Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNowy God of War będzie dużo dłuższy od poprzednich

CormaC sobota, 9 grudnia 2017, 11:37 News
PS4

Dyrektor kreatywny studia Sony Santa Monica, Cory Barlog, zdradził na scenie PlayStation Experience 2017, ile potrwają najnowsze przygody Kratosa.

Nadchodząca odsłona serii będącej jedną z ikon PlayStation to zwierz bardzo odmienny od poprzednich gier o Duchu Sparty. Czeka nas nie tylko gwałtowna zmiana klimatu – tak w przenośni, jak i dosłownie, bo ze słonecznej Grecji przeniesiemy się na mroczną Północ – ale również istotna zmiana formuły (kamerę przesunięto za plecy bohatera, któremu towarzyszy syn Atreus). Także narracja ma być prowadzona odmiennie, by dać grze większą szansę w Europie, gdzie gracze doceniają gry bardziej angażujące emocjonalnie i kładące większy nacisk na opowieść. Znacznie większą rolę odgrywać ma też eksploracja świata zamieszkanego przez bogów i stworzenia z mitologii nordyckiej – Barlog obiecał, że przemierzyć go będziemy mogli różnymi ścieżkami. Podał również orientacyjną długość kampanii, która zajmie aż 25-35 godzin. Oznacza to, że gra będzie znacznie obszerniejsza od poprzedniczek, które zaliczało się w ok. 10 godzin.

Choć oficjalną datą premiery God of War pozostaje "początek roku 2018", dwie regionalne wersje PS Store'u (w tym północnoamerykańska) wygadały się niedawno, podając przez chwilę 22 marca 2018.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 grudnia 2017, 15:36   tomek5368
moze są najlepsze ale devil may cry nigdy mi się nie podobał a z god of war miałem styczność jedynie na psp sam wole serie darksiders 1 i 2 god of war tez pewnie kupie aby sprawdzić czy jest taka fajna jak mówią
niedziela, 10 grudnia 2017, 21:49   czorcik696
ale będę grał.
sobota, 9 grudnia 2017, 18:01   deanambrose
God of War 3 to razem z DMC 3 najlepsze gry ze swojego gatunku (FU Bayonetta) i mam nadzieję, że ta część będzie równie udana.
sobota, 9 grudnia 2017, 16:53   gamingman21
Jeśli dobrze pamiętam to starusieńki God of War II był całkiem długi. Trzecia część była króciutka. A to się zapowiada fajnie, ale tak jak był The last of us jedynka bardzo fajna ale rozwleczone mocno.
sobota, 9 grudnia 2017, 14:34   alistair80
Tak, serio, nikt. Soul Reavera, jak już.
sobota, 9 grudnia 2017, 14:27   princefan
Serio? Nikt?
To może zacznę sam... God of War idzie w stronę Darksiders/Soul Reaver'a, jak można wywnioskować po nacisku na eksplorację... Jestem zachwycony, czekamy na wiosnę :D

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
13

Myśl na dziś: Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°.

Komentarzy:
1

Podczas prezentacji i sesji hands on Outriders otrzymałem widowiskową rozgrywkę, interesujące pomysły, zalążek czegoś, co może okazać się niezłą historią i obietnicę braku jakichkolwiek mikrotransakcji. Nie doczekałem się natomiast pokazu własnej tożsamości.

Komentarzy:
2

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z