Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Civilization VI: Poznaliśmy pierwszą frakcję z nadchodzącego dodatku [WIDEO]

Cursian czwartek, 7 grudnia 2017, 8:14 News
PC

Przygotujcie się na spotkanie z Koreą.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w lutym przyszłego roku zadebiutuje pierwsze poważne rozszerzenie do szóstej Cywilizacji. Oprócz szeregu interesujących mechanizmów możemy liczyć na osiem nowych frakcji. Firaxis zdecydowało się ujawnić pierwszą z nich. Korei przewodzić będzie królowa Seondeok, której unikalna umiejętność, hwarang, zapewni premię do kultury i nauki we wszystkich miastach z gubernatorami. Zdolność frakcji, Trzy Królestwa, sprawi, że kopalnie i farmy wzniesione w sąsiedztwie seowonu (specjalnej dzielnicy zastępującej kampus) zapewnią punkty nauki i dodatkową żywność. Koreańską armię wzmocnią hwache, czyli specjalne jednostki strzeleckie o ogromnej sile ognia, którą równoważy fakt, że nie mogą atakować i poruszać się tej samej turze.  

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 grudnia 2017, 19:59   DonKozunio
Premiera dodatku dokładnie w dniu moich urodzin, chyba wiem co sobie samolubnie zafunduję.
czwartek, 7 grudnia 2017, 10:09   Tesu
No i super. Korea zawsze na propsie.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Civilization VI wybiera się na Switcha

News
piątek, 7 września 2018

civilization-vi-wybiera-sie-na-switcha Premiera jeszcze w tym roku.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
30

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
13

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z