Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Horizon Zero Dawn: Dziś debiutuje edycja kompletna [WIDEO]

Cursian środa, 6 grudnia 2017, 8:31 News
PS4

Ho, ho, ho! W tym roku brodaty może przyniesć Wam mechanicznego dinozaura. A nawet całe stado z rudowłosą łuczniczką na dokładkę.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z przygodami Aloy, właśnie nadarza się znakomita okazja, by wreszcie złożyć rudowłosej damie wizytę. Dziś na rynek trafia bowiem kompletna edycja gry, zawierająca podstawkę, obszerne rozszerzenie The Frozen Wilds oraz pomniejsze dodatki w rodzaju paczek z bronią czy materiałami rzemieślniczymi. Horizon Zero Dawn spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony mediów i graczy, co znalazło swe odbicie między innymi w tegorocznej edycji Złotych Joysticków, gdzie dzieło zgarnęło statuetki za najlepszą narrację i grę aktorską, a także tytuł gry roku na PS4. Jak sugeruje poniższy zwiastun, do grona jego piewców należy także Hideo Kojima.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 7 grudnia 2017, 10:43   Urungulu
Ostrzegam - nie podchodźcie do tego, jak do gry RGP. To jest świetna gra akcji z pięknym światem, dobrą lore i naprawdę niezłą fabułą. Szczerze polecam wszystkim, którzy nie grali!
środa, 6 grudnia 2017, 14:43   Piewca
Najpierw musi przynieść mi PS ;)
środa, 6 grudnia 2017, 13:06   xh2oox
Chyba się skuszę

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Horizon Zero Dawn: „Najlepiej napisana produkcja 2017” w dużych liczbach [INFOGRAFIKA]

News
czwartek, 8 marca 2018

horizon-zero-dawn-najlepiej-napisana-produkcja-2017-wduzych-liczbach-infografika Gracze dużo strzelali, dużo zabijali, dużo żyć oszczędzali, dużo odłamków zbierali, dużo roślin wyrywali.

Komentarzy:
8

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Najświeższa odsłona jedna z najpopularniejszych serii w historii gier w końcu ma wersję pecetową. Na dobrym sprzęcie wygląda ona – co oczywiste – lepiej niż edycje konsolowe. Mniej oczywiste są stojące za tym wszystkim technologie.

Komentarzy:
9

Deliverance robi wiele, by oddać sprawiedliwość średniowiecznym fechmistrzom. Wraz z zawodowymi szermierzami postanowiliśmy sprawdzić, ile system walki ma wspólnego ze sposobem, w jaki posługiwano się bronią w XV-wiecznych Czechach.

Komentarzy:
1

Kilka niezależnych, zbliżonych do firmy źródeł podało nam informacje o zamknięciu studia. 

Komentarzy:
16

…który zamienił desktopa na cienkiego gamingowego laptopa z technologią Max-Q. I teraz bardzo tego żałuje. 

Komentarzy:
68

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z