Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: WWII – Czas na Zimowe oblężenie [WIDEO]

Cursian czwartek, 7 grudnia 2017, 11:14 News

Specjalne wydarzenie sezonowe przyniesie między innymi nową mapę.

Sledgehammer Games ogłosiło, że w dniach 8 grudnia – 2 stycznia na serwerach najnowszego Call of Duty odbędzie się specjalne wydarzenie sezonowe. Główną atrakcją Zimowego oblężenia jest przyprószona śniegiem wersja Carentan, czyli mapy, która do tej pory dostępna była jedynie dla posiadaczy przepustki sezonowej. Wykonując zadania dzienne, gracze mogą również położyć ręce na pięciu nowych typach broni. W czasie wydarzenia dostępny będzie tryb Zabawy z bronią, w którym każde zabójstwo wiąże się ze zmianą dzierżonej pukawki. Listę atrakcji zamykają specjalne skrzynki z okolicznościowym wyposażeniem. Każdy gracz co tydzień otrzyma jedną z nich za darmo, dodatkowe można zdobyć w trakcie normalnej gry w trybie wieloosobowym.

Szczegółowe terminy obowiązywania poszczególnych atrakcji znajdziecie na poniższych infografikach.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
13

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z