Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITModderzy odtworzyli prolog pierwszego Wiedźmina w Dzikim Gonie [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 13 listopada 2017, 9:04 News

Czas na sentymentalną wycieczkę do Kaer Morhen.

Pierwszemu Wiedźminowi stuknęła niedawno dekada, więc nie prezentuje się już tak dziarsko, jak za czasów swej premiery. Fani Geralta mają tego świadomość, więc postanowili zafundować mu solidny lifting. Grupa modderów zdecydowała się odtworzyć prolog "jedynki" w Dzikim Gonie. Mod oferuje kilkadziesiąt minut zabawy i kończy się w momencie, gdy główny bohater opuszcza Kaer Morhen. Zanim to nastąpi, gracz ma okazję solidnie przetrzebić szeregi zbirów z Salamandry, ubić przerazę i spotkać kilku starych znajomych. Jeśli chcecie się przekonać, jak wygląda to w praktyce, zapraszam pod TEN link.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 13 listopada 2017, 19:07   Maly007
Redzi pozwolili na wykorzystywanie assetów z ich gier w ramach modowania, o ile ktoś nie próbuje na tym zarabiać. Gdzieś pewnie da się znaleźć oryginalną wypowiedź, której fragment jest chociażby umieszczany w prawie każdym modzie do Skyrima, w którym wykorzystywane są modele z Wiedźmina.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 19:05   berengar1984
a jaka wersja językowa? PL? ENG?
poniedziałek, 13 listopada 2017, 18:56   Fallriv
@Nowakinho po co robić dwójkę na silniku W3 ;)? Przecież dwójka na full detalach wygląda przyzwoicie.Jedynka za to już się nieco zestarzała i przydałby się taki całościowy remaster.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 12:36   Wile
GeDo Na dwoje babka wróżyła. Wiedźmin 1 obecnie kosztuje 29 zł na gogu a na wyparzaczach po 5-10 zł. Są pewnie dzieci/młodzież/dorośli co nie grali w 1 bo ich odstrasza stara agrafika. Jak ktoś przejdzie 1 to pewnie sięgnie po 2 i 3. To jest potencjalny zysk.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 12:12   GeDo
@Mikal Jesli nie to prawdopodobnie szykuje sie pozew lub zakaz dalszej pracy nad projektem/udostępniania go.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 11:42   Elipse
w 3 jest możliwe zdobycie okularów magistra, a oni serio podłożyli po prostu kupca. lol
poniedziałek, 13 listopada 2017, 11:12   Mikal
Gdzieś czytałem, że redzi oficjalnie zezwolili na używanie modeli z ich gier. Ale nie wiem czy to 100% jest prawda.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 10:39   Loukasz
@Nowakinho
To zależy. Jeżeli korzystają z plików Wiedźmina 1 to najlepiej byłoby, aby potencjalna instalacja takiego moda wymagała zainstalowanego W1 i to z niego kopiowała potrzebne pliki, sami w instalce nie mogliby ich zamieścić.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 10:27   Nowakinho
Gdyby tak cała 1 i 2 zrobili na silniku z 3 to moderom należałby się dozgonny szacun... może kiedyś doczekamy trylogii. A jak to wyglada pod względem prawnym? Chyba mało legalne jest takie modowanie...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z