Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Extinction: Oto giganci, z którymi zmierzy się bohater [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 18 grudnia 2017, 12:44 News

Formalnie rzecz biorąc, to ogry, nie giganci, ale trochę im się urosło.

Nadchodzące dzieło studia Iron Galaxy pozwoli przejąć kontrolę nad jednym z elitarnych strażników, którzy wzięli sobie za cel powstrzymanie inwazji gigantycznych ogrów i ich popleczników. W najnowszym dzienniku deweloperskim twórcy przedstawiają sylwetki niektórych przeciwników i zdradzają, w jaki sposób stawiać im czoła. Przydatny może okazać się na przykład bicz ułatwiający wspinaczkę po grzbietach kolosów – jest szczególnie skuteczny w przypadku osobników odzianych w bogato zdobione złote pancerze, których uszkadzania najlepiej unikać. Dokładnie odwrotnie należy zachować się w przypadku zbroi żelaznych: zanim będzie można ubić wroga, trzeba obrać go ze złomu, rozbijając ogromne kłódki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 20 grudnia 2017, 21:41   tupolew519
czyżby walka z olbrzymim orkiem? miodzio.
poniedziałek, 18 grudnia 2017, 17:03   Lex3er
Podoba mi się powiadomienie "Nie zawiera mikrotransakcji" ^^

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z