21 stycznia 2018, 12:05   Kindziol
@tommy50 może w jakiś wielkich korpo ma to sens, ale cdaction to inna bajka, wydaję mi się, że ci eksperci nie podołają bo to bardzo specyficzna branża, Branża gier, jest unikatowa i inna niż wszystkie, cała konkurencja co sprzedawała płytki + gazetke padły, więc zostalo tylko cdaction, i można zaklinać rzeczywistość ale takie badania nic nie dadzą bo to nie gazetka dla Pani Domu tylko gazetka która traci przez super promocje na internecie i dużo darmowych do czytania na różnych portalach.
niedziela, 21 stycznia 2018, 11:34   tupolew519
To może być fajne.
niedziela, 21 stycznia 2018, 8:54   tommy50
@Kindziol
Jeśli ktoś chce zbadać rynek i mieć wiarygodne wyniki to musi skorzystać z usług profesjonalistów.
To kosztuje niemało, ale skoro CDA to robi to znaczy, że poważnie myśli o swojej przyszłości i nie chce być biernym.
Ja ich za to podziwiam, gdyż chcą się zmieniać i rozwijać, a nie tylko patrzeć jak obroty spadają.
W mojej ocenie utracili czytelników 30+ i jestem b. ciekawy tych badań co na nich będzie.
Przegrany jest ten, kto nie próbuje i nie walczy o swoją przyszłosc
sobota, 20 stycznia 2018, 20:57   Kindziol
Takie badania to strata kasy, ale nie płacę, więc ja się tylko śmieję.
piątek, 19 stycznia 2018, 18:59   CormaC
Panowie, badanie przeprowadzi dla nas profesjonalna firma, która się w takich rzeczach specjalizuje. Zrobi to dobrze. I nie, nie można było "równie dobrze takiego badania dać tu na stronie", bo wyniki moglibyśmy wtedy od razu przefiltrować przez niszczarkę. :)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
1

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
27

Far Cry 5 to, jak zawsze w przypadku tej serii, pokaz możliwości technologicznych. Choć „piątce” daleko do przełomu graficznego, jaki stał się udziałem pierwszej części, to warto przyjrzeć się procesowi tworzenia wirtualnej Montany, bo jest on zwyczajnie ciekawy.

Komentarzy:
2

W listopadzie minie czterdzieści lat od największego zbiorowego samobójstwa w historii, a zarazem największej tragedii, jaka dotknęła USA do czasu ataku na World Trade Center. Dlaczego właściwie piszemy o tym na cdaction.pl?

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z