Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPierwsze recenzje Gears of War 2

artoor wtorek, 4 listopada 2008, 5:53 News
Gears of War 2 - logo
Gears of War 2 - logo

Posiadacze konsol Xbox 360 zmuszeni byli czekać dwa lata na kontynuację Gears of War. W piątek będą już mogli nabyć tytuł, natomiast już teraz pojawiły się pierwsze recenzje i oceny.

7 listopada na rynkach w USA i Europie zadebiutuje najnowsza produkcja studia Epic Games - mowa oczywiście o Gears of War 2, sequelu jednej z najpopularniejszych gier akcji ostatnich lat. Na trzy dni przed premierą posypały się pierwsze oceny. Wniosek nasuwa się jeden - Marcus Fenix uderzy z jeszcze większą siłą! Oto recenzje i noty kilku zagranicznych serwisów:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 4 listopada 2008, 21:54   caro105

// SUPER produkcja jak na te czasy!!!!

wtorek, 4 listopada 2008, 20:44   Tressela

// Najniższa ocena to - zdaje się - 9/10. Nie wiem, do czego pojesz... :)

wtorek, 4 listopada 2008, 20:14   vimes

// Ciekaw jestem, za co oberwało?:) Bo prawie wszędzie 9,8/10:P

wtorek, 4 listopada 2008, 19:16   Riddicks

ludzie... // Gears of War to jest dopiero gra! :D

wtorek, 4 listopada 2008, 16:59   rak

!!!!!!!!! // Nie mogę się doczekać

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z