Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITNowy God of War będzie dużo dłuższy od poprzednich

CormaC sobota, 9 grudnia 2017, 11:37 News
PS4

Dyrektor kreatywny studia Sony Santa Monica, Cory Barlog, zdradził na scenie PlayStation Experience 2017, ile potrwają najnowsze przygody Kratosa.

Nadchodząca odsłona serii będącej jedną z ikon PlayStation to zwierz bardzo odmienny od poprzednich gier o Duchu Sparty. Czeka nas nie tylko gwałtowna zmiana klimatu – tak w przenośni, jak i dosłownie, bo ze słonecznej Grecji przeniesiemy się na mroczną Północ – ale również istotna zmiana formuły (kamerę przesunięto za plecy bohatera, któremu towarzyszy syn Atreus). Także narracja ma być prowadzona odmiennie, by dać grze większą szansę w Europie, gdzie gracze doceniają gry bardziej angażujące emocjonalnie i kładące większy nacisk na opowieść. Znacznie większą rolę odgrywać ma też eksploracja świata zamieszkanego przez bogów i stworzenia z mitologii nordyckiej – Barlog obiecał, że przemierzyć go będziemy mogli różnymi ścieżkami. Podał również orientacyjną długość kampanii, która zajmie aż 25-35 godzin. Oznacza to, że gra będzie znacznie obszerniejsza od poprzedniczek, które zaliczało się w ok. 10 godzin.

Choć oficjalną datą premiery God of War pozostaje "początek roku 2018", dwie regionalne wersje PS Store'u (w tym północnoamerykańska) wygadały się niedawno, podając przez chwilę 22 marca 2018.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 grudnia 2017, 15:36   tomek5368
moze są najlepsze ale devil may cry nigdy mi się nie podobał a z god of war miałem styczność jedynie na psp sam wole serie darksiders 1 i 2 god of war tez pewnie kupie aby sprawdzić czy jest taka fajna jak mówią
niedziela, 10 grudnia 2017, 21:49   czorcik696
ale będę grał.
sobota, 9 grudnia 2017, 18:01   deanambrose
God of War 3 to razem z DMC 3 najlepsze gry ze swojego gatunku (FU Bayonetta) i mam nadzieję, że ta część będzie równie udana.
sobota, 9 grudnia 2017, 16:53   gamingman21
Jeśli dobrze pamiętam to starusieńki God of War II był całkiem długi. Trzecia część była króciutka. A to się zapowiada fajnie, ale tak jak był The last of us jedynka bardzo fajna ale rozwleczone mocno.
sobota, 9 grudnia 2017, 14:34   alistair80
Tak, serio, nikt. Soul Reavera, jak już.
sobota, 9 grudnia 2017, 14:27   princefan
Serio? Nikt?
To może zacznę sam... God of War idzie w stronę Darksiders/Soul Reaver'a, jak można wywnioskować po nacisku na eksplorację... Jestem zachwycony, czekamy na wiosnę :D

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
8

Oryginalny pomysł, szczypta talentu, kilka(naście) miesięcy wytężonej pracy – przepis na sukces może się wydawać nieskomplikowany. Co jednak robić, gdy premiera za nami, a słupki sprzedażowe ani drgną?

Komentarzy:
3

Myśl na dziś: Niektóre pomyłki sprawiają zbyt wielką radochę, by popełniać je tylko raz.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z